אנטי וירוס טוב למחשב חלש מאוד..... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטי וירוס טוב למחשב חלש מאוד.....

THE-MASTER

Recommended Posts

אני צריך להביא למישהו מהמשפחה אנטי וירוס בשביל שהמחשב שלו יוכל לעבוד ללא הפרעות.

הבעיה מתחילה שיש לו 700 MHZ מעבד ואי אפשר לשים נורטון וגם לא קספרסקי אז אם תוכלו להמליץ לי על אנטי וירוס טוב אשמח מאוד.

קיימת ברשותו מערכת והוא אמר שהיה לו אנטי וריוס כל השנה והוא לא זוכר את השם והמחשב עבד לו טוב ועכשיו אחרי הפירמוט הוא צריך בחזרה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להביא למישהו מהמשפחה אנטי וירוס בשביל שהמחשב שלו יוכל לעבוד ללא הפרעות.

הבעיה מתחילה שיש לו 700 MHZ מעבד ואי אפשר לשים נורטון וגם לא קספרסקי אז אם תוכלו להמליץ לי על אנטי וירוס טוב אשמח מאוד.

קיימת ברשותו מערכת XP והוא אמר שהיה לו אנטי וריוס כל השנה והוא לא זוכר את השם והמחשב עבד לו טוב ועכשיו אחרי הפירמוט הוא צריך בחזרה.....

לא כ"כ ממולץ להתקין על מעבד של 700MHZ XP עדיף 98 בכול אופן אני כבר הרצתי בעבר ללא בעיה את הAVAST הוא יותר טוב מהNORTON במאגר הוירווסים שלו ובנוסף הוא הרבה יותר קלילק מן הNORTON

הינה לינק תוריד את גירסת ה HOME אני בטוח שהיא תספק אותך WWW.AVAST.COM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למה הוא שם האנטי וירוס לא כל כך ישפיע זה הXP שמכביד על המחשב אז קודם כל שיפרמט וישים 2000 היה לי אותו בP3 שלי והוא עבד מעולה

בקשר לאנטי וירוס נפתחו על זה המון תרדים והמסקנות הם AVG וNOD32 הם הכי קלים NOD32 יותר טוב אבל עדיף שתשים AVG כי הוא גם חינמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שהרבה יותר טוב 98 אבל המצב הוא שעכשיו זה וגם ככה היה להם כל השנה(וגם אין לי כוח לפרמט את המחשב האיטי הזה שוב).

על איזה מערכת הרצת את AVAST ???

בינתיים כמו שזה נראה ההמלצה החמה הי AVG .

יש לכם המלצה גם להורדת תכנות רגול חינמיות שלא דורושות משאבי מערכת???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=148949.msg1255250#msg1255250 date=1130762601]

קודם כל למה הוא שם האנטי וירוס לא כל כך ישפיע זה הXP שמכביד על המחשב אז קודם כל שיפרמט וישים 2000 היה לי אותו בP3 שלי והוא עבד מעולה

בקשר לאנטי וירוס נפתחו על זה המון תרדים והמסקנות הם AVG וNOD32 הם הכי קלים NOD32 יותר טוב אבל עדיף שתשים AVG כי הוא גם חינמי

בקשר לOS אתה צודק מאוד כבד על פנטיום 3 700MHZ עדיף לשים 98 או 2000 ובקשר לאנטי ויורס כבר חרשנו את זה כאשר אני אומר של AVAST יספיק ויעשה כמעט בדיוק אותו עבוד של AVG (אני מדבר רק על אנטי חינים) אז זה נכון גם מניסון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתקנה של AVG הוא דורש מספר סיראל .

מישהו יכול לתת לי לינק להפצה החינמית????

עריכה:תראו את האתר הזה הוא בחן כמעט כל תוכנת אנטי וירוס אפשרית ונתן לה ציון וכמו שזה נראה AVAST מובילה בפער לא קטן על AVG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את AVAST הוא נראה טוב ופשוט עכשיו אני רוצה לבדוק את AVG אז שלחו לי קישור לגרסה החינמית..

דבר שני יש מספר בדיקות שאשפר לבטל בAVAST בשביל שידרוש פחות משאבי מערכת מה לא כל כך הכרחי שאפשר לבטל???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את AVAST הוא נראה טוב ופשוט עכשיו אני רוצה לבדוק את AVG אז שלחו לי קישור לגרסה החינמית..

דבר שני יש מספר בדיקות שאשפר לבטל בAVAST בשביל שידרוש פחות משאבי מערכת מה לא כל כך הכרחי שאפשר לבטל???

כל כך קשה לעשות חיפוש בגוגל? :bash:

http://free.grisoft.com/softw/70free/setup/avg71free_362a652.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ ממולץ להתקין על מעבד של 700MHZ XP עדיף 98 בכול אופן אני כבר הרצתי בעבר ללא בעיה את הAVAST הוא יותר טוב מהNORTON במאגר הוירווסים שלו ובנוסף הוא הרבה יותר קלילק מן הNORTON

הינה לינק תוריד את גירסת ה HOME אני בטוח שהיא תספק אותך WWW.AVAST.COM

אכן כן, ה- Avast גם חינמי וגם הכי חסכוני במשאבים ובכלל אנטי וירוס מעולה עם עדכונים יומיומיים...

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו- הנורטון בטוח יותר טוב מAVG? ואני לא מדבר על הפירוול וחוסם פופ-אפ וכל מה שבא איתו- אני מדבר רק על האנטי וירוס עצמו, הוא עדיף??

ואיזה אנטי וירוס הכי טוב מבין כל החינמיים?? אבל אני לא צריך "קלילים",מצדי שייקח לי את כל המשאבים, אז איזה פשוט הכי טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NOD32 - אני משתמש בו בפנטיום 2 350MHz, ובכלל לא מרגיש אותו.

לגבי מערכת הפעלה, ל- XP לא אמורה להיות בעיה בפנטיום 3 700MHz, אלא אם כן יש לך בעיה של זיכרון (רצוי 512MB).

בכל אופן, אל תחשוב אפילו להתקין 98. אם אתה לא מסתדר עם XP, אז תתקין 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...