6800GS הושק + סקירות - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6800GS הושק + סקירות

alextomin

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא אמור להיתחרות ב x800xl שהוא נפילה גדולה מאוד של ati בין הכרטיסים הכי גרועים בסידרת הX

והוא עושה את זה טוב אמוד.....ואני דדוקא מאמין שהוא עובר אותו כמו ש ati הוציא כרטיס נגד הxfx 6600gt ועברה אותו בהרבה...

כי הם כבר יודעים את הביצועים של הכרטיס וזה עולה להם גרושים לייצר כרטיס אז בנו כרטיס יותר טוב מה 6600 ונתנו אותו באותו מחיר ואמרו שהכרטיסים שלהם באותו מחיר יותר טובים ...עכשייו גם ניווידיה עשתה את זה....טריק שיווקי שייתן ללקוח להעדייף את אותה חברה שהכרטיס שלה יותר טוב במחיר ויהיה לו העדפה עלייה ויקנה אותה בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGS לא היה אמור לתת נוק אאוט לX1600XT ולהתחרות בו (למרות שהוא (ה6800GS) קורע אותו)?

לא הבנתי מה הקשר לXL, הרי ה6800GT מתחרה בו וגם מנצח.

וכנראה שאולי בכל זאת יהיה AGP, אין סיבה שהGS לא יוכל לעבוד בAGP, אם 6800U עובד אז גם הGS יכול.

1600 שקל מחיר יקר, מחיר ההשקה הוא 250$, שבשקלים זה 1125 שקל + הוצאות משלוח ומע"מ לדעתי זה לא צריך לעבור את ה1400. חוץ מזה שהחברות קונות את זה בהרבה יותר זול מ250$. בNewegg מוכרים אותו כרטיס ב210$, שזה 945 שקל, ולפי זה בארץ זה לא צריך לעבור את ה1300.

אני מאמין שהכרטיס ירד עוד שבוע שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמור להיתחרות ב x800xl יש עליו כתבה בעמוד הראשי למי שמעוניין.......תקראו אותה ותדעו הכול עליו כך שהתראד' הזה קצת מיותר..

נכון ובכלל לאף אחד אין ממש איפורמציה חוץ מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יצא כבר ויש עליו הולכ מהיריות ליבה הכול אז אל תדבר סתם שטויות

אמרתי שאין לאף אחד אינפורמציה רבה חוץ מהכתבה שיש באתר ועוד כמה כתבות שהם ממש דומות

אני אומר שלאף אחד אין ידע ממש גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאין לאף אחד אינפורמציה רבה חוץ מהכתבה שיש באתר ועוד כמה כתבות שהם ממש דומות

אני אומר שלאף אחד אין ידע ממש גדול

הבנתי למה אתה מתכוון זה לא שלא הבנתי אבל אני אומר שהוא כבר יצא ויש עליו כול מידע שתירצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...