Logitech G5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech G5

Mr Gadget

Recommended Posts

כמו מה למשל?

וה גם אחלה של עכבר...

הרייזר לא מתקרב אפילו בטיפה ולא בטיפונת לרמתו של ה-G5...

הרייזר הוא רק 1600 DPI ויש לו עין אופטית רגילה בלי יכולת לשנות רזולוצית סריקה,והוא גם לא מאוד נוח ליד

ה-G5 הוא עכבר חדשני,עם 2000 DPI ויכולת לשנות רזולוציות סריקה מתי שרק אתה רוצה בלחיצת כפתור אחת...זאת ועוד-ל-G5 יש גם ערכה לשינוי המשקל שלו [ככה שתוכל להתאים את המשקל שלו באופן אישי למה שנוח לך] והעיצוב שלו ארגונומי ונוח פי 10 מהרייזר...אם זה לא מספיק לך, ל-G5 גם יש "תחתית" שעוצבה במיוחד לתנועה חלקה יותר על פני משטחים שונים...

הרייזר אולי אחלה של עכבר,אבל בתור עכבר של דור קודם ובהשוואה לMX518....בהשוואה ל-G5 הרייזר הוא אפסי.

זה מה שכלכך מחשיד פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

logic יקר, אתה טועה. לא בגדול, אבל בפרטים הקטנים.

אפשר לשנות רזולוצית סריקה בכל רגע, בין אם בחלונות או בכל משחק שהוא ע"י כפתור מיוחד שנועד לעשות את זה.

בנוסף לזה יש לך 20 רמות של מהירויות סריקה שונות, בעוד בG5 יש הרבה פחות.

נכון, מדובר ב1600 DPI ולא ב2000, ונכון הקרן היא IRDA ולא LASER אבל, וזה אבל מאוד גדול:

היתרון של לייזר הוא ביכולת לעבוד על משטחים שונים ולא רק פדים או שולחן, ובמילא מקצועיים קונים גם פד יעודי שנועד להגביר

את השליטה בעכבר או את המהירות שלו או למצוא איזון בין שניהם.

ניסית לשחק עם 1600 DPI? זה קשה מאוד גם ככה, אם יש אדם אחד ש1600DPI לא מספיק רגיש לו אז באמת עדיף הG5, אבל אלו מעט מאוד אנשים.

התחתית של הרייזר עשויה מאותו טפלון שעשויות ממנו הרגליות של ה G5.

שינוי משקל? לזה אין באמת תשובה, זה היתרון היחיד לדעתי של ה G5.

לגבי נוחות, זה עניין סובייקטיבי לחלוטין, הרייזר שלי מאוד נוח לי, יותר מה G5 שניסיתי לא מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קיבלתי את העכבר

אחלה של עכבר...

אותו בנאדם שקנה אותו קנה אותו לפני כחודש ויש לי עליו 3 שנים אחריות :)

ד"א הכפתור הצדדי של העכבר משמש למטרה אחת בלבד?

או קדימה או אחורה ?

הוא לא מתחלק לשניים או משהו נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...