למי פה יש רשיון לנשק קל? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי פה יש רשיון לנשק קל?

ScreameR

Recommended Posts

ספאמר ;-)))))

בכל אופן הנשק האישי הטוב ביותר כיום, לא כולל תותח-יד כמו DE הוא H&K P2000 ללא כל ספק, לא נראה כ"כ מגניב - למעשה דיי מכוער, אבל היחיד עם מנגנון הדק DAO עם לחץ הדק נורמאלי (וניתן לבחירה, אגב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ספאמר ;-)))))

בכל אופן הנשק האישי הטוב ביותר כיום, לא כולל תותח-יד כמו DE הוא H&K P2000 ללא כל ספק, לא נראה כ"כ מגניב - למעשה דיי מכוער, אבל היחיד עם מנגנון הדק DAO עם לחץ הדק נורמאלי (וניתן לבחירה, אגב).

טעות בידיך זהו רובה צלפים ועל כן הוא מחלקתי או כיתתי ד"א ניתן להחליף לכל מנגנון הדק למנגנון DAO הנשק האישי הטוב בעולם כרגע (לפי דעתי) זהו ה Ak74su או M4A3

התבור הוא חייתי.

נראה כמו רובה צעצוע (ועל על פי המראה הוא גם שביר באותה מידה)

אבל הוא רובה טוב, תוצרת הארץ, והכי טוב.... מודולרי, כך שגם שמאליים יכולים להשתמש בו ללא בעיה.

ממש לא הטבור הוא קקה של נשק! הוא כבד הוא מסורבל זמן החלפת מחסנית ענק אי אפשר להשתמש ב 2 הכתפיים סימולטנית ל CQB

בחירתו באה משיקולים פוליטיים ולא משקולים מקצועיים או אפילו כספיים כי הוא יקר משמעותית מה m4

אני מוכן להתערב שיותר מחצי מהאנשים פה לא מסוגלים לירות ב-DE בלי לשבור איזה אצבע או אפילו כתף.

זה תותח, לא אקדח, תותח!

אמת ויציב! לי יש ניסיון די גדול של ירי ברובים ארוכים רובים קצרים קרבינים ואקדחי יד נקעתי את שורש כף היד + 2 אצבעות שבורות בפעם היחידה שניסיתי לירות במפלצת הזאת

פששש דבר מפחיד ,כמה כדורים ?

ד"א:"שירתתי בצבא ביחידה ללוחמה בשטח בנוי שייך לדודבן רק שהם גם לוחמים בשטחים פתוחים

והיה לנו שני סוגי אחד נשק אישי M16 מקוצר ונשר המידבר ואני רוצה

להגיד לכם נשר המידבר זה חתיכת דבר שדי קשה לירות בו ללא אימונים רציפים

כל יומיים בערך מיטווח של 600 כדור מעורב לחייל (כמובן שרובנו ירינו בנשר המידבר)

ד"א גם לנו היה אסור לירות באוטומט בM16 ומי שניסה עף מהיחידה מישמעת וכאלה "

"אף יחידה בשרות הבטחון לא משתמשת בנשר המדבר"

באמת ? מכיר את כל היחידות ? סתם בלי שמות אני מכיר 2 יחידות שחלק מהציוד באפוד זה אקדח

אתה ממש מפגר, כמעט בכל יחידה שניה בצהל יש אקדח בכל הפקלים! אמרתי שלא משתמשים בנשר המדבר לא שלא משתמשים באקדחים!

5.56mm

טעות מישהלה הקוטר הוא 5.7מ"מ מכאן בא גם שמו של האקדח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן אל תשכח שלתבור אין כוונות ברזל, מה שאומר שברגע שאזלה הסוללה בכוונת הרפלקס שלך, הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות עם הרובה זה להביא למישהו בראש, ולקוות שהפלסטיק לא ייסדק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן אל תשכח שלתבור אין כוונות ברזל, מה שאומר שברגע שאזלה הסוללה בכוונת הרפלקס שלך, הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות עם הרובה זה להביא למישהו בראש, ולקוות שהפלסטיק לא ייסדק...

פלסטיק? זה לא בקלית? בכל אופן במפורש דיברתי (קורונה) על ה DAO של ה P2000 ולא של 10 אקדחים אחרים איתו שאני מכיר. תקרא איך המנגנון שלו עובד (פשוט גאוני - ג-א-ו-נ-י) ותבין. בכל אופן אי-אפשר בכל אקדח להחליף לזה אלה רק בכאלו שיועדו לכך.... וזה לא יהיה משום מקרה המנגנון של ה H&K המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Eagle .50

12.7מ"מ קוטר של הקליע, קח סרגל ותראה מה הרוחב של זה ;)

נפוץ יותר ברובי צלפים ובתותחים נגד (אם כי כדורים אחרים לגמרי, אבל אותו קוטר).

מי צריך ShotGun אם כזה דבר, אהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ממש לא...

למרות שלא יריתי בשוטגאן בעצמי, אני מכיר שניים שירו (בצלחות חרס) ולפי מה שהם סיפרו, הרתע הוא נוראי.

אגב, שניהם מתעסקים בירי מעשי, לאחד יש יריחו ולשני בול.

ירי צלחות שונה מאד משאטגאן כי ירי צלחות מבוצע על ידי slug ולא buckshot כאשר הסלאג הוא פקק עופרת כבד (אחול מניוקי כבד!) שמכניסים אותו לתרמיל של שוטגאן במקום הכדוריות וכדי להגיע לדיוק הרובים בעלי קדח מסולסל כמו שאינו שוטגאן

הbuckshot שאיתו יורים על אנשים/אוכל לא גורם לרתע כי הוא קל ואינו דורש קדח מסולסל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...