איך אפשר לבדוק אם כרטיס הרשת תקין? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לבדוק אם כרטיס הרשת תקין?

-JobNick-

Recommended Posts

זה כי כנראה יש לכם שרת DHCP שמקצה את כתובות הIP, ובDefault זה בחור בחלונות על Use DHCP.

תאמת שכחתי מה הראשי תיבות של DHCP זה דינמיק משהו :)

בכל מקרה...זה בדיפולט של ההגדרות ואין שום סיבה לשחק עם זה ולהגדיר ידנית אם יודע לעשות את זה לבד ובצורה משביעת רצון בהחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חלונות מסוגלת לעשות את זה רק אם יש שרת DHCP ברשת, אם יש לו שיוויונית(וזה מה שיש לו), שאין שרת ושני המחשבים הם שווי זכויות, הוא צריך להגדיר את הIP באופן ידני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלונות מסוגלת לעשות את זה רק אם יש שרת DHCP ברשת, אם יש לו רשת שיוויונית(וזה מה שיש לו), שאין שרת ושני המחשבים הם שווי זכויות, הוא צריך להגדיר את הIP באופן ידני.

אתה טועה!! כי הרשת עבדה מצויין הרבה לפני שהתקנתי את הסרבר (שזה היה לפני חודשיים בגלל ה ADSL)

ועל הסרבר בכלל רץ חלונות 2000 פרופשונל כי אני צריך אותו רק לשיתוף ותו לא!

אז ככה שהסרבר שיוויוני כמו כולם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה!! כי הרשת עבדה מצויין הרבה לפני שהתקנתי את הסרבר (שזה היה לפני חודשיים בגלל ה ADSL)

ועל הסרבר בכלל רץ חלונות 2000 פרופשונל כי אני צריך אותו רק לשיתוף ותו לא!

אז ככה שהסרבר שיוויוני כמו כולם!!

אם אתה משתמש בו כשרת לשיתוף אז זה ברור שחלונות 2000 מפעילה מאין שרת DHCP, זה לא שאתה צריך את הSERVER בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש בו כשרת לשיתוף אז זה ברור שחלונות 2000 מפעילה מאין שרת DHCP, זה לא שאתה צריך את הSERVER בשביל זה.

עברית קשה שפה :)  (אני מחזיר לך באותו מטבע)

לעיניננו

אני אומר זאת שוב! הרשת עבדה יופי לפני שהיה לי סרבר וכשבכל המחשבים היה לי 98

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברית קשה שפה :)  (אני מחזיר לך באותו מטבע)

לעיניננו

אני אומר זאת שוב! הרשת עבדה יופי לפני שהיה לי סרבר וכשבכל המחשבים היה לי 98

אנגלית קשה שפה בשביל 90 אחוז מהישראלים.

והשתמשת בInternet Connection Sharing בטח, כי אז הוא מפעיל שרת DHCP על המחשב שמשרת.

כי אם לחלונות אין מאיפה לקחת IP היא לא יכול להקצות אותו לעצמה משום מקום. הרשת אולי עבדה אבל לא היו IPים, כי מה שאתה אמר הוא לא הגיוני.

כבר ראיתי איך טמטום של אנשים גורם להם לעשות את הבלתי אפשרי, בלי שהם יבינו איך הם עשו את זה. ראיתי משהו שלא הבין למה, אחרי שהוא מחק מספר מסויים של קבצים, האקספלורר כבר לא Intergrated לחלונות ME שלו. הוא הצליח לעשות את מה שכחמים ממנו לא הצליחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנגלית קשה שפה בשביל 90 אחוז מהישראלים.

והשתמשת בInternet Connection Sharing בטח, כי אז הוא מפעיל שרת DHCP על המחשב שמשרת.

כי אם לחלונות אין מאיפה לקחת IP היא לא יכול להקצות אותו לעצמה משום מקום. הרשת אולי עבדה אבל לא היו IPים, כי מה שאתה אמר הוא לא הגיוני.

כבר ראיתי איך טמטום של אנשים גורם להם לעשות את הבלתי אפשרי, בלי שהם יבינו איך הם עשו את זה. ראיתי משהו שלא הבין למה, אחרי שהוא מחק מספר מסויים של קבצים, האקספלורר כבר לא Intergrated לחלונות ME שלו. הוא הצליח לעשות את מה שכחמים ממנו לא הצליחו.

אם אתה מנסה לרמוז פה משהו בקשר לטמטום של אנשים מסויימים......אז אתה טועה פעמיים!!!!

פעם אחת כי לא השתמשתי בשיתוף (בשנתיים האחרונות שיש לי את הרשת עד ה ADSL)

נכון שבתחילת דרכי עם הרשת לא הבנתי כלום ברשתות! ואת הכל למדתי תוך כדי עבודה אבל עובדה שחוץ ממחשש שהיה עליו 95 כל השאר עבדו!

ופעם שניה - אולי לא כולם מכירים כמוך את עולם המחשבים אבל זה לא עושה אותם אדיוטים! כי הם יודעים פחות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מנסה לרמוז פה משהו בקשר לטמטום של אנשים מסויימים......אז אתה טועה פעמיים!!!!

פעם אחת כי לא השתמשתי בשיתוף (בשנתיים האחרונות שיש לי את הרשת עד ה ADSL)

נכון שבתחילת דרכי עם הרשת לא הבנתי כלום ברשתות! ואת הכל למדתי תוך כדי עבודה אבל עובדה שחוץ ממחשש שהיה עליו 95 כל השאר עבדו!

ופעם שניה - אולי לא כולם מכירים כמוך את עולם המחשבים אבל זה לא עושה אותם אדיוטים! כי הם יודעים פחות!

אני לא אמר שמי שלא מבין במחשבים הוא אדיוט, דיברתי על טמטום ספציפי של אנשים בתחום מסויים, היות ואנשים יכולים להבין ולדעת בתחומים אחרים, פשוט במחשבים הם לא מבינים זה לא עושה אותם סתומים. יכול להיות להם קליטה מעולה, אבל מחשבים פשוט לא מעניינים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה לא מבין צודק

עם הוינדוס יקצה יפים אוטומטיט כל מחשב יקבל משהוא שונה ועם הם לא יהיוה על אותו טווח איפי איך אתה מצפה שהם יעבדו

כשיש לך נגיד DHCP הוא מקצה איפים לבד אבל ככה כשאני מדבר על שני כרטיסי נפרדים זה לא יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה לא מבין צודק

עם הוינדוס יקצה יפים אוטומטית כל מחשב יקבל משהוא שונה ועם הם לא יהיוה על אותו טווח איפי איך אתה מצפה שהם יעבדו

כשיש לך נגיד DHCP הוא מקצה איפים לבד אבל ככה כשאני מדבר על שני כרטיסי נפרדים זה לא יעבוד

אני לא אומר שאתלון לא צודק אני אומר שחלונות יודע להגדיר לבד את ה IP והוא לא יגדיר טווחים שונים אלא הוא עובד על סטנדרט מסויים של טווחים והוא לא יגדיר IP כפול כי הוא יקבל התנגשות IP.

אני לא נכנסתי לנושא הזה כל כך לעומק ויכול להיות שאני טועה... אבל זה עובד אצלי כבר שנתיים כמעט בלי בעיות בכלל - אולי זה בכגלל זהגדרתי את המחשב שלי שיעבוד כ NETWORK SERVER בחלונות 98 (ביזמנו עשיתי את זה כי קראתי שזה גורם לחלונות לעבוד יותר טוב עם קבצים)

יכול להיות שזאת הסיבה (ניזכרתי בה עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שATHLON צודק מעובדה ביסיסת אחת כשעשיתי בהגדרות של TCP/IP

OBTAIN IP ADDRESS AUTOMATICLY בשני המחשבים

במחשב של הוינדוס 98 האיפי שהכרטיס רשת קיבל היה משהו בסגנון 192.167.0.13 (לא זוכר בדיוק סתם דוגמה)

והמחשב של נתן 192.165.0.10 נו ואיך אתה מצפה שזה יעבוד כשאיפים שונים לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני קוטל את השיחה ככה סתם

אבל יש לי שאלה בנושא

ונפתחו כבר מיליון נושאים כאלה...

יש לי ווין 2000 ו-ווין 98 לחבר שלי

אנחנו מחוברים

אני יכול לקחת/לראות/לשחק איתו ובלה בלה בלה..

והוא לא יכול להכנס אלי.

מישהו מכיר את הבעיה?

יש לו את אותו מצב ויכול להגיד לי בדיוק מה עשה?

תודה!

נ.ב

"וBenk מה קורה לרוח הפטריותיות שלך, אני בטוח שאפשר לפתור לו את הבעיה"

כיוון שפה בארץ פורומי החומרה רק בתחילת דרכם

ומס' האנשים פה הוא בהתאם הסיכוי לקבל מגוון תשובות טובות הוא מן הסתם יותר נמוך

אין לי שום זילזול בציונים

במיוחד עקב הידיעה כי אנו החכמים בעולם

(למרות שאנו מתנהגים לעיטים כמו טיפשים וחסרי טקט cwm1.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שATHLON צודק מעובדה ביסיסת אחת כשעשיתי בהגדרות של TCP/IP

OBTAIN IP ADDRESS AUTOMATICLY בשני המחשבים

במחשב של הוינדוס 98 האיפי שהכרטיס רשת קיבל היה משהו בסגנון 192.167.0.13 (לא זוכר בדיוק סתם דוגמה)

והמחשב של נתן 192.165.0.10 נו ואיך אתה מצפה שזה יעבוד כשאיפים שונים לגמרי

אתלון אולי צודק אבל ממש ממש ממש לא בגלל הסיבה שאמרת עכשיו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ברור שלכל מחשב יש IP שונה!!! למה מה חשבת???? אותו IP????????????????

אתה לא ביססתי כלום אתה פשוט לא יודע כלום!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני קוטל את השיחה ככה סתם

אבל יש לי שאלה בנושא

ונפתחו כבר מיליון נושאים כאלה...

יש לי ווין 2000 ו-ווין 98 לחבר שלי

אנחנו מחוברים

אני יכול לקחת/לראות/לשחק איתו ובלה בלה בלה..

והוא לא יכול להכנס אלי.

מישהו מכיר את הבעיה?

יש לו את אותו מצב ויכול להגיד לי בדיוק מה עשה?

תודה!

נ.ב

"וBenk מה קורה לרוח הפטריותיות שלך, אני בטוח שאפשר לפתור לו את הבעיה"

כיוון שפה בארץ פורומי החומרה רק בתחילת דרכם

ומס' האנשים פה הוא בהתאם הסיכוי לקבל מגוון תשובות טובות הוא מן הסתם יותר נמוך

אין לי שום זילזול בציונים

במיוחד עקב הידיעה כי אנו החכמים בעולם

(למרות שאנו מתנהגים לעיטים כמו טיפשים וחסרי טקט  cwm1.gif

מוגדר רצלך שיתוף קבצים ומדפסות בהגדרות כרטיס הרשת??????

ואם זה כבר מוגדר ...הגדרת את כונן C שלך לשיתוף?????

או כל כונן אחר??..

שינית הרשאות בחלונות 2000?????

למה אתה מתכוון שהוא לא יכול לראות אותך בשכנים ברשת או שהוא לא מצליח להכנס לכונן C שלך למשל כי הוא מקבל הודעת שגיאה אל זה שאין לו הרשאה כזאת או אחרת???????

מה שאתה יכול לעשות זה להגדיר אותו כ USER במערכת שלך ולהגדיר לו קוד אם אתה רוצה

ואז כשהוא יכנס המחשב ישאל אותו את הקוד והוא יצטרך להקיש אותו! (זה יעבוד רק אם הוא נכנס לחלונות 98 שלו עם אותו שם משתמש (למרות שהוא מקיש אישור בלי להכניס קוד))

תפרט יותר את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היגדרתי את הכרטיס ....

שמתי שיתוף

אבל את הקטע של ההרשאות לא הבנתי....

אם אפשר תרחיב.....

בקשר לבעיה..

כשהוא מנסה להיכנס יש לו בקשה לסיסמא אך

כשהוא רושם את הסיסמא הנכונה הוא עדיין לא נותן לו...

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...