הרכבת מחשב זה באמת שווה את הכסף? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבת מחשב זה באמת שווה את הכסף?

Nimale

Recommended Posts

תראו אני הבנתי שהאחריות שהם מקנים לי זה רק אם אני דופק את הלוח אם או המעבד אם אני מועך למעבד את הפינים או שובר את הלוח אם, או שאני מקבל רכיב דפוק..

אבל אם המעבד מפסיק לעובד אחרי שנתיים אין להם שום קשר לזה.. זה רק תלונות מול היצרן אני חושב..

ככה הבנתי.. תקנו אותי אם אני טועה..

לא יצא לי להתקל ת'אמת במעבד שפשוט הפסיק לעבוד אחרי שנתיים. אבל אם זה קורה והאחריות דרכם היא לשלוש שנים, אתה זכאי למעבד חלופי או שווה ערך.

הדברים היחידים שאין עליהם אחריות זה נזק פיזי (שברת, שרפת, קיצרת, עיקמת פינים), התחממות כתוצאה מהתקנה לקויה, ואוברקלוק.

קורה שרכיבים חדשים מגיעים תקולים (בד"כ לוחות/כרטיסי מסך/זכרונות), ובזה ההרכבה בחנות עוזרת, הם כבר בודקים שהכל עובד אצלהם, לא פעם ולא פעמיים ראיתי את אחד הטכנאים שמרכיב מחשבים ב-KSP, הולך למחסן להחליף חלקים במקרים של אי תאימות או רכיב תקול שיש לשלוח ב-RMA.

לגאון שהציע שיבדקו כל רכיב לפני שהוא לוקח אותו - בשביל זה צריך להרכיב את המחשב, זה לוקח זמן, ובשביל זה משלמים זמן מעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב בוא נגיד ככה- את המחשב הוכחי הרכבתי לבד- וזו פעם ראשונה שהרכבתי מחשב לבד......

כל הסיוטים שאתה מפחד מהם קרו לי עם המחשב....

את החלקים קניתי נטו לפי מחיר בחנויות מפוזרות בארץ שזה בכלל ברוך אחד גדול

הקיצ כשקיבלתי את כל החלקים- והרכבתי - בום לא עובד, ולא יכולתי לדעת מה לא עובד, אין POST, זה יכול להיות גם הזכרון גם הלוח אם , גם המעבד.. ויכול להיות שאני דפקתי משהו (כאילו תחשוב בראש של אדם שהרגע הרכיב פעם ראשונה בחיים שלו,אז האפשרו תשאתה דפקת משהו תמיד קיימת :)

המעבד והלוח אם נקנו בפנדה (לא הבנתי מותר או אסור להגיד שמות?! ראיתי KSP חוגג כאן) , את הזכרון קניתי בKSP

הלכתי לפנדה עם המעבד והלוח אם - מסתבר שהבקר של המעבד היה דפוק (למי שאמר מה הסיכוי שמשהו יהיה תקול? עובדה-קורה), החליפו לי תוך שניה מעבד כל התהליך לקח בדיוק 5 דקות (במקום שבוע לחכות לטכנאי שיבדוק את זה ב"מעבדה" (המחסן של החנות)

בקיצור- לפותח הת'ראד, כל עוד תקפיד לעבוד לפי ההוראות אז תרכיב בעצמך- כל האחריות תחול גם במקרה זה, מה גם שזה כיף וגם אתה מסדר הכל לפי איך שנוח לך , לשלם לטכנאי 200 שקל כדי שיקרא חוברת הוראות במקומך נראה לי מאוד בזבזני

במקרה אחריות - יש אחריות על כל חלק בלי קשר אם הרכבת או לא הרכבת לבד- - אם התקלה לא באשמתך צריכים להחליף לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני אתקין לבד..

מקסימום אם אני רואה שהרכיבים לא עובדים אני אפנה לפורום ואני מניח שאתם תעזרו לי לפתור את התקלה..

לפי צפצופים ורעשים מסויימים ניתן לזהות תקלות לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףף אני כבר מתחרפן מזה.. חלק אומרים לי לא חלק אומרים לי כן

אני ממש רוצה ואני חושב שאני יצליח בלי בעיה אבל שמעתי שKSP מניאקים אז אני לא יודע אם בכלל אפשר לסמוך עליהם שישימו לי את החלקים שקניתי

אני לא רואה סיבה למה רכיב יהיה מקולקל ולא תקין מהיצרן...

אני חושב שאם אני אקבל מוצר לא תקין אני אוכל לזהות אותו מקולקל אני לא רואה את עצמי דופק כרטיס או משהו כזה..

פשוט מפחד שחומרה תיהיה דפוקה מהיצרן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט רואה שזה לא עובד....

עוטף חזרה באריזה... חוזר לחנות עם החשבונית ותעודת האחריות ,

אם יש לך מזל יבדקו לך אותו בדיקה שרירותית על המקום רק כדי לראות האם באמת התקלה ברכיב- אם אין מזל אז תתחיל בירוקרטיה של שבועיים עד שבכלל יבדקו לך את הרכיב

בעקרון תבין משהו מאוד פשוט- לא משנה אם אתה מרכיב או לא- יש אחריות והרכיב תקול? חייבים להחליף לך- לא משנה עם זה KSP או סמי בכיכר (?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מופעלים

ואני הרכבתי כבר 6 מחשבים מחלקים שקניתי ב6 חניות שונות

ksp למיר זיגזג עתיד tms נועה

ולא קרא לי פעם אחת שמשהו היה דפוק

הכול טפו טפו עובד כמו שעון עד עכשיו ומקווה שימשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...