איך אפשר לגבוה???? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לגבוה????

maxim22

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אומרים גם שאם שותים קפה גורם להאטת הגדילה או בכלל עצירה ... בגיליי ההתבגרות למשל 13-18

ובקיצור,חשוב לאכול תזונה נכונה בריאה,לישון נכון לפחות 6 שעות ב24 שעות , ופעילות גופנית ולב דווקא כל מה שקשור בהרמת משקולות , לדעתי הליכון ואופניים

ושחייה הם דברים שעוזרים לכושר ולגוף.

זה מה שלמדתי מכל הדיונים שהיו פה על הגובה :cool2: :-\

אבל זה לא משנה אם אני יעשה את כל מה שאמרתי כרגע הרי אני יגיע לגובה שאני אמור להגיע אליו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוננות משפיעה על הגדילה?? תגידו שזה לא נכון!!!

אחי זה לא ישפיע לך על הגדילה (למרות שיש כאלה שאומרים שכן) בכל מקרה, אי אפשר לדעת, ואני לא צריך להגיד לך שיותר מידי מדבר טוב, לא כדאי... ואני בטוח שזה מוריד את רמות הטסטוטרון ואני גם חושב שמי שמתאמן ומאונן הרבה- השרירים שלו מתחרים עם האשכים על הטסטוסטרון, מה שבכלל לא יכול ליהיות טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אישי אני יכול להגיד לך שאם תתלה מתח איפשהו בבית אבל במקום שאתה עובר בו הרבה(למשל אני תליתי במסדרון שמוביל לחדר מחשב) וכל פעם שתעבור תיתלה על המתח לכמה זמן שאתה מסוגל להחזיק(עד שאתה מתעייף-לא צריך להתאמץ יותר מידי אחרי אימונים זה לבד יגדל הזמן) ואחרי שתחזק מספיק את השרירים תתחיל לעלות ולעשות מתח אתה תגבהה או אולי תזרז את הגדילה שלך (אני לא יודע אולי זה לא נכון אבל עובדה שגבהתי) וגם על הדרך תתאמן למבחני מתח בביצפר(אם אתה עדיין בביצפר) ,כמו כן מומלץ כמו שאמרו פה לאכול בריא ולאכול גם סידן בשר ודגים(לגוון) וגם לישון לא יותר מידי ולא פחות מידי.

אהה ויש לי שאלה משלי:משום מה אני אף פעם לא יכול להרדם בד"כ יוצא שאני נרדם בסביבות 12 או יותר מאוחר(בלילה כמובן)תולא משנה מתי אני הולך לישון אפילו ב8 אני לא ארדם עד 12 לפחות

ואז אני קם לביצפר בקושי ב7

יוצא +- 7 שעות שינהתאני רוצה להגדיל את זה,אז אולי יש לכם עצה איך אפשר להירדם יותר מוקדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אין לך בעיה, זה לא שיש לך בעיות שינה, פשוט 7 שעות שינה מספיקות לגוף שלך...

אם אתה שואל אותי, אמבטיה חמה, כנס למיטה בלי ישר לישון ותנסה להרגע כמה שיותר....

אבל הקטע זה שבבוקר אני בקושי קם ואחרי זה גם קצת נרדם בשיעורים.

וגם אני יכול להרגיש עייף ללכת לשון ואחרי 5 דקות שאני סתם שוכב אני כבר לא מרגיש עייף ואני יכל להסתובב עוד איזה שעה ככה חופשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יש אנשים שלא ממשים את הפוטנציאל כתוצאה מחוסר בהורמון גדילה וטסטוסטרון"

ולכל מי ששואל, לפי מה שידוע לי, אוננות מבזבזת טסטוסטרון... תבדקו בגוגל, זה הכל שם... למרות שאני חושב שסקס לא...

קיצר אחי אין לך מה לעשות הרבה, תשמור על סגנון חיים בריא וזהו....

טסטוסטרון? הטסטוסטורון משפיע על הגבריות אצל כל אחד ואחד [שעירות וכאלה] אז מה שבעצם אתה אומר זה שמי שמזיין הרבה הזין יגדל לו יותר לאט? ואם הוא לא יפסיק לזיין הרבה גם אחרי גיל 20, הזין עדיין לא יתפתח לו עד הסוף ולא ימצא את עצמו? לא נשמע כ"כ הגיוני...

גם לא ממש ענו לי על השאלה שלי בדף 5 בבקשה קראו אותה וענו לי אם אפשר.

למה אתה מביא לי עצות ? אני נתתי דוגמה לא אמרתי שזה אני! אני אישית מתאמן 6 פעמים בשבוע ושלא נדבר על כמו גלישה שמאוד בריא שאני עושה.

מה ההבדל בין סקס ללהביא ביד? זה בדיוק אותו דבר רק שכשאתה מזיין אתה סוחט יותר מעצמך, מזיע המוןןןן ומאמץ יותר את הלב והמון שרירים אחרים [אלא אם כן יש לך בעייה של פליטה מהירה חחח]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רופא אני אומר לך מה אני יודע מאתרי בודי בילדינג.... וברור שיש הבדל בין סקס לאוננות מבחינת השינויים בכימיים בגוף... מבחינת כולם...

תנסה לבד... תשים לב כמה באיזה מהירות וכמה זקן גודל לך כשאתה בתקופה שאין לך חברה, וכשיש לך חברה תסתכל כמה גודל לך אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

בקשר לגדילה...

דבר החשוב ביותר הוא התורשה...אם זוג ההורים שלך נמוכים ממך סביר להניח שלא תגבה הרבה יותר..

אבא שלי בערך 1.67 ואמא שלי 1.63 ואני גם משהו כמו 1.74.

אם תשחק הרבה כדורסל..ברור שתגבה..

זה הכל חלק מאבולוציה...הגוף יתאים את עצמו לסביבה שבו הוא חי..

זה כמו השבט של האפריקאים שכל היום קופץ וכל אחד שם 2 מטר..

גם הגדלת מסה של שרירים זה חלק מאבולוציה..כשאתה מתאמן אתה מודיע לגוף שהוא במין סכנה(הריסת השריר)..וכך הוא בונה מחדש ומשפר את הביצועים(ע"י חיזוק השריר והגדלתו).

הגוף מורגל מימי קדם לשרוד..וחלק חשוב משרידה היא להיות היותר חזק. כך באה לידי ביטוי האבולוציה.

בקשר למובן הביולוגי כימי..

אני יודע שאחרי שינה של 2 שעות ללא הפסקה הגוף מפריש את הורמון הגדילה.

ככל שתישן יותר יותר הורמון יופרש ולכאורה תגבה יותר..

זו הסיבה שבחופש יש קפיצות מדהימות.

אני גבהתי בחופש אחד(בתחילת גיל ההתבגרות) 10 ס"מ.

עכשיו אני אסביר איך העצמות מתפתחות..

כמו תינוק שנולד..הוא לא נולד גבוה..ובכל זאת הוא גדל פי כמה וכמה..

זה בגלל הסכוס שבין העצמות שבנוכחות של אסטרוגן(ההורמון הנשי...כן כן..גם אצלנו יש את ההורמון הזה) הוא הופך להיות עצם.

[זו הסיבה שבנות מפסיקות לגבוה כשכל העניין של המחזור מתחיל]

{זו גם הסיבה שמתישהו מפסיקים לגבוה..אסטרוגן מופרש בסוף גיל ההתבגרות בריכוז גבוה יותר}

תמונה..

babybones.jpg

כמו שאפשר לראות..בידיים יש המון חלקים שקופים(הסכוס).

הנה תמונה של ילד בן משהו כמו 6-8

jacobsHandXray.jpg

והנה תמונה של נער.

hand_xray.gif

ושל מבוגר.

Xray_normal_hand_PA.jpg

ההבדל ברור!

ככל שנשאר לך יותר סכוס..ככה תגבה יותר! (זה החלק של הגנים)

בקשר למכון ..

אם עובדים בצורה מבוקרת ולפי ההנחיות סביר להניח שנזק לא יגרם.

כמובן שאם תרים משקולות בעמידה הסכוס שבברכיים וכדומה ישחק וככה תגבה פחות!

בקשר לאוננות..

אני לא שמעתי על זה שזה מפריע לגדילה..אבל אני לא יודע הכל!

מה שאני יודע ששרירים זקוקים לטסטוסטרון..

במיוחד בגיל ההתבגרות(זו הסיבה שהזמן הטוב ביותר להתחיל בודי בילדינג זה בגיל ההתבגרות)..

כדי להתפתח..כמובן עם ריכוזי חלבונים ופחמימות..

זו הסיבה שספורטאים(לפחות רובם!) לא עושים סקס לפני תחרויות ומשחקים.

הטסטוסטרון מושקע בייצור תאי זרע וכדומה..

ולא מגיע ברמה הדרושה לשרירים.

לכן בזמן מנוחה אחרי מכון לא מומלץ לעשות סקס או לאונן..כי רוב הטסטוסטרון מתבזבז.

אם יש עוד שאלות אני אשמח לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...