ה- G7 אצלי! תמונות בפנים + התרשמות ראשונית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה- G7 אצלי! תמונות בפנים + התרשמות ראשונית

Dante_9

Recommended Posts

היום קיבלתי אותו ביחד עם ה- QCK והעכבר פשוט מטורף!

איך שקיבלתי אותו הפעלתי את ה- QUAKE 4 ולא האמנתי! מנוע הלייזר עם 2000 DPI פשוט גרוטסקי (מצטער אני לומד לפסיכומטרי המילים האלו פשוט יוצאות לי מכל מקום :lol: ) . החדות שלו פשוט איכותית. הדרייברים מפוצצים באופציות וכפתור שינוי הרגישות גם הוא אופציה שמישה מאוד במעבר בין עבודה ב- למשחקים.

בדרייברים קיימת האופציה לשנות רגישות לגבי כל תוכנה/משחק שעובדים איתה עד ל- 5 קינפוגים שונים (!).

שירד קצת הלחץ מהפסיכומטרי אני יכתוב ביקורת מקיפה וראויה לעכבר המדהים הזה אבל ביינתים קחו ואם יש שאלות לגביו אני בכיף יענה:

http://img373.imageshack.us/my.php?image=g711ap.jpg

http://img134.imageshack.us/img134/5673/g721je.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לצנן את ההתלהבות שלך אבל אני חושב שה-MX100 הרבה יותר יפה והרבה יותר פונקציונאלי למרות שלעכבר שלך יש יותר DPI.אני אומר ששחקן מחשב לא צריך כל כך רגישות בעינית העכבר שלו,זה כמו מכשיר קשר עם טווח של 20,000,000,000 קילומטר - אין בזה צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש - נראה מרשים ביותר...

אתה בטוח ש"גרוטסקי" היא המילה המתאימה להתלהבות חיובית כזאת? לא נראה לי.

בהצלחה בפסיכומטרי.

ע"פ מה שאני יודע זה תקף גם לאמריה צינית/חיובית לדוגמא "מייקל ג'ורדן טוב כל כך עד שזה מגוחך" (איזה משפט אינפנטילי! ;D)

העובדה שיש רק באק ולא פורוורד לא מפריעה'ך?=\

ממש ממש לא. גם ככה אני לא משתמש ב- FW

מצטער לצנן את ההתלהבות שלך אבל אני חושב שה-MX100 הרבה יותר יפה והרבה יותר פונקציונאלי

1. "על טעם ועל ריח אין מה להתווכח", "איש איש באמונתו יחיה" ו- "ככה לא בונים חומה"

2. כשאתה אומר "יותר פונקציונאלי" למה אתה מתכוון? תן דוגמא אם כבר אתה זורק פיצוצים לאוויר אל תהיה גרזן.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

grotesque [gro·tesque || grəʊ'tesk]

adj. strange, weird, bizarre; distorted, deformed; ugly

n. odd or ugly person or thing; work of art in the grotesque style

grotesque [gro·tesque || grəʊ'tesk]

(ת') מוזר; מעוות; נלעג; מגוחך

(ש"ע) דמות מוזרה; דמות נלעגת; גרוטסקה; יצירת אמנות בסגנון

הוא בחר להתייחס ל-DPI כגורם היחיד שמקנה ל-G7 יתרון על פני MX1000, ופה הוא טועה.

דבר ראשון, הוא בא עם 2 בטריות בשביל שלא יהיה יותר מרגע בו אתה לא משחק בגלל שנגמרה הבטריה.

אני לא יודע אם זה יתרון אבל MX1000 נכבה אחרי 7 שניות של חוסר שימוש, ה-G7 ALWAYS ON, אם זה יתרון או חסרון תחליט בעצמך.

עוד דבר הוא, שה-G7 מתחבר דרך עם אפשרות של עד 500HZ קצב בדיקה, ורוחב פס 16 ביט, ותדר שידור של 2.4GHZ.

ב-G7 יש אפשרות להחליף רז' סריקה ON THE FLY אפילו בלי הדרייברים.

אני לא רואה איפה 3-5 כפתורים מפצים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה עכבר מדהים...

TheBookMadness, אני חושב שהחברה היחידה שבאמת פתרה את זמן הכיבוי היא . בעכבר שלי, ברגע שאתה מסיים לעשות את התנועה ה-Led עובר למצב תאורה נמוך ואז ככה נחסכת וגם כאשר שהוא מרגיש פתאום תזוזה הוא מייד מדליק את הנורה למצב דליקה מלא חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך הוא מתמודד מול ה copperhead של רייזר.

אני עובד עם ה diamondback ולא משתמש ברגישות מקסימלית (1600DPI) אלא כיילתי אותו לסביבות ה1000 והוא עדיין רץ מהר מאוד ומגיב מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה עכבר מדהים...

TheBookMadness, אני חושב שהחברה היחידה שבאמת פתרה את זמן הכיבוי היא . בעכבר שלי, ברגע שאתה מסיים לעשות את התנועה ה-Led עובר למצב תאורה נמוך ואז ככה נחסכת וגם כאשר שהוא מרגיש פתאום תזוזה הוא מייד מדליק את הנורה למצב דליקה מלא חזרה.

יש את זה גם בעכברים אחרים וזה עובד מצוין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להגן על הסוללה של ה- MX1000 היא פשוט לא נגמרת! אפילו לאחר כמה ימים.החסרון היחיד אולי בעכבר הזה הוא שהוא טיפה כבד.

ולגבי כל הנתונים שנתנו פה לגבי HZ וכדו',הכל טוב ויפה אבל בתכל'ס זה לא מרשים אותי כי אני משחק עם ה-MX100 שלי ב- CS ואני לא מרגיש שום הגבלה מהעכבר שלי.

וחוצמזה...MX1000 הרבה יותר יפה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...