מבחן IQ..נראה כמה תקבלו? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן IQ..נראה כמה תקבלו?

MATOK

Recommended Posts

טעות, צודק, לא קראתי נכון.

אבל, אני מוכרח לציין שה"תכונה" הזאת שאתה מציג קיימת רק אצל איזשהו חלק איזוטרי מה"חרשנים". אישית, אני לא מכיר אף אחד כזה.

חוץ מזה, סיפוק מציונים עדיף על שיגעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו רק סיבה אחת. יש הרבה סיבות. רובם המוחלט של החרשנים נהיו ככה בגלל אחת מהסיבות הבאות:

שיפוי על זה שהוא לא טוב בספורט\לא מקובל\לא יפה\בעיה אחרת, ההורים משדלים אותו לחרוש, אין ציונים טובים - עונשים, פרפקציונאליזם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניוטון עסק באלכימאות ובתורת הנסתר, הוא ניסה לייצר זהב מפחם, לגרום לאיש מיסתורין להופיע שיעזור לו להגיע לכל מיני דברים, הוא חישב שהמשיח יגיע ב1948 ושעד 3015 הנצרות בעולם תדרדר לבן אדם מאמין אחד בלבד.

ניוטון גם המציא את האינפי ויש משהו בזה שהמשיח הגיע ב-1948.

לפי היהדות מדינת תקום כשהמשיח יגיע והיא קמה. אז כניראה שהמשיח הגיע בצורת בן גוריון.

ולך תדע אולי באמת ב-3015 זה מה שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו משהו, המבחן איי קיו הזה הוא בולשיט, למה? כי יש עוד הרבה דברים שמעידים על איי קיו ולא רק הצורות האלה...

(ד"א קיבלתי 104, כשבמבחן של המדינה קיבלתי 127)

אגב סתם לשם העמדת הדברים במקומם, המבחן של המדינה הוא ברמה ממש נמוכה והוא נועד בשביל להעלות את המורל.

מבחן IQ עושים אצל פסיכולוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שפת אם על מה אתה מדבר?

זה רק צורות

חחחחחחחחח.. דוגרי.. דבילי לחלוטין - צריך להעלות כי זה לא בשפת אם :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ואגב, במבחן של המדינה הוצאתי משהו כמו 158 וזה לגמרי דבילי.. המבחן ההוא היה טמטום מוחלט.. בן דוד שלי בכיתה ב' הוציא אז 130 כמעט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב סתם לשם העמדת הדברים במקומם, המבחן של המדינה הוא ברמה ממש נמוכה והוא נועד בשביל להעלות את המורל.

מבחן IQ עושים אצל פסיכולוג

למה אתה חושב שהוא היה אמור להעלות את המוראל?

ולמה אתה חושב שאכפת להם מהמוראל שלנו חחחח?

חחחחחחחחח.. דוגרי.. דבילי לחלוטין - צריך להעלות כי זה לא בשפת אם :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ואגב, במבחן של המדינה הוצאתי משהו כמו 158 וזה לגמרי דבילי.. המבחן ההוא היה טמטום מוחלט.. בן דוד שלי בכיתה ב' הוציא אז 130 כמעט..

רגע זה לא אתה שהוצאת את השיא?? זה שכולם דיברו עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי בזה 118. הראשונים היו ממש קלים, בלי לחשוב אפילו, ואת האחרונים די ניחשתי כי לא היה לי מושג.

אני עשיתי פעם מבחן איי קיו על המחשב, מין תוכנה והוא אמר שהוצאתי שם 166. :nixweiss: לא יודע איך ולמה, אבל הוא שם לי תמונה של חייזר. מישהו יודע על איזה מבחן אני מדבר? גם משהו באנגלית. היה לי אותו עד לא מזמן.

נ.ב.

אל תפתרו את השאלות האחרונות כשאתם מוצפים ע"י חברים שלכם במסנג'ר/אייסיקיו וכו'. גם אם יש לכם 25 דקות לסוף המבחן ונשארו 10 שאלות. מנסיון ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי בזה 118. הראשונים היו ממש קלים, בלי לחשוב אפילו, ואת האחרונים די ניחשתי כי לא היה לי מושג.

אני עשיתי פעם מבחן איי קיו על המחשב, מין תוכנה והוא אמר שהוצאתי שם 166. :nixweiss: לא יודע איך ולמה, אבל הוא שם לי תמונה של חייזר. מישהו יודע על איזה מבחן אני מדבר? גם משהו באנגלית. היה לי אותו עד לא מזמן.

נ.ב.

אל תפתרו את השאלות האחרונות כשאתם מוצפים ע"י חברים שלכם במסנג'ר/אייסיקיו וכו'. גם אם יש לכם 25 דקות לסוף המבחן ונשארו 10 שאלות. מנסיון ;)

"תמונה של חייזר "

קשה לי להאמין שזה משהו באמת אמין יש מלא דברים כאלה ברשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...