רווח על חלקים בשוק המחשבים * - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רווח על חלקים בשוק המחשבים *

מעבדת מחשבים יהוד

Recommended Posts

א. המקום של דיון כזה הוא בטח לא בלוחות ומעבדים, הוא בפורום כללי ולשם מועבר

ב. דאבל פוסטינג אסור. יש אופציית עריכה, תשתמש בה

ג. 30% זה המון, אני לא חושב שיש עוד הרבה חנויות שמוכרות עם אחוזים כאלה ושורדות

הרווח הממוצע הוא 20 % אז 30% זה המון ? מי ישמע עוד 10 אחוז הפרש בלחץ

במקום 120 על מוצר אז 130 סה"כ 10 ש"ח בלחץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

30% זה המון ואיפה שהוא לא מצדיק וזה נחשב כגנבה וכוכו.. (שלא נדבר על יותר)..

גם אם תיקח 20% אתה תרווח ומאמין שגם יחזרו לקנות אצלך

ואומנם ההבדל בין 20% ל30% לא כזה משמעותי אבל תחשוב שאתה קונה מחשב שלם...(זה יגיע לכמה מאות טובות+-..)..!!!

ובקשר לקטע שחנויות "שומרות" לעצמם את הבאנדלים של מוצרים זה לא חדש

ובגלל זה צריך לברר באתר של החברה או לשאול בפורום (או בכול מקום שיעזור..) מה מקבלים עם הכרטיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם נסעת ליבואן בנתניה וקנית מסך מחשב ב 700 ש"ח וכרטיס ב 300 ש"ח וכרטיס מסך ב 500 ש"ח אז מכל ההוצאות האלה אתה מרוויח רק 100-150 על ההתקנה ?

ממש ביזיון למקצוע ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא עובדים ככה!

פונים לחנות ועובדים איתה קבוע בתמורה להנחות לדוגמא אם מסך עולה 700 אתה מקבל אותו ב650 כבר רווח של 50 ככה כל המוצרים + עלות התקנה\הדרכה וכו'... יוצא כסף טוב... אתה לא יכול להוסיף רווח על מוצר שבחנות כבר הוסיפו עליו נראה לכם הגיוני... ככה בחיים לא תהיה לכם עבודה... תהיו זולים כלפי הלקוח את התימחור תעשו מול החנות\יבואן שאיתו אתם עובדים וככה תרחשו הרבה לקוחות.. אגב ממוצע של שני לקוחות ליום זה 400 ש"ח לחודש כול 24 יום עבודה זה 9600 ש"ח שזה מאוד מכובד... (אגב אני מדבר מנסיון ;D )... וחוץ מזה כשאתם מרווחים פחות.. בסוף תרוויחו יותר כי הלקוח תמיד יחזור אליכם ולא יפנה למישהו אחר... אל תשכחו לימודים \ תוכנות ועוד... לא רק חלקים... בהצלחה לכלום... ותתרחקו מפ"ת זה אזור שלי!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא עובדים ככה!

פונים לחנות ועובדים איתה קבוע בתמורה להנחות לדוגמא אם מסך עולה 700 אתה מקבל אותו ב650 כבר רווח של 50 ככה כל המוצרים + עלות התקנה\הדרכה וכו'... יוצא כסף טוב... אתה לא יכול להוסיף רווח על מוצר שבחנות כבר הוסיפו עליו נראה לכם הגיוני... ככה בחיים לא תהיה לכם עבודה... תהיו זולים כלפי הלקוח את התימחור תעשו מול החנות\יבואן שאיתו אתם עובדים וככה תרחשו הרבה לקוחות.. אגב ממוצע של שני לקוחות ליום זה 400 ש"ח לחודש כול 24 יום עבודה זה 9600 ש"ח שזה מאוד מכובד... (אגב אני מדבר מנסיון  ;D )... וחוץ מזה כשאתם מרווחים פחות.. בסוף תרוויחו יותר כי הלקוח תמיד יחזור אליכם ולא יפנה למישהו אחר... אל תשכחו לימודים \ תוכנות ועוד... לא רק חלקים... בהצלחה לכלום... ותתרחקו מפ"ת זה אזור שלי!!!  ;D

תגיד אתה אמיתי ?

אם קנית מסך מחשב ב 650 שעולה 700 והרכבת אותו ללקוח ב 100

קיבלת מהיבואן 50 ש"ח ? הרווח שלך עדיין 100 ..

אני בשביל 100 ש"ח עם כל הכבוד לא יזמין ללקוח מסך...

ואני גם מחזיק כרטיס אשראי לא כמוך מזומן או צ'קים .. יש לי עוד עלויות של עמלת מינימום 100 ש"ח בחודש וכו' ...

אם קניתי מסך ב 650 אני מוסיף 50 ש"ח משלוח 700 מכפיל ב 1.3 - ואז מקבל את הרווח 910.00

הקטע שלפעמים יוצא לי לקנות מכשיר בקרדיט מהיבואן ואז אני צריך להוסיף למשלוח של ה 50 עוד 50 כדי לכסות את העמלה של הקניה (קרדיט)

650 מסך + 50 משלוח + 50 קרדיט * 1.3 רווח -----> 975.00

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, נראה כמה זמן תחזיק בשוק עם מחירים כאלה ואני התכוונתי 50 מהיבואן ו100 מהלקוח סה"כ 850...

ואגב אני מוכן להתערב שבגלל המחירים האלה יש לי יותר לקוחות חדשים+יותר לקוחות מרוצים חוזרים = הרבה יותר כסף.

בשום עבודה שעבדתי שכיר לא הגעתי ל40% ממה שאני מרויח עכשיו אז השיטה עובדת.. עובדה..

(וזה אחרי הוצאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, נראה כמה זמן תחזיק בשוק עם מחירים כאלה ואני התכוונתי 50 מהיבואן ו100 מהלקוח סה"כ 850...

ואגב אני מוכן להתערב שבגלל המחירים האלה יש לי יותר לקוחות חדשים+יותר לקוחות מרוצים חוזרים = הרבה יותר כסף.

בשום עבודה שעבדתי שכיר לא הגעתי ל40% ממה שאני מרויח עכשיו אז השיטה עובדת.. עובדה..

(וזה אחרי הוצאות)

תעשה טובה אם יש לך אחוז מכמות הלקוחות שיש לבאג מחשבים או זיג זג אני מוכן לשלם לך מיליון דולר

נראה לך שה 100 שקל פחות שאתה גובה יביאו לך עולי רגל מכל העולם ?

ההיפך מניסיון שלי כמה שתהיה חרא יאהבו אותך יותר סמפרון וסלרון זאת נוסחא להצלחה בטוחה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם נסעת ליבואן בנתניה וקנית מסך מחשב ב 700 ש"ח וכרטיס ב 300 ש"ח וכרטיס מסך ב 500 ש"ח אז מכל ההוצאות האלה אתה מרוויח רק 100-150 על ההתקנה ?

ממש ביזיון למקצוע ..

חאפר יקר,

הדבר היחיד בת'רד הזה שהוא ביזיון למקצוע הוא אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי בנושא..

כל העניין של הדרכה והרכבה וכאלה..לוקחים כסף לפי שעות עבודה בבית הלקוח.

אני לא מבין במחירים.

הזמנה והרכבה של מחשב שלם מחלקים בודדים..

מחשבים את ההוצאות(הגעה לבית הלקוח משלוח או הזמנה וכל האחוזי אשראי..[לא גאון כלכלי אני] וכדומה)

מחשבים את הסכום הנקי של החלקים שהזמנת..

מוסיפים דמי טרחה..מוסיפים רווח של 10% מכל המרכיבים למעלה ביחד..

+דמי הרכבה התקנה והדרכה לפי שעות עבודה.

ויוצא לך רווח מכובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרווח בשוק נע בין 10-20 אחוז בד"כ.. וזה אומר כמה שהחנות מוסיפה על מחירי היבואן..

לא כמה שאיש פרטי אמור להוסיף על מחירי החנות!

אם אתה עוסק במכירה לפרטיים אתה אמור לקנות מיבואנים, ולא מחנויות.

על הרכבה אפשר לרוויח בין 150-250 ש"ח (תלוי אם זה כולל התקנות או לא).

בוא נגיד ורוב המחשבים שאתה מרכיב הם דיי זבל של איזור ה-2000-3000 ש"ח מחיר סופי ללקוח.

בהנחה שאתה הגון ועושה 20% רווח והרכבה של 150 ש"ח - זה אומר שאתה אמור לקנות את החלקים ב-1480 ש"ח למחשב של 2000 ש"ח, מה שאומר שהרווח הנקי שלך ממחשב כזה הוא בסביבות ה-500 ש"ח (ללא התייחסות לנסיעות/עמלות/משלוחים וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרווח בשוק נע בין 10-20 אחוז בד"כ.. וזה אומר כמה שהחנות מוסיפה על מחירי היבואן..

לא כמה שאיש פרטי אמור להוסיף על מחירי החנות!

אם אתה עוסק במכירה לפרטיים אתה אמור לקנות מיבואנים, ולא מחנויות.

על הרכבה אפשר לרוויח בין 150-250 ש"ח (תלוי אם זה כולל התקנות או לא).

בוא נגיד ורוב המחשבים שאתה מרכיב הם דיי זבל של איזור ה-2000-3000 ש"ח מחיר סופי ללקוח.

בהנחה שאתה הגון ועושה 20% רווח והרכבה של 150 ש"ח - זה אומר שאתה אמור לקנות את החלקים ב-1480 ש"ח למחשב של 2000 ש"ח, מה שאומר שהרווח הנקי שלך ממחשב כזה הוא בסביבות ה-500 ש"ח (ללא התייחסות לנסיעות/עמלות/משלוחים וכו').

זהו שאני כרגע לוקח 30% רווח ולא לוקח כסף על התקנה ..

למשל אם CD עולה לי 70 ש"ח אני מוכר אותו ב 95 עם התקנה 100 מחיר סופי 195 ש"ח ...

אם מחשב עולה לי 1500 אני לוקח עליו 30 אחוז רווח ללא התקנה וזה יותר 1950 ש"ח ..נתת לי רעיון אולי אני גם אקח 250 שקל על הרכבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...