מבחן IQ..נראה כמה תקבלו? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן IQ..נראה כמה תקבלו?

MATOK

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוצאתי 666

IQ מהגיהנום!  ::)

:s07:

141

ועוד אחרי ארוחת דאבל מתישה.

כן, שמעתי שדאבלים על בסיס יומיומי מעלים את האי קיו, אבל בתמורה מורידים דברים אחרים.  ::)

נ.ב

לאנשים שלא בקיאים במדדי האי קיו, 100 IQ זה הממוצע.

לכן, לא הגיוני שכל אחד ממכם כאן קיבל את מה שרשם, זה מותיר אותנו עם שתי אפשרויות:

-המערכת באתר הזה לא מחשבת בצורה טובה.

-אתם פאקינג שקרנים.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IQ מהגיהנום!  ::)

:s07:

כן, שמעתי שדאבלים על בסיס יומיומי מעלים את האי קיו, אבל בתמורה מורידים דברים אחרים.  ::)

נ.ב

לכן, לא הגיוני שכל אחד ממכם כאן קיבל את מה שרשם, זה מותיר אותנו עם שתי אפשרויות:

-אתם פאקינג שקרנים.

או שפשוט מי שקיבל נמוך לא ממהר להשוויץ בכך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

-אתם פאקינג שקרנים.

אפשרות שלישית - האנשים באתר מקבלים בממוצע אייקיו גבוה, יחי HWZONE...

אפשרות רביעית - האנשים היחידים שטרחו לעשות את המבחן / לכתוב את התוצאה הם אנשים שמתלהבים ממבחנים כאלה ויודעים שיוציאו תוצאות גבוהות...

אפשרות חמישית - היחידים שכתבו את התוצאה הם שקרנים / אנשים שהוציאו ציונים גבוהים...

והאפשרות שנכונה לדעתי, שקרובה לאפשרות הראשונה שציינת - אני מאמין שזה סתם בולשיט ואין שום קשר בין זה למבחן אייקיו רציני. אני עשיתי פעמיים מבחן בסגנון. פעם אחת הוצאתי 156 ופעם אחת 143.

ואגב, למי שכל כך התרעם על ההסתייגות מהאטרקטיביות של תוצאות גבוהות במבחן אייקיו (למרות שלא לזה היתה הכוונה במקור, אלא בדיחה על יכולות של סוס במבחן כזה). אז לידיעתך, אנשים עם אייקיו גבוה בצורה קיצונית באים בדר"כ ב"עסקת חבילה" עם בעיות פסיכולוגיות מאוד קשות וקשיי הסתגלות בחברה.

ולמי ששאל, המבחנים האלה בדר"כ מגדירים אייקיו של עד 160 או 180. אם רוצים לבדוק מעבר (למרות שאני לא מבין את המוטיבציה) אז יש מבחנים עד 200.

צריך להבין שהאייקיו מוגדר אך ורק כתוצאה במבחנים האלה. זה כמו שציון פסיכומטרי זאת תוצאה במבחנים מסוג מסויים. זה הכל. כן, זה מעיד באיזשהו אופן על יכולות קוגניטיביות, אבל גם זה לא על פי ההגדרה אלא כערך מוסף, וגם לא באופן אבסולוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, אנשים עם אייקיו גבוה בצורה קיצונית באים בדר"כ ב"עסקת חבילה" עם בעיות פסיכולוגיות מאוד קשות וקשיי הסתגלות בחברה.

לעתים רבות המצב הוא הפוך, אנשים בעלי אינטליגנציה גבוהה בצורה קיצונית מצליחים בחברה בצורה קיצונית, ומתגברים על קשיים פסיכולוגיים אשר מסבכים אדם ממוצע, בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני הוצאתי 119 די טוב ל 2 בלילה

פעם ראשונה שעשיתי (לא באתר הזה) הוצאתי 124

ודבר שני עשיתי בפעם השניה ולחצתי על אותו כפתור כל הזמן וקיבלתי 81!!

דבר שלישי איך אנשים מקבלים פה ציונים כאלה גבוהים

הציון הכי גבוה הוא 140!! אל תהיו שקרנים על מי אתם חושבים שאתם עובדים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

111 לא יודע איך קיבלתי כזה נמוך פעם שעברה עשיתי בבצפר אמרו לי הייתי הכי גבוהה בכיתה :( (והייתי בכיתה שהיה שם כמה גאונים) וגם עשיתי מבחן באנגלית וקיבלתי בו 120 ומשהו אז משהו פה לא הגיוני :'(

וגם בדרך כלל מביאים לא רק צורות וכזה גם שאלות בלשון ושאלות בכתב כמו עם יד היא לכפפה אז ראש הוא ל... וכל מיני דברים בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...