שיתוף 2 מחשבים באיטרנט ... מבקש עזרה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף 2 מחשבים באיטרנט ... מבקש עזרה

idanohh

Recommended Posts

או קיי ככה יש לי בית עם 2 קומות ו 2 מחשבים אחד בכל קומה

הרעיון של כבלים בבית לא עושה לי טוב לכן החלטתי ללכת על רשת אלחוטית או כל פתרון אחר שתציעו

מדובר במודם של כבלים .

מכיוון שאני הוא זה שגם יעשה את ההתקנה אני מעוניין לדעת אילו רכיבים לקחת ושיהיה כמה שיותר פשוט להתקין ...

טוב אז ככה אני זקוק לרשת אלחוטית או פתרון אחר שלא דורש כבלים לרשת ביתית לא אכפת לי אם 2 המחשבים יעשו SHARING על החיבור אינטרנט העיקר הוא שיהיה אינטרנט....

ככה אני מכיר כרגע רק רשת אלחוטית אני מעוניין לדעת ככה:

אילו רכיבים הכי טוב לרכוש בבקשה הזהירו אותי גם מאילו רכיבים לא לרכוש ,וכמובן אם אפשר לרשום גם את המחיר ומאיפה.

האם ההתקנה פשוט ואיך מתקינים רשת אלחוטית למודם של כבלים ? כי עד עכשיו עשיתי זאת רק ל ADSL

אם אני אחבר 2 מחברי אלחוטיים בין 2 מחשבים תיווצר לי רשת בינהם ?

האם העובדה ששתי המחשבים נמצאים בקומות שונות עם מחברי או PCI ללא תחנת ממסר כגון ראוטר באמצע לא יקלטו אחד את השני ?

ויש לי עוד שאלה האם ישנו פתרון אחר לשיתוף קבצים או בתוך הבית על בסיס הכבלים של הכבלים בתשתית של הבית ?

הרבה שאלות מעניינות מצפה לתשובות ... תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אז עשיתי בעצמי סקר ... יכל לקחת פחות זמן אם מישהו שיודע היה עונה אבל נו מילא. ..

קיצר מבחינת פתרונות אחרים יש לי ככה :

Msi 6821 Home Plug שזה על בסיס קווי החשמל ואני מכיר חשמלאי אז ככה שזה לא בעיה לשנות פאזות וכאלה רק צריך לשאול אותכם אם זה שווה משהו באמת ?

ואגב אני עד עכשיו מנסה להתקין את הרשת בין 2 כרטיסים אלחוטיים בלבד ללא ראוטר פשוט לא הולך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה רבה רבה !! :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

עבדתי על החרא הזה כל היום ... :nixweiss:

הצלחתי לעשות מה שרציתי תודה HOLY :xyxthumbs:

אגב זה דיי חרא בלי הראוטר אבל גם נחמד .... ( עובד לאט אחושרמוטה ( לא האינטרנט אלא הרשת ))

בקיצור אני גם יסביר בקצרה למי שנתקע ממש ב 2 משפטים איך עושים את זה :

לעשות חיבור אינטרנטי משותף ללא ראוטר עם 2 מחשבים עובד מצוין לטווח של עד 5-10 מטר...

1.מחברים את 2 כרטיסי הרשת הלחוטיים לשתי המחשבים

2.עושים את האשף ומגדירים כל מחשב מה הוא SERVER או CLIENT ...

3.מומלץ להגדיר כל איי פי באופן ידני אם יש לך אלקטל הום כי בחיים לא תצליח באופן אוטומטי כי אתה חייב להגדיר איי פי בשביל המודם ...

המידה ולא שים את האופציה שייקח את כתובת האיי פי והדי אן אס באופן אוטומטי.

** עד השלב הזה אמורה להיות לכם בין המחשבים

4.לא לשכוח להגדיר DNS בקליינט במידה והגדרת באופן ידני

5.יש לעשות BRIDGE ב SERVER בין כ.הרשת הקווי לאלחוטי ולאחר שה BRIDGE נבנה יש לוודא זאת כי הוא לא תמיד נקלט ב WINXP (מעין באג ) :

כנסו להתחל >>> הפעלה >>> cmd.exe

רשמו netsh bridge show adapter אם אתם לא מקבלים כלום סימן שה BRIDGE בכלל לא נעשה

אתם אמורים לקבל 2 כרטיסים שרשומים לכם שם 1 מהם הוא האלחוטי והשני הוא הקווי במידה ושניהם לא על ENABLE זה לא טוב ...

על מנת לשנות זאת רשמו :

netsh bridge set adapter 1 forcecompatmode=enable

וכנ"ל גם לכרטיס השני המידה והוא לא ...

netsh bridge set adapter 1 forcecompatmode=enable

וזהו ... עכשיו תעשו ריסט לייתר בטחון חזרו על ההגדרות ב BRIDGE שנוצר תבדקו שהכל על אוטומט ...

וזהו .

עכשיו צרו את החייגן שלכם ועשו לו שיתוף ושלום על

כמובן בכל שלב מומלץ לבדוק את תקינות החיבור של האלחוט ע"י כניסה ל CMD ולרשום ping XXX.XXX.XXX.XXX שזאת הכתובת למחשב השני...

זה ההמלצות שלי ... תודה רבה .. ובבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...