אתר מגניב לאנשים כמונו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתר מגניב לאנשים כמונו

yoav9

Recommended Posts

אני לא יודע אם פירסמו את האתר הזה כבר כאן... גם אם כן, לא נורא

www.geekim.co.il :xyxthumbs:

יש שם כמה חולצות לא רעות בכלל, וגם כמה מוצרים נחמדים

אבל הם צריכים עוד הרבה עבודה...

תמכו בהם! הם חלק מאיתנו!!

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן לכולם :hi:

אני מצוות האתר : www.geekim.co.il

נחמד לקבל ביקורת זה תמיד כיף ומרגש כאחד. :bash:

אנו נשמח מאוד לקבל רעיונות לשיפור למייל שלנו (כולל שיפורים לאתר,שיפורים לחולצות, לכובעים וכו')

בנוסף אני מזמין אותכם להצטרף להיות חברים במעודון geekim ע"י שליחת פרטים שלכם לכתובת מייל:

wannaBEmember@geekim.co.il (כל מי ששולח פרטים מקבל בחינם בדואר סטיקר הבייתה)

אנו נשמח להשתפר לפי הצעותכם :yelclap:

לידיעתכם עוד מעט באתר דף חברי מועדון בפעולה אז הרשמו ושלחו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת האתר נראה דיי מכוער וחובבני(סטייל 1997), אין כמעט מבחר וגם מה שיש מגעיל רצח :-\.

הצעה שלי: הייתם צריכים לחכות קצת עד שיהיה לכם אתר נורמאלי, מבחר גדול יותר (עם חולצות שבאמת

אפשר להזדהות איתן, ולא "למה אני ?GeeK" כי זה פשוט L@me.. אני בחיים לא אלבש כזאת חולצה). תקחו דוגמא

מjinx וthinkgeek (לא רעיונות כי הם ייתבעו אותכם), ותראו איך צריך לעשות את זה. תנסו אפילו לדבר איתם -אני בטוח

שהם ישמחו לעזור.

הם גיקים אמיתיים שמבינים fellow גיקים. אתם לצערי נראים יותר כמו נרדים (nerd) תאבי בצע :P. אבל בכל זאת אני מאחל לכם בהצלחה,

ואם וכשתגיעו לרמה בסיסית של מקצועיות אני ארכוש ממכם. בנתיים אתם דיי רחוקים משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת האתר נראה דיי מכוער וחובבני(סטייל 1997), אין כמעט מבחר וגם מה שיש מגעיל רצח  :-\.

הצעה שלי: הייתם צריכים לחכות קצת עד שיהיה לכם אתר נורמאלי, מבחר גדול יותר (עם חולצות שבאמת

אפשר להזדהות איתן, ולא "למה אני ?GeeK" כי זה פשוט L@me.. אני בחיים לא אלבש כזאת חולצה). תקחו דוגמא

מjinx וthinkgeek (לא רעיונות כי הם ייתבעו אותכם), ותראו איך צריך לעשות את זה. תנסו אפילו לדבר איתם -אני בטוח

שהם ישמחו לעזור.

הם גיקים אמיתיים שמבינים fellow גיקים. אתם לצערי נראים יותר כמו נרדים (nerd) תאבי בצע :P. אבל בכל זאת אני מאחל לכם בהצלחה,

אתה קונה מ-tg? הם לא מכינים את הדברים לא? הם קונים מחברות ומוכרים?

מה הכתובת המלאה של jinx.

נ.ב: אני לא חושב שהם יתבעו אותם אם הם יעתיקו, כי הם בחיים לא יגיעו אליהם לאתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת האתר נראה דיי מכוער וחובבני(סטייל 1997), אין כמעט מבחר וגם מה שיש מגעיל רצח  :-\.

שהם ישמחו לעזור.

אני מהאתר.

תרשה לי להגיד שדבר ראשון, אתרים כמו thinkgeek ו jinx באמת נמצאים ב bookmark שלי.

למען הסר ספק - אין לנו שום רצון להעתיק מחברות אחרות. בנוסף, הרבה לפני פתיחת האתר פניתי באופן ישיר ל tg בבקשה לפתוח סניף ישראלי, והצעתי את עזרתי בחינם(!) למען הנושא, רק בשביל שיהיה יותר זול (בלי משלוח מטורף) לקנות. מכיוון שלא קיבלתי תגובה בכלל, החלטתי לפתוח חנות וצירפתי לעניין את דימה ידידי (שכבר דיבר כאן).

היינו מאוד שמחים לקבל הצעות ורעיונות מאנשים, מה גם לשיפור האתר. אנחנו שני אנשים סה"כ - עם עבודה ותחזוקת בית כל אחד. טיפול באתר לוקח זמן וכסף שאותו אנחנו משקיעים ברצון - אין פה עניין של תאוות בצע, למרות שכמובן יש לנו רווח אם תקנו. לעומת זאת, גם לכם יש רווח - בדקתם כמה עולה חולצה ב jinx או tg לאחרונה?

בואו נהיה הוגנים - זה רעיון טוב, זה רק יעזור לכולנו, ואם נוכל לקבל ממכם עזרה, לא אכפת לנו לזרוק איזו חולצה חינם. להגיד "מה שיש מגעיל רצח" ואז ללכת לקנות בפי שלוש מחיר (עם משלוח) במקום אחר נראה חבל. למה לא לשפר את מה שזול?

מקווה שהבהרתי כמה דברים...

אביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...