פתיחת פורטים ברשת אללחוטית ועוד כמה שאלות כלליות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתיחת פורטים ברשת אללחוטית ועוד כמה שאלות כלליות

compman112

Recommended Posts

שלום אתמול התקנתי רשת אלחוטית חדשה בביתי על 4 מחשבים

אצלי שמתי

Wirelless lan של EDIMAX

ראוטר -

EDIMAX

דגם BR 6204WF

והמודם ADSL2+modem

שיש עליו פיירוול

של WOW

B-FOCuS 312+

אני ביטלתי את הפיירוול אצלי במחשב של הראוטר...ושלשאר המחשבים יהיה...

השאלה שלי איך אני פותח פורט מסיום מה אני רושם (זה בוירטואל סרוור?)

ועוד שאלה

ברשת האלחוטיתהוקדמת שלי...לא הצלחתי לשחק בפיפא משחק באינטרנט עם חבר

הכוונה ששהוא רשם את האייפי שלי והזמין אותי ואני אותו וזה לא קיבל

אותו דבר בהרבה משחקים שמולטיפלייר היה לי פינג גבוה והיו לי הרבה התנתקויות מהשרתים

אני שם דגש שהחלפתי גם לאינטרנט 5 מגה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ בקשר לפתיחת פורטים, כן..זה בוירטואל סרבר..זה נקרא פורט פורוארדינג, אבל שמות משתנים מחברה לחברה..

בכללי, אתה צריך לבחור את הפורט ולהגדיר לו לאיזה איי פי הפורט הזה צריך להיות פתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אייפי לשים

האייפי שלי

או האייפי של שער ברירת המחדל

מה הסיכונים? יכולים לפרוץ לי דרך הפורט הזה?

זה משנה איזה פורט אני יפתח לביטורנט?

בקשר לביטול הפיירוול של הראוטר רק במחשב שלי...זה הגיוני?

בקשר למולטיפלייר

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם את האיי פי הפנימי של המחשב שלך בתוך הרשת, ככה הראוטר מזהה אותך...

אממ סיכונים אני לא כל כך יודע..אני לא חושב שיפרצו לך דרך הפורט הזה, אבל אל תקח את זה כדבר בטוח..אני לא בטוח ב100 אחוז.

שמעתי פה שמומלץ לשנות מהפורט הברירת מחדל של האימיול, אז תנסה מספר אחר, כדי שזה לא יהיה מה שבא עם האימיול בהתקנה, לדעתי זה לא מאוד משמעותי, אבל זה יותר בטוח, הגיונית.

אממ אני בהתחלה ביטלתי את הפיירוול של הראוטר רק למחשב שלי, אבל כשהייתי צריך לפתוח פורטים למחשבים אחרים זה לא היה אפשרי, אז למדתי את הנושא של לפתוח פורטים בראוטר, וזה הרבה יותר יעיל, והרבה יותר בטוח, ככה יש לך הגנה, והאימיול יכול לעבוד עם היי אי די.

אממ המולטיפלייר אני לא כל כך יודע, אבל יכול להיות שזה קשור לזה שהפורטים שהוא צריך חסומים ,וזה מפריע לו בהתחברות, תברר איזה פורטים אלה ותפתח גם אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ אתה שואל אותי נכון?

אממ פחות או יותר..אני לומד עכשיו רשתות, ובניתי לי פה בבית אלחוטית,ויצא לי לקרוא די הרבה בנושא לפני שבניתי את הרשת שלי, אז נראה לי שאפשר להגיד שאני מבין קצת בנושא..אם יש לך שאלות, תשאל חופשי, חוץ ממני יש פה עוד כמה אנשים שמבינים בזה..אפילו יותר ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...