MAXTOR vs WESTERN DIGITAL - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MAXTOR vs WESTERN DIGITAL

Tzion

Recommended Posts

אין לי את ה- 80 gb wd אבל שמעתי עליו דברים טובים,אני הייתי הולך עליו. על WD 60 GB

לא הייתי הולך, בכל מקרה הטובה מבין שלושתם לדעתי היא wd אבל יש הרבה שאומרים שסיגייט יותר טובים. הבחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור ניסיון העבר המר עם כוננים קשיחים של שהתקלקלו אני לא ממליץ לקנות את הזבל זה ולהתרחק מהם כמה שיותר

אני מעדיף לקנות segate או מקסטור.לגבי הסידרה עם ה-8 מגה באפר הם מעט מאוד זמן בשוק ועוד לא שמעתי תלונה עליהם אבל נראה הזמן יגיד את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור ניסיון העבר המר עם כוננים קשיחים של שהתקלקלו אני לא ממליץ לקנות את הזבל זה ולהתרחק מהם כמה שיותר

אני מעדיף לקנות segate או מקסטור.לגבי הסידרה עם ה-8 מגה באפר הם מעט מאוד זמן בשוק ועוד לא שמעתי תלונה עליהם אבל נראה הזמן יגיד את שלו.

אוףףף

אבל אחרים אומרים שהכוננים של מאקסטור מתקלקלים הרבה מאוד...

והם פחות אמינים...

??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי כוננים של מקסטור התקלקלו תוך שבוע ..

לאומת wd 40g שרץ כבר שנה וארבעה חודשים בלי בעיה אחת ( טפו טפו טפו ) וה wd החדש ( 80 ג'יגה עם שמונה מגה באפר ) שרץ כמו תותח ( טפו טפו טפו ) ...

יש לי גם סייגייט שהוא מעולה .

בקיצר לך תקנה את ה wd עם השמונה מגה באפר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביא דוגמא קצת יוצאת דופן לגבי האמינות של WD.

לפני כחודש הכונן בשם WD1000BB נפל משולחן העבודה שלי, בגובה של 70ס"מ. ברגע חשבתי שהכונן נדפק :o :o :o... אך זה לא קרה...

אחרי הרצה של ScanDisk כמה פעמים כדי לוודא בדיוק שלא נותרו שום סקטורים פגומים. בבדיקה בתוכנות Sandra, HDTach ו-SpeedDisk32 ביצועיו נשארו כמו לפני הנפילה. הכונן נשאר שלם לחלוטין. :D

(אל תנסו את זה בבית ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי עדיף לך ללכת על 60 GB

מסכים, חודש כבר אצלי ואני שמח עד השמים.

גם זה שהוא חודש אצלך לא אומר על האמינות שלו... :P

בקיצור נראה לי שאני אלך על הWD 60GB, הם פחות או יותר באיכות מהירות ואמינות של והם יותר זולים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...