רווח על חלקים בשוק המחשבים * - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רווח על חלקים בשוק המחשבים *

מעבדת מחשבים יהוד

Recommended Posts

תגיד, מה בדיוק אתה רוצה?

רוצה לדעת כמה מקובל להוסיף על נסיעה ...

אם אתה יוצא מהתחום של העיר שלך לעיר אחרת בשביל לתקן מחשב ..

כי כולם מוסיפים השאלה כמה מקובל לא רוצה להקפיץ סתם מחיר גבוה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח The_Exorcist

תוסיף כמה שאתה רוצה וכמה שנראה לך מתאים.

כיוון שאתה מוכר זבל (בהנחה שאתה באמת מוכר משהו, למרות שאני מתקשה להאמין) אז אתה צריך לשלם ללקוח שיקח ממך את המוצרים והשרות ולא ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף כמה שאתה רוצה וכמה שנראה לך מתאים.

כיוון שאתה מוכר זבל (בהנחה שאתה באמת מוכר משהו, למרות שאני מתקשה להאמין) אז אתה צריך לשלם ללקוח שיקח ממך את המוצרים והשרות ולא ההפך.

"זבל "

מה זה בדיוק המעבד ?

הלוח ?

הזיכרונות של TWIMOS מה ?

וסתם לידע כללי כל מי שמכרתי לו את הבארטון מאוד מרוצה עוד לא נתקלתי במערכות הפעלה של 64 ביט שמציפים את השוק

אני מוכן למכור לך מחשב כזה אם זבל אני מוכן להחזיר לך כל שקל ...

מה שכן בשביל משחקים רק צריך להוסיף כרטיס מסך יש לי R9550 רוצה ? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה וחרפה שאנשים מנצלים את בורותם של אנשים אחרים וגובים על עבודה של 10 דקות מאות שקלים :pissed:

על הוצאות נסיעה הייתי גובה אך ורק את עלות הנסיעה (דלק) ועל העבודה מקסימום 100 ש"ח (זמן נסיעה + 10 דקות עבודה)

כל שקל יותר הוא פשוט שוד לאור היום.

כמו כן אם חברות גדולות מנצלות אנשים זה לא אומר שגם אתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה וחרפה שאנשים מנצלים את בורותם של אנשים אחרים וגובים על עבודה של 10 דקות מאות שקלים  :pissed:

על הוצאות נסיעה הייתי גובה אך ורק את עלות הנסיעה (דלק) ועל העבודה מקסימום 100 ש"ח (זמן נסיעה + 10 דקות עבודה)

כל שקל יותר הוא פשוט שוד לאור היום.

כמו כן אם חברות גדולות מנצלות אנשים זה לא אומר שגם אתה צריך.

חברות גדולות ?

חנויות של מטר על מטר ..

אני חושב שאני אקח 100 על נסיעה ... לא יקר לדעתי .. בכל זאת יש עלויות של דלק זמן וכו' ..

אני בכל מקרה לא חושב שאני יקרן ..

בדיקת של מחשב אני לוקח בין 100 ל 150 זה יקר ?

פירמוט 250 ...

התקנה של רכיב 100 אני לא יקר בכלל בשוק ואם "כן" אני מוכן בעזרתכם האדיבה לעשות שינוי ..

למשל התקשר אלי לקוח לשים לו קידודים ו DIVX וכו' על הנייר שטויות סבבה ...

הוא גר בהרצליה אני בת"א

אז אמרתי לו 100 נסיעה + 100 על העבודה = סה"כ 200 ש"ח לדעתי בכלל לא יקר ..

ביחס לחנויות המחשבים האחרות !

שחס וחלילה לא יצא כאילו אני מנסה למשוך לקוחות או לחפש עבודה בפורום ממש ממש לא !!!!! לכם יש ניסיון אז חשבתי שתוכלו לעזור לי קצת במחירון של שוק המחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שפרמוט אתה מתכוון גם התקנת מחדש?

בכל מקרה,

א. אני לא אסכים לקביעה שזה פורום שמורכב רוב רובו מילדים - הסטטיסטיקה שיש לי בידיים מראה אחרת.

ב. חלק מהמחירים שלך נשמעים הגיוניים (התקנת רכיב חדש, בדיקה יסודית. וזה בהנחה שאתה עוסק רשמי שמשלם מס ונותן קבלות)

אבל אני חושב שאולי כן יהיה כדאי להוסיף לחוקי הפורום הבהרה שתבהיר אם יש פה מקום לדון בשיקולים עסקיים או לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנאי אמור לקחת על התקנת 80-120 ש'ח כולל מע'מ

ורק בישביל לבוא לבית שלך כמובן באותה עיר 50-80 ש'ח

האחוזים שהתכנאי אמור בממוצע לקחת הוא 10-20% אבל יש כמה חריגים :silly:

תביא לי עסק רשמי עם קבלות שמחייבים בין 80 ל 120 על ותקבל 100 $ אלא אם כן זה עסק לפני פשיטת רגל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Albatron Inside דבר שראשון הוא שבכול מקום זה עולה מחיר שונה אצלי בשדרות במקום הכי זול עולה 85 ש'ח התקנת כולל רישיון אז מה אתה מיתלונן .

מתי אתה מביא לי את הכסף?

בקשר לקבלה התכנאים וביכלל בתי עסק מיסוג זה ואחר אף פעם לא מבטיחים לך משהוא חוץ מאמון ומחיר הגון ודרך אגב אני מפרמט דרך חברת מיחשוב 2000 כי הם אמינים והמכיר שלהם הוא 120 ש'ח יחסית יקר אבל בישביל אמון סיבלים :s07:חחחח

ולכול בית עסק יש גבולות למחירים אבל אין שום מקום שלא בסטנדרטים הבאים והכונה שבכול מקום יש מחירים אחרים אבל יש גבולות למחירים האלה כמו שכתבתי מיקודם הם מחירים שיש לפחות בשדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Albatron Inside דבר שראשון הוא שבכול מקום זה עולה מחיר שונה אצלי בשדרות עולה 85 ש'ח התקנת כולל רישיון אז מה אתה מיתלונן .

מתי אתה מביא לי את הכסף?

בקשר לקבלה התכנאים וביכלל בתי עסק מיסוג זה ואחר אף פעם לא מבטיחים לך משהוא חוץ מאמון ומחיר הגון ודרך אגב אני מפרמט דרך חברת מיחשוב 2000

ולכול בית עסק יש גבולות למחירים אבל אין שום מקום שלא בסטנדרטים הבאים והכונה שבכול מקום יש מחירים אחרים אבל יש גבולות למחירים האלה כמו שכתבתי

יצא לי בטעות פעמיים איך אפשר למחוק את זה ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Albatron Inside דבר שראשון הוא שבכול מקום זה עולה מחיר שונה אצלי בשדרות עולה 85 ש'ח התקנת כולל רישיון אז מה אתה מיתלונן .

מתי אתה מביא לי את הכסף?

בקשר לקבלה התכנאים וביכלל בתי עסק מיסוג זה ואחר אף פעם לא מבטיחים לך משהוא חוץ מאמון ומחיר הגון ודרך אגב אני מפרמט דרך חברת מיחשוב 2000

ולכול בית עסק יש גבולות למחירים אבל אין שום מקום שלא בסטנדרטים הבאים והכונה שבכול מקום יש מחירים אחרים אבל יש גבולות למחירים האלה כמו שכתבתי מיקודם הם מחירים שיש לפחות בשדרות.

חחחח "מיחשוב ישיר" מכיר אותם הם ממוקדמים בבאר שבע נכון ? ראיתי לפליירים שלהם ..

מוכרים בשקע 478 ב 4000 ש"ח ..חחחח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...