תשתית ADSL 750 דרך Yes, רוצה לעבור ל1.5M, מספר שאלות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית ADSL 750 דרך Yes, רוצה לעבור ל1.5M, מספר שאלות

Idan-h

Recommended Posts

לפני שנה בערך עשינו בYes לשלוש שנים שכולל תשתית 750K של ADSL.

היום נגמרה לי תקופת ההתחייבות לנטוויז'ן ואני רוצה לשדרג לחבילת 1.5MB רגילה.

1.מישהו יודע מה ההבדל במחיר בין חבילת תשתית 750K ADSL ל1.5M ADSL? האם אפשרי בכלל לשנות את התשתית דרך Yes?

2. עד היום הייתי דרך נטוויז'ן 750 ותאמת אין לי תלונות המהירוית של הגלישה טובות ההורדה בסדר והכל. שילמתי להם בהתחייבות האחרונה 49 שקל לחצי שנה.

אני רוצה לעבור ל1.5M כמו שאמרתי.

כמה בערך צריך לעלות לי? אני זוכר לפני שנה ככה משהו כמו 39 לשלושה חודשים ואחר כך 59 לעוד תשעה חודשים או משהו כזה.

יש איזה בברק של 1.5M?

אשמח לתגובות ותשובות.

תודה, עידן. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. האם אתה עדיין מחוייב לבזק?

ב. בברק יש היום מבצע של 1.5 מגה לשנה או חצי אני לא זוכר בדיוק ב-39 שקלים לחודש.

ג. במידה ואתה מחליט כן לעבור ל-1.5 מגה יבקשו ממך תשלום של 60 שקלים לחודש. מניסיון לפני חודשים לאחר דרישה קיבלתי 45 שקלים לחודש לשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. האם אתה עדיין מחוייב לבזק?

ב. בברק יש היום מבצע של 1.5 מגה לשנה או חצי אני לא זוכר בדיוק ב-39 שקלים לחודש.

ג. במידה ואתה מחליט כן לעבור ל-1.5 מגה יבקשו ממך תשלום של 60 שקלים לחודש. מניסיון לפני חודשים לאחר דרישה קיבלתי 45 שקלים לחודש לשנה.

א. האמת אני לא יודע, יש לנו בבית עם Yes שבמסגרתו אני מקבל תשתית של 750K למשך השלוש השנים האלה. השאלה היא לכמה זמן מחוייבים. לדעתי יש לנו את המבצע של Yes שנה +.

עכשיו לשאלה העיקרית, כמו שאמרתי אני מקבל מYes תשתית של 750K. עכשיו ממה שאני יודע ההבדל במחיר בין 750K ל1.5M הוא לא כ"כ גדול, משהו כמו 20 שקל, אני טועה. האם אני אוכל להוסיף לYes את ההפרש ל1.5M או שזה לא הולך ככה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להתקשר לבזק ולשאול אותם:

1. עד מתי אני מחוייב אליכם?

2. אם אני כן מחוייב: האם אני יכול לשנות את החבילה שלי ל-1.5 מגה? ייתכן שתאלץ לשלם סכום כסף על כך שהפרת את תנאי המבצע.

3. אם אתה לא מחוייב או שבזק מסכימים לשנות לך ל-1.5 מגה למרות שאתה מחוייב אך התעקש על מחיר של 45 שקל לחודש לשנה.

לאחר מכן אתה צריך להתקשר לספק וגם שם להגיע להסכמה. שוב: בברק ישנו של 1.5 מגה ב-39 שקל לחודש לשנה או חצי אני לא זוכר בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור אין לך ברק? אתה צריך להתקשר לבזק ולראות אם נגמרה לך כבר ההתחייבות גם לי יש את המבצע הזה עם יס אתה תצטרך לשלם 60 ש"ח לחודש בבזק 39 ש"ח בברק

אתה משלם 60 שקל לבזק למרות המבצע של יס, או שנגמר לך המבצע של יס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יס לא נותנים תשתית לאינטרנט את התשתית נותנת חברת בזק... מכיוון שלחברת בזק יש אחוזים במניות של חברת יס (אחוזים נכבדים מאוד) אז יש הסכמה של המבצעים שיס מספקים את האינטרנט של בזק במסגרת המבצעים שלהם, כך שזה לא משנה ההתחייבות ליס.. מה שמשנה זו ההתחייבות לבזק... אתה יכול גם שיהיה לך בכבלים וגם יס זה לא משנה...

נ.ב.

ברק לא מספקים רק בכבלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון לשדרג מהירות אפשר תמיד, כמה תתמקח בשביל לקבל מחיר של מצטרף חדש זה כבר נושא אחר..

מחיר מומלץ ל-1.5 הוא 39 שקלים, לא משנה הספק, כולם יתנו לך את המחיר הזה עם קצת התמקחות.

תשתית כבלים לחדשים תעלה לך 35 שקלים גם ל-1.5 וגם ל-750,

ואילו תשתית ADSL תעלה 60 ל-1.5

המלצה שלי, תתמקח, תאיים ( בהקשר של- "אני אעזוב אתכם אם לא תתנו בלה בלה בלה, ואז מחלקת קשרי לקוחות תסדר אותך יפה ), תצא מזה רק מרווח.

נ.ב.

ברק לא מספקים רק בכבלים?

גם וגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...