מראה לי את הארד דיסק בתור plug & play - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מראה לי את הארד דיסק בתור plug & play

sos

Recommended Posts

שלום!

יש לי בעיה לגבי ההארד דיסק. אתם מכירים את האייקון הקטן שמופיע בצד במקרה של plug & play?

ממתי שהתקנתי דרייברים ל- 4 הוא מציג לי את הארד דיסק בתור התקן plug & play כמובן שאני לא יכול להסיר אותו כי הוא מראה לי שגיאה.

אבל זה מעצבן לראות את הדבר הזה בפינה למטה. מישהו אולי מכיר את הבעיה הזאתי ומה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלו באמת עכשיו שעה שלמה אני מחפש תשובה נורמלית אבל כל פעם זה משהו אחר. אם היה סטיקי עם תשובה ברורה לא הייתי מציק לכם.

אם תוכלו לענות לי פה או לתת לי קישור לתשובה אני הודה לכם מאוד.

יש לי לוח אם של kn8 ultra-9 והארד דיסק 160gb 7200rpm sata2.

התקנתי ווינדוס בלי שום שימוש בדיסקט של או לחיצה על F6 בזמן ההתקנה או משהו דומה לזה (יש לי דיסקט של NVRAID הבנתי זה איכשהו קשור ל-SATA).

חוץ מזה שיש לי שני כוננים שביחד הם 150 גיגה ולא 160 הוא מראה לי את הארד דיסק בתור התקן plug & play ואני לא יודע מה לעשות בנידון.

אני מאוד מצטער שאני מציק בשאלה הזאתי ואני מבין שהמון שאלו אותכם את השאלה אבל אני לא מצליח למצוא תשובה ברורה לשאלה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

אני אענה על זה פעם אחרונה, וזה גם יכנס לסטיקי

(כדי שיהיה קל גם לחפש את זה פה, SATA SAFELY REMOVE HARDWARE HOT SWAP)

לדיסקים קשיחים בעלי ממשק SATA לסוגיו (1 או 2) יש תכונה, תכונה זאת היא הHOT SWAP, מה זה אומר?

זה אומר שאם יש לך דיסק קשיח SATA, שהוא לא מי שמריץ את מערכת ההפעלה, אתה יכול לכבות את הדיסק בשביל לנתק אותו בזמן שהמחשב עובד,

להוציא אותו מהמחשב, ולשים הרדיסק אחר, כלומר, ההרדיסק יכול להתנהג ממש כמו Disk On Key.

דיסקים שמריצים את מערכת ההפעלה גם יופיעו בsafely remove hardware אבל לא יהיו ניתנים לכיבוי מסיבות ברורות.

מהסיבה שהדיסק הקשיח תומך ב"ניתוק מהיר" שכזה, מופיע האייקון של ההתקנים הניתנים להסרה, גם בהתייחס אליו.

זהו בעצם,

לפני שאני אכניס אותו לסטיקי, הערות כלשהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי זה עצבן, אבל חשבתי שזה קשור לזה שאני בRAID 0+1... אני מבין שזה בכל הSATA.

אפשר לחבר ולנתק הארד דיסקים גם אם הם מריצים את המערכת הפעלה, כל עוד יש להם מראה... לא שזה כדאי, כי זה מאט את המערכת בזמן הRebuild.

אבל שאלה: "לבקש רשות" לפני שמנתקים? (ואל תגידו "כדאי", צריך או לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...