בעיה בתוכנה של E1000, עזרה בבקשה.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בתוכנה של E1000, עזרה בבקשה..

gigabot

Recommended Posts

שלום,

קודם כל לא ידעתי לאן בדיוק להשים את זה אז אם יש צורך העבירו, תודה

עכשיו תראו, קיבלתי היום כבל שיחתקי איתו קצת העברתי מוסיקה, ואז הגיע הקטע המעניין, התקנת סקין חדש,

פעלתי לפי מדריך, אם יש צורך אציין, ואין לימושג איך נמחק לי הסקין המקורי, עכשיו כדי לאפשר את החדש, צריך לשנות בהגדרות ..

אם יש למישהו E1000 ויכול לתת לי את רצף המקשים לתפריט "התאמה אישית" -- "תצורת מסך"

או אם מישהו יודע איך לתקן את זה, אשמח מאוד, תודה רבה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מכשיר בדיוק כמו שלך... לפי מה שהבנתי אתה רוצה את רצף המקשים כדי להגיע את תצורת המסך??? קצת מוזר אבל אם הבנתי נכון אז ככה:

תפריט, ימינה ימינה מקש-בחירה, מקש-בחירה (זה יביא אותך לתוך "התאמה אישית"), למטה למטה מקש בחירה (זה מביא אותך ל"תצורת מסך") ואז לבסוף שוב מקש בחירה כדי לבחור את "Moto".

ובכלל עשיתי מלא שינויים במכשיר (למרות שסקיין עדין לא התקנתי אבל אני יודע איך לעשות), כולל העלאת משחקי Java ושינוי הסרטון בפתיחה.

אז אם יש לך שאלות אין בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי אתה רוצה את רצף המקשים כדי להגיע את תצורת המסך??? קצת מוזר אבל אם הבנתי נכון אז ככה:

תפריט, ימינה ימינה מקש-בחירה, מקש-בחירה (זה יביא אותך לתוך \"התאמה אישית\"), למטה למטה מקש בחירה (זה מביא אותך ל\"תצורת מסך\") ואז לבסוף שוב מקש בחירה כדי לבחור את \"Moto\".

מה מוזר, רק ב MOTOCRAP יש כזו חבורה של מפגרים שחושבים איך לקחת מכשיר פשוט ולסבך אותו שלא לצורך... שילמדו מ איך עושים את זה נורמלי ופשוט...

ומתי המפגרים האלו יכניסו למכשיר אפשרות לחפש שם של מישהו על פי אותיות ולא רק האות הראשונה ??? אופציה בסיסית לכל מי שיש יותר מ 10 אנשים במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?! איך זה קשור לבעיה שלי?

ויש את זה אז אם אתה לא יודע אל תדבר, וזה אחלה חברה אחלה ממשק פשוט הוא כנאה לא אוהב שמסתבכים איתו

למרות שקשה לי להאמין ששינו את זה מה E786 (או איך שקוראים לדגם הקודם, מאיפה המספר הזה?!?) או ה V3, למשל תחת האות \'ב\' אני רוצה למצוא בספר טלפונים את \'בורטון\', החבר שלי מבית ספר, אז אני פשוט כותב \'בור\' ומגיע לשם שלו בספר טלפונים, או שאני צריך ללחוץ על \'ב\' ואז לרדת עם הגויסטיק עד שאני מוצא אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

קודם כל לא ידעתי לאן בדיוק להשים את זה אז אם יש צורך העבירו, תודה

עכשיו תראו, קיבלתי היום כבל שיחתקי איתו קצת העברתי מוסיקה, ואז הגיע הקטע המעניין, התקנת סקין חדש,

פעלתי לפי מדריך, אם יש צורך אציין, ואין לימושג איך נמחק לי הסקין המקורי, עכשיו כדי לאפשר את החדש, צריך לשנות בהגדרות ..

אם יש למישהו E1000 ויכול לתת לי את רצף המקשים לתפריט "התאמה אישית" -- "תצורת מסך"

או אם מישהו יודע איך לתקן את זה, אשמח מאוד, תודה רבה רבה :xyxthumbs:

עם איזה תוכנה השתמשת ?

P2K COMMENDER?

או P2K TOOLS?

בכל מקרה אתה צריך ליצור תיקייה חדשה בתוך תיקיית הסקינים ,לקרוא לתיקייה בשם המלא של הסקין.

מה שכנראה אתה עשית זה העברת את הסקין החדש והחלפתה את ההקבצים בסקין החדש........אם לא התכוונת לזה והתכוונתה איך להחליף סקין אז זה פשוט,תיכנס להגדרות-> התאמה אישית->תצורת מסך ,ושם אתה בוחר בדיוק איזה סקין אתה רוצה.

אם רק תהיה יותר ברור אני יוכל לענות לך יותר טוב,כי ממש לא הבנתי מה הבעיה

למרות שקשה לי להאמין ששינו את זה מה E786 (או איך שקוראים לדגם הקודם, מאיפה המספר הזה?!?) או ה V3, למשל תחת האות \'ב\' אני רוצה למצוא בספר טלפונים את \'בורטון\', החבר שלי מבית ספר, אז אני פשוט כותב \'בור\' ומגיע לשם שלו בספר טלפונים, או שאני צריך ללחוץ על \'ב\' ואז לרדת עם הגויסטיק עד שאני מוצא אותו ?

אם התכוונת E398,אז כן אפשרי לחפש עכשיו עם אותיות ועם שם ,רק ע"י צריבה של גרסה חדשה.

בE1000 הדבר הזה תוקן.......אם אתה לא מכיר אז מוטרולה השתנתה לחלוטין בנושא של סיבוכים,היא דווקא פחות משעממת לטעמי לעומת שבאה עם כל אותם תפריטים שוב ושוב.............מוטרולה משתמשת במכשירם החדשים שלה במערכת הפעלה חדשה ולא מה שהכרת עד היום....... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...