חרם על בתי הקלונוע! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרם על בתי הקלונוע!

ashkenazone

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

It's ok, I like foreign movies. That or old Russian war films. And of course there's always Clockwork Orange I can watch again and again and again. But to be honest, I mostly watch cartoons. 

:D

Watch his movies : http://us.imdb.com/name/nm0000264

and there are also good french movies like : Dobermann, Irreversible, L' Appartement and many more

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*AlCHEMY* היא יכולה לקרא עיברית ::)

ובקשר למרד הזה, זה נכון המגוון בקולנוע הוא באמת לא משהו מעניין, מדי פעם (שנה~) יוצא סרט באמת טוב שחיבים לראות בקולנוע (שר הטבעות,עיר החטאים ..).

אבל בגלל זה לשלם 33 שקל לכרטיס פעם\פעמיים בשנה זה ממש לא סיפור, אם תחשבו על מה אתם משלמים תבינו שזה אפילו לא כסף 33 שקל ל3 שעות\שעתיים.

את כל שאר הסרטים הטובים שלא מגיעים לקולנוע אפשר לקנות בDVD, המחירים היום הם 100-140 שקל לסרט חדש אחרי כמהשבועות זה יורד ל 49-39 שקל לשוברי קופות גם.

מרד צרכנים צריך להיות מכוון לבעיות רציניות אחרות (מחירי המקדונלדס למשל :silly: [כמה שזה נשמע טיפשי, הם יכנעו למרד צרכנים תוך שתי דקות אם יהיה אחד כזה בארץ])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח לא יודע מה איתכם אבל אני רואה כל שבוע סרט בחינם בכל בית קולנוע מרשת גלובוס גרופ מהמבצע של סלקום

אני לא מבין למה אתם לא מנצלים את זה זה לא בעיה למצוא מישהו שיש לו אם אין לכם במקום לשלם 33 או 35 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מכשיר סלקום

תתקשר *515, ותעשה לפי ההוראות (הסרט אגב ביום חמישי)

אם אתה רוצה ללכת עם חברים או משהו, אז את לוחץ על הספרה 2...

בכל מקרה אתה צריך כרטיס אשראי,

אבל אולי עד היום לא חייבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

For crying out loud... Don't you have friends who are in the army? With a soldiers ID (Hoger) you can buy a ticket for HALF PRICE! I used to do it all the time. I'm already out of army for more than a year but whenever me and my friends, who are still in the army, want to go to the movies, the soldier-boys simply buy tickets for the entire gang for half price and we save us some 15-17nis or so. Yes, one person MAY purchase more than one ticket...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו המבצע הזה של פעל גם אם אין לי חשבון(רק טוקמן(או איך שלא קוראים לזה))?

כן

אבל אתה צריך שהיתרה שלך תיהיה מעל 50 שח

ד"א

אני לקוח אורנג ופעם היה לי סלקום(שעכשיו הוא טוקמן)

הקיצר מלאתי את היתרה ב 50 וזהו לא מתקשר ממנו בכלל

רק לקבלת הקוד וזהו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...