חשש במאורר הסטנדרתי של INTEL PENTIUM 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשש במאורר הסטנדרתי של INTEL PENTIUM 4

Bug2000

Recommended Posts

בלילה האחרון שמתי לב שהמחשב שלי מרעיש קצת (ממש קצת), למחרת בבוקר פתחתי את המארז ועצרתי את המאורר של המעבד, ופתאום המחשב השקיט, המשכתי להחזיק את המאורר ובאותו הזמן הצצתי בטמפ' של המעבד שעמדה לפני אצירתו של המאורר על 35 מעלות, אחרי אצירתו של המעבד יש שינוי רק של מעלה אחד (כלומר 36), החזקתי את המאורר בערך כמה דקות ולא היה שום שינוי בטמפ'!. אז מה אתם אומרים? כך זה צריך להיות ? הכוונה לרעש+הקירור ? אולי יש איזושהי ביקורת על המאורר הסטנדרתי של המעבד שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקיתי אותו (לא שהוא היה מלוחל), שימנתי אותו בשמן מיוחד לדברים באלה ולא עזר שוב דבר, :-\

ולמה לא לעצור אותו, מה כבר יכול לקראות (ישרף?)

איך שימנת? פשוט לשפוך שמן לא יעזור...צריך להסיר את המדבקה שעל המאוורר ויש שם חור קטן ואליו לשפוך קצת שמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P4 לא ישרף בצורה כזאת.

מערכת ההגנה הפנימית שלו תוריד את המהירות כמה שצריך ובסוף אפילו תעצור אותו הרבה לפני שיגרם נזק.

אגב גם לP3 ישנה מערכת הגנה אך זו רק עוצרת את המעבד, לכן מידע חשוב שרץ בזמן התקלה עלול להאבד, שלא כמו בP4 אשר עדיין מאפשר לשמור ולכבות בצורה מסודרת את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהזזת את המארז והמאווררים/הארדיסיקים גורמים לויברטיות שגורמות רעש -

תייצב אותו טוב על הרגליים מהגומי שלו, ותנסה לשחק עם הצורה שהוא עומד בה (רק להשאיר אותו עומד ולא לשים אותו באיזה פוזה מוזרה)... :blah:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שימנת? פשוט לשפוך שמן לא יעזור...צריך להסיר את המדבקה שעל המאוורר ויש שם חור קטן ואליו לשפוך קצת שמן.

אני יודע איך משמנים מאורר >:(

P4 לא ישרף בצורה כזאת.

מערכת ההגנה הפנימית שלו תוריד את המהירות כמה שצריך ובסוף אפילו תעצור אותו הרבה לפני שיגרם נזק.

אגב גם לP3 ישנה מערכת הגנה אך זו רק עוצרת את המעבד, לכן מידע חשוב שרץ בזמן התקלה עלול להאבד, שלא כמו בP4 אשר עדיין מאפשר לשמור ולכבות בצורה מסודרת את המחשב.

שאלתי למה לא לעצור את המאורר, הכוונה היתה שאולי המאורר עצמו ישרף,אי מודע לכך שאכן קיימות הגנות כל שהם למניעת השרפות המעבד.

יכול להיות שהזזת את המארז והמאווררים/הארדיסיקים גורמים לויברטיות שגורמות רעש -

תייצב אותו טוב על הרגליים מהגומי שלו, ותנסה לשחק עם הצורה שהוא עומד בה (רק להשאיר אותו עומד ולא לשים אותו באיזה פוזה מוזרה)...

.

נראה לי כי לא קראתה את ההודעה עד הסוף, כתבתי שכשאצרתי את מאורר הרעש פסק, אז השאלה שלי היא, האם המאורר שמקורי של מרעיש? יש נתונים לרעש שלו ?או שהמאורר שלי קצת דפוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד לא ירף כתוצאה מעצירת המאורר,

אבל המעבד יתחמם כאשר אין עליו שום חימום אקטיבי,

ואנחנו לא רוצים להגיע עם המעבד למצב שבו הוא יצטרך להפעיל את ההגנה הטרמית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ישנה ביקורת על המאורר של , אצל OVERCLOCKERS.COM, תחפש, היא דיי ישנה אבל בחנו את המאורר הפתיע הזה שם.

עכשיו זה המאורר מרעיש יכול להיות שהזזת אותו מעט והלהבים שלו פוגעים באלומיניום של ההיטסינק, בדוק את זה מקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נידמה לי שהמאוורר שלך קצת נידפק...המאוורר של אמור להיות שקט.

יכול להיות. ;)

המעבד לא ירף כתוצאה מעצירת המאורר,

ואנחנו לא רוצים להגיע עם המעבד למצב שבו הוא יצטרך להפעיל את ההגנה הטרמית שלו

לא קראתה את ההודעה עד הסוף, כתבתי שהיה שינוי רק במעלה אחת בלבד (במקום 35 מעלות היה 36 מעלות).

דווקא ישנה ביקורת על המאורר של , אצל OVERCLOCKERS.COM, תחפש, היא דיי ישנה אבל בחנו את המאורר הפתיע הזה שם.

אתה יכול להביא לינק בבקשה? ובדקתי, המאורר עומד יציב ולא נוגעה בהיטסינק, יכול להיות שאני רגיש יותר לרעש מאורי ? :P ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד לא ישרף כתוצאה מעצירת המאורר,

ואנחנו לא רוצים להגיע עם המעבד למצב שבו הוא יצטרך להפעיל את ההגנה הטרמית שלו

לא קראתה את ההודעה עד הסוף, כתבתי שהיה שינוי רק במעלה אחת בלבד (במקום 35 מעלות היה 36 מעלות).

אז לא מדדת טוב את השינוי הטמפ.

אין מצב שזהו השינוי בטמפרטורה, אם זה היה השינוי האמיתי, לא היו שמים מאוררים על הסינקים..

אבל זהו לא המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא מדדת טוב את השינוי הטמפ.

אין מצב שזהו השינוי בטמפרטורה, אם זה היה השינוי האמיתי, לא היו שמים מאוררים על הסינקים..

אבל זהו לא המצב.

הלוואי והיתי יודע איך לעלות לאינטרנט :-\ אז היתי מראה לך את הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...