שמתם לב שמחירי ההרדיסקים עולה ? מישהו אמר לי שMAXTOR פושטת רגל - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמתם לב שמחירי ההרדיסקים עולה ? מישהו אמר לי שMAXTOR פושטת רגל

badatz

Recommended Posts

מחירי הדיסקים הקשיחים עולה בעקבות MAXTOR שעצרה את ההספקה לשווקים (בדוק) .

אחד מהספקים אמר לי שהם בקשיים וייתכן וידיעו על פשיטת רגל בקרוב.

מישהו יכול לאשר את המידע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן עלה

ואם הם פושטים רגל אז ברוך שפטרנו מנגע עלוב זהhttp://news.com.com/2100-1001-950056.html?tag=fd_top

לפי הכתבה נראה שהם באמת בדרך לזה ... פיטורי עובדים .. סגירת סניפי יצור .. :smoke:

מסכים עם כל מילה

לא היתה למקסטור סידרה אחת שלא היו בה המון דיסקים דפוקים (נכון שאצל כל דיסק הוא פוטנציאל לסקטורים פגומים וגם ל-WD לא היו חסרות תקלות בעבר ובכל זאת נראה לי שמקסטור שברו איזה שיא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן עלה

ואם הם פושטים רגל אז ברוך שפטרנו מנגע עלוב זהhttp://news.com.com/2100-1001-950056.html?tag=fd_top

לפי הכתבה נראה שהם באמת בדרך לזה ... פיטורי עובדים .. סגירת סניפי יצור .. :smoke:

מסכים עם כל מילה

לא היתה למקסטור סידרה אחת שלא היו בה המון דיסקים דפוקים (נכון שאצל כל דיסק הוא פוטנציאל לסקטורים פגומים וגם ל-WD לא היו חסרות תקלות בעבר ובכל זאת נראה לי שמקסטור שברו איזה שיא).

אוקי. זה משאיר אותנו עם פוג'יטסו וסיגייט שמייצרים דיסקים תקינים ? מאיפה הבאת את השטויות האלה שאתה יורה פה בקצב ? לכל חברה יש את הסדרות הדפוקות שלה. גם לסיגייט ופוג'יטסו ועוד חברות אחרות שלא ציינת. ההתנפלות ההמונית על WD ועל היא ממש מוגזמת וממש לא במקום, ומאפיינת עדר של אנשים קטנוניים שנהנים להתפלש בבעיות ובצרות של אחרים, ולהעצים כל בעיה מינורית שצצה. נכון. היו בעיות. היו סדרות דפוקות - אבל מכאן ועד לפסול את שלוש החברות הגדולות בעולם לייצור - זו אינפנטיליות לשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן עלה

מסכים עם כל מילה

ההתנפלות ההמונית על WD ועל היא ממש מוגזמת וממש לא במקום, ומאפיינת עדר של אנשים קטנוניים שנהנים להתפלש בבעיות ובצרות של אחרים, ולהעצים כל בעיה מינורית שצצה. נכון. היו בעיות. היו סדרות דפוקות - אבל מכאן ועד לפסול את שלוש החברות הגדולות בעולם לייצור כוננים קשיחים - זו אינפנטיליות לשמה.

בקשר להתנפלות על מקסטור וWD - מסכים בהחלט. לכל חברה, יש לפעמים בעיות, במיוחד שמדובר בתחום של יצור דיסקים קשיחים.

WD אפילו הודו בסדרות הדפוקות שלהם והכריזו על RECALL (החזרה למפעל) שלהם.

בקשר לIBM אני לא מסכים. הכונניפ שלה היו לא אמינים. החל מה75GXP ל60GXP עד ל120GXP.

בקשר לאחרון, איביאמ אפילו הכריזה שלא ממולץ להפעיל את הכונן יותר מ8 שעות ליום. זו אפילו לא בדיחה גרועה.

הדגש בכוננים היה רק המהירות, בלי לשם לב לאמינות הכוננים.

היצור של כונני הופסק. וטוב שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסקים של בנויים, נראה לי, באותה מתודולוגיה שהינחת את מהנסדי הרקטות של הריך השלישי לקראת סוף המלחמה: שינועו כמה שיותר מהר, לא משנה האמינות, רק שיהיה מהיר.

IBM לא ממשיכים לייצר כוננים קשיחים מעבר לסדרת ה120GXP, וגם אותה הם ממליצים לא להפעיל יותר משמונה שעות.

לגבי Maxtor, קשה לי לומר. יכול להיות שזאת חברה צעירה ויש לך אחוז החזרות יחסית גבוה - אבל זה לא משהו בסדר גודל שהיה עם סדרות ה6 וה8 ג'יגה של WD, ואלה של ה60/75/120GXP של . זה שלדיסיקים של מאקסטור אין מוניטין גדול, וכולם ראו בהם כמושיע לאחר הנפילה של גרם למכירה עצומה של הדיסקים שלהם בארץ(משום מה לא בכל העולם, כנראה בגלל שישראלים אוהבים זול), והיות ומדובר בדיסקים עם רמת אמינות בינונית פלוס התחיל אחוז החזרות גדולות.

אמרתי את זה בעבר ואני אמר את זה שוב: זה שלאדם מסויים קרס לא הופך חברה מסויימת לפסולה - גם כוננים של סיגייט יכולים לקרוס וגם כוננים SCSIים הכי יקרים יכולים לקרוס, בדיוק כמו שיכולה לצאת סידרה דפוקה של מכוניות מהמפעל של יגואר. כל אחד צריך ללכת עם חברה של שהוא סומך עליה, אלא אם כן הוא שמע על משהו בסדר גודל אסטרונומי(גם זה של כוננים של IBM) - יכול להיות שלצרכן היו חמישה של חברה X וכולם עובדים נפלא, ויכול להיות משתמש אחר עם שני כוננים של אותה חברת X שקרסו לו.

עריכה: לגבי הלינק שהביאו כאן, לא צריך להיות ד"ר לספרות ובלשנות אנגלית כדי להבין שהכתבה לא עוסקת בכוננים קשיחים למחשב הביתי, אלא בתחום אחר שמאקסטור ניסתה להכנס אליו ולא הצליחה, ולכן היא מפטרת עובדים(שאם עושים אחד ועוד אחד כנראה היו קשורים לפרוייקט הזה, מן הסתם). אין שם שום דבר הרומז על התמוטותה של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן עלה

מסכים עם כל מילה

אוקי. זה משאיר אותנו עם פוג'יטסו וסיגייט שמייצרים דיסקים תקינים ? מאיפה הבאת את השטויות האלה שאתה יורה פה בקצב ? לכל חברה יש את הסדרות הדפוקות שלה. גם לסיגייט ופוג'יטסו ועוד חברות אחרות שלא ציינת. ההתנפלות ההמונית על WD ועל היא ממש מוגזמת וממש לא במקום, ומאפיינת עדר של אנשים קטנוניים שנהנים להתפלש בבעיות ובצרות של אחרים, ולהעצים כל בעיה מינורית שצצה. נכון. היו בעיות. היו סדרות דפוקות - אבל מכאן ועד לפסול את שלוש החברות הגדולות בעולם לייצור כוננים קשיחים - זו אינפנטיליות לשמה.

ומי הקשקשן עכשיו ?

יש מספיק עדויות של אנשים אמינים שנדפק להם דיסק של והלך הרבה חומר חשוב, ויש כאלה (כולל אצלי) שגם הדיסק שהוחלף שבק חיים אחרי מעט מאד זמן.

לי אישית אין שום בעיה עם WD והיום אני ממליץ על הכוננים שלהם, בעיקר סדרת ה-JB המוצלחת (יש לי אחד כזה והוא אחלה, טפו טפו)

ובתור מי שעובד בחנות מחשבים גדולה במרכז הארץ אני יכול להעיד על ערמות של מקסטורים שמצטברות פעם בשבוע-שבועיים להחלפה וזה כולל את כל הדגמים, ישנים וחדשים (כולל סדרת ה-ATA133 ה"מהוללת").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: לגבי הלינק שהביאו כאן, לא צריך להיות ד"ר לספרות ובלשנות אנגלית כדי להבין שהכתבה לא עוסקת בכוננים קשיחים למחשב הביתי, אלא בתחום אחר שמאקסטור ניסתה להכנס אליו ולא הצליחה, ולכן היא מפטרת עובדים(שאם עושים אחד ועוד אחד כנראה היו קשורים לפרוייקט הזה, מן הסתם). אין שם שום דבר הרומז על התמוטותה של החברה.

אמנם לא צריך להיות ד"ר אבל מה שהתכוונתי שסגירת ענף אחד יכול להיות כמו כדור שלג לגבי האחרים

וכמו שGIL אמר וצדק יש אחוזים גבוהים מאוד של maxtorים שמוחלפים גם בארגון שאני עובד עבורו

ודווקא הwd20 ומעלה ושלא לדבר על הseagates בעלי אחוזי החלפה נמוכים מאוד מאוד

וזה אולי משהו אצלי אני רוצה לראות אם אחרים שמו לב שהmaxtorים עושים רעשים של hd's מימי מתושלח והם עובדים בהבדלי מהירות משמעותיים לעומת הwd וseagate

אני צודק? (רק כאלו שעבדו עם שני דיסקים שונים שיענו ולא בעלי maxtorים שמעלים ספקולציות על סמך האויר הצח) :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שאני מצודד במאקסטור, אני רק אמרתי לך את מה שהבנתי מהטקסט, ואנשים הסיכו אחרת - בנתים מאקסטור רחוקה מאוד מפשיטת רגל.

אם כבר יש שעושים רעש מימ מתושלח זה הWD עם הרעש המעצבן שלהם, שהם כנראה בכוונה עושים אותו במשך חמש שנים אותו דבר. מאקסטור הם כוננים שקטים, לעומת כוננים של WD - בהשוואה גם בזמן seek.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שיש לי שמיעה טובה. לאוזניים שלי, המאקסטור צורם מאד, כשהיה לי את ה-L740 במחשב, הייתי מתעורר לפעמים בלילה מהחריקות שלו כשהוא היה קורא/כותב או השד יודע מה. גם אחרי החלפה בחדש היה אותו רעש. גם במחשבים שאני רואה שמתקינים על דיסקים חדשים של מקסטור תמיד יש חריקות לא נעימות ותיקתוקים (אפילו שאלתי על זה פעם בפורומים). דוקא ה-WD (לפחות זה שיש לי עם 8MB CACHE) שקט ונעים לעבוד איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאשר את דבריו.. זה סתם השמצות :)

הסיגייט לא רועד ומרעיש באופן בלתי סביל

הוא שקט מאוד

ומרעיד את כל הכלוב של ההרדיסקים.. ממש לא..

אולי רק שנוגעים בו ומרגישים שהוא כותב ודברים זזים

אבל לא מרעיש, לא רועד ולא כלום.

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...