רווח על חלקים בשוק המחשבים * - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רווח על חלקים בשוק המחשבים *

מעבדת מחשבים יהוד

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך כאן יד קלה יותר על ההדק לדעתי

כל כמה זמן מגיע לכאן איזה טכנאי-wannabe של חנות שכונתית שכוחת אל ומציף ת'רד שלם בשאלות טפשיות על איך להרכיב מפרטי זבל וכמה כסף לקחת עליהם.

זה לא פורום יעוץ עסקי, נמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משועמם מכיוון שאין לך משהו יותר טוב לעשות חוץ מאשר להספים פורום עם השטויות שאתה פולט.

ומאיך שכל כך ברור שאתה מנסה "לעשות דווקא" ולהקפיץ לכולם את הפיוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מסובך זה הקרציה שכל פעם יוצר לעצמו שמות מפגרים כמו SEMPRON 3100+ ורב עם כולם ב50 דפים ש"ספק ג'נרי זה הכי אחי!"

למה להמשיך להתווכח איתו כל פעם מחדש...

אגב, נדמה לי ש"תמיד מחייך" קיבל גנים מסויימים של תפוח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משועמם מכיוון שאין לך משהו יותר טוב לעשות חוץ מאשר להספים פורום עם השטויות שאתה פולט.

ומאיך שכל כך ברור שאתה מנסה "לעשות דווקא" ולהקפיץ לכולם את הפיוזים.

לעשות דווקא ?

למה בגלל שאני מרכיב בארטונים על לוחות של CHIPS ואני מרוצה מאוד ?

תאמין לי אני האחרון שרצה להתבאס מהווניס הלוואי והייתי מרוצה ממנו ...המחשב באמת לא סחב בעליה

ומה לעשות עם הבארטון המחשב עובד מצויין .. וזאת ההוכחה הכי חותכת שיש לא מנסה להכעיס אף אחד באמת שלא ..

ננסה להבא את הסאן דייאגו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מסובך זה הקרציה שכל פעם יוצר לעצמו שמות מפגרים כמו SEMPRON 3100+ ורב עם כולם ב50 דפים ש"ספק ג'נרי זה הכי אחי!"

למה להמשיך להתווכח איתו כל פעם מחדש...

אגב, נדמה לי ש"תמיד מחייך" קיבל גנים מסויימים של תפוח ;D

באמת מה עם תפוחים.........זה שהיה תמיד מגן על AMD(או ......כבר שכחתי.....זה היה יותר משנה....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להרוויח רק 30 אחוז ?

תרוויח 50 ~ 60 אחוז . תמשיך ככה איזה חודש חודשיים , תסגור את הבאסטה שלך , ויהיה לנו קצת שקט , בתקווה שאחרי שלא תהיה לך עבודה , גם לא יהיה לך אין לממן חיבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו עוד שאלה קטנה...

התקשרתי לחברת מחשבים לא נזכיר את שמה חברה דיי גדולה יש להם סימן של חיפושית והם אמרו לי פירמוט עד לבית הלקוח לקחת את המחשב ולהחזיר 450 ש"ח

משיחה איתם הבנתי שהם לוקחים גם על הנסיעה וגם על הפירמוט ...

אז נגיד אני נמצא בת"א והלקוח ברעננה אז חשבתי כמה לגיטימי לקחת על הנסיעה 100 ש"ח ? מה מקובל ?

למשל 100 נסיעה + 250 פירמוט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו עוד שאלה קטנה...

התקשרתי לחברת מחשבים לא נזכיר את שמה חברה דיי גדולה יש להם סימן של חיפושית והם אמרו לי פירמוט עד לבית הלקוח לקחת את המחשב ולהחזיר 450 ש"ח

משיחה איתם הבנתי שהם לוקחים גם על הנסיעה וגם על הפירמוט ...

אז נגיד אני נמצא בת"א והלקוח ברעננה אז חשבתי כמה לגיטימי לקחת על הנסיעה 100 ש"ח ? מה מקובל ?

למשל 100 נסיעה + 250 פירמוט ?

250 שקל לפירמוט?!

רד מהעץ שאתה חי עליו..........לא פלא ש"יצאת צדיק " חזרה........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...