לא יהיה צורך בהיטסינק חדש נכון?! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יהיה צורך בהיטסינק חדש נכון?!

Killer-Storm

Recommended Posts

להוסיף עוד Cache למעבד לא מקרר אותו, אלא מחמם אותו כי אז יש שטח יותר גדול שצריך קירור.

לגבי הHeat Spreader, ההיפך הוא הנכון לגביהם. אינטל שמה אותם, לדעתי, בשביל שגם משתמשים "פחות"(בלשון המעטה) מנוסים לא יוכלו להרוס את המעבדים שלהם. אנשים פה לא נמצאים הרבה זמן בשוק החומרה אבל בעבר היו שמים Heat Spreaderים על הK6-2 והK6-3, אבל אז רב האנשים דווקא ניסו להסיר אותם ע"מ לקבל תוצאות קירור יותר טובות, ולאחר מכן גם תוצאות OC. תמיד עדיף שיהיה מגע, כשעושים אותו כמו שצריך, בין הCore הישיר של המעבד לHSF ע"פ Heat Spreader מאלומיניום שרק מפריד במקרה הזה, ובסיטואציות מסויימות עשוי גם ללכוד חום בתוכו.

אתה טועה כאן ובגדול.

כשמוסיפים עוד Cache כמות החום נשארת(כמעט) אותו דבר אבל שטח המגע שצריך לקרר גודל! לכן ביחס בין מילימטר מרובע לבין כמות החום שהוא פולט קטן והעבודה של ההיטסינקים נהיית יותר קלה כי יש להם יותר "אזור" ממנו לשאוב את החום(שטח מגע גודל).

ובקשר לIHS בפנטיום 4 (ואולי בטואלטין, אני לא בטוח) הIHS עשוי מנחושת!! כן כן למעלה יש ציפוי דק ביותר של אלומנים אבל רובו המכריע עשוי מנחושת לכן הורדתו לא עוזרת כמעט לטמפרטורה.

תסביר את זה: מעבד 1Ghz 266 בdef voltage מתחמים יותר מדורון 800@1066 ב1.85V, למה זה? בגלל כמות הCache הגדולה יותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הליבה מתחממת ביחס לעומס העבודה, תדר השעון והמתח שהיא מקבלת.

את ההספק הטרמי שהיא תיפלוט ניתן לחשב והוא לא קשור לשום קאש אלא רק לשלושת הנתונים שהוזכרו.

עוד קאש זה אומנם עוד שטח אבל החום של הליבה לא מתפזר על השטח החדש אלא עובר לגוף הקירור ממילא.

עוד קאש רק מגדיל את ההספק הכללי שהמעבד צורך, זה אמנם יכול להוריד את הטמפרטורה הממוצעת שלו

אבל זה לא ישנה את הטמפרטורה של הליבה עצמה.

ה IHS של אינטל הם מנחושת, זה אפילו היה בכתבה פה באתר.

http://www.systemcooling.com/modules.php?name=News&file=article&sid=134

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLK-800

הוא ההיטסינק בין הטובים שיש

והוא יתאים למעבד 2600

(שיצא)

ההיטסינק הזה עולה בסביבות

40-50 דולר

אבל הוא שווה את זה.

אתה תקבל עם המעבד היטסינק

שיתאים אבל הוא לא משהוא כי הוא זול

כל מעבד מגיע מאוור זול

כדי שהמעבד לא יהיה יקר.

אני שקניתי את ה

amd שלי אפילו לא הישמתמשתי בהיטסינק

שהגיע איתו פשוט שמתי היטסינק של

slk-800

והביצועים מדברים בעד עצמם

אם אתה רוצה אני ינשה להשיג לך

אותו בזול

אני מקווה שעניתי לך על השאלה

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר אף מאוורר טוב עם פחות רעש וזרימת אוויר גדולה מה לעשות אף אחד לא עוזר ממליץ לי על אחד אז אני לא יודע עם יש לך רעיון לדבר שיעשה את העבודה כמו דלתא יהיה שקט יותר רק תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...