הדרייברים החדשים של Nvidia בחוץ -Version 81.85-ועכשיו זה רשמי! +סקר לגבי התוצאה - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרייברים החדשים של Nvidia בחוץ -Version 81.85-ועכשיו זה רשמי! +סקר לגבי התוצאה

contA-

מה שלום תוצאת ה3DMark05 שלכם אחרי התקנת הדרייברים  

1149 הצבעות

1. 1. מה שלום תוצאת ה3DMark05 שלכם אחרי התקנת הדרייברים

• יש לי כפול ליבה\SLI והיא גדלה ב100+ נקודות
    • יש לי כפול ליבה\SLI והיא גדלה ב10-99 נקודות
    • יש לי ליבה בודדת\כרטיס בודד והיא גדלה ב100+ נקודות
    • יש לי ליבה בודדת\כרטיס בודד והיא גדלה ב10-99 נקודות
    • לא משנה מה יש לי, התוצאה נמוכה ממקודם!$#

Recommended Posts

כדי להתקין צריך למחוק את הישנים או פשוט להתקין על הישנים?

להסיר את הישנים,קודם כל ידנית ואחר כך להוריד את DriverCleaner Pro שיש פה במדור ההורדות באתר לעשות ריסט ואז להתקין את הדרייבר החדש

.

עוד 5 דקות מסיים להוריד לי ואני מריץ בנצ'ים ונבדוק אם ירדו מעלות או משהו למרות שבמנוחה זה על 46 לאחר ששמתי מאורר ענק (מכיון שזה נתקע לי ב3DMARK

כתוצאה מבעיות חום) ירד לי ל40 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

.... חחחח ירדה לי התוצאה ב10 נקודות במקום 2019 2909 , אבל מוזר ש6600GT מקבל כל כך נמוך עדיין אם הוא ב AGP למה הוא מקבל מתחת ל3000

יש לי את הכרטיס של לידטק בגרסת AGP וגם כתוב באתר שאני אמור לקבל 2900-2990 זה עם הדרייברים הישנים כתוב שם,בדקתי עם הדרייברים

77.77 - 81.85 אין שום שיפור ... דיי מוזר..לעומת זאת ה Albraton 6600GT AGP מקבל 3500 והוא פחות מומהר מה PCI-E ב100MHZ כמו הלידטק

שלי אותו דבר והלידטק מקבל נמוך....אולי פורמט יעזור בנתיים אני נשאר עם הדרייברים החדשים..

למישהו יש פה את הכרטיס של לידטק 6600GT ב AGP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.... חחחח ירדה לי התוצאה ב10 נקודות במקום 2019 2909 , אבל מוזר ש6600GT מקבל כל כך נמוך עדיין אם הוא ב AGP למה הוא מקבל מתחת ל3000

יש לי את הכרטיס של לידטק בגרסת AGP וגם כתוב באתר שאני אמור לקבל 2900-2990 זה עם הדרייברים הישנים כתוב שם,בדקתי עם הדרייברים

77.77 - 81.85 אין שום שיפור ... דיי מוזר..לעומת זאת ה Albraton 6600GT AGP מקבל 3500 והוא פחות מומהר מה PCI-E ב100MHZ כמו הלידטק

שלי אותו דבר והלידטק מקבל נמוך....אולי פורמט יעזור בנתיים אני נשאר עם הדרייברים החדשים..

המערכת שלך היא צוואר בקבוק לכרטיס,

גם אני בקושי הוצאתי 3600 בלחץ..

לא יודע מה איתך, אבל אני רואה שיפור באיכות התמונה ללא ירידה בקצב הפריימים.

נווידיה עשו עבודה טובה עם הדרייברים האלה.

אחרי בדיקות מעמיקות אני מאוכזב מהדרייברים,

אין ירידה בטמפ', וחשד לירידה ב 3DMARK05

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ואני מקבל 3200 ב 3dmark05

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב 71.89, יש סיבה טובה להחליף דרייבר?

ואני לא מתכוון לעשרים נקודות יותר ב .

נ.ב.

למישהו יש מדריך איך להסיר באופן נקי לחלוטין?

נתנו פה "מדריך" אך לעשות את זה!

כן בטח שיש סיבה טובה לעשות את זה זה משפר את איכות התמונה ונותן יותר FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תוריד את התוכנה Driver Cleaner ותתקין אותה.

תסיר את הדרייברים דרך הוספה\הסרה ואז תפעיל את המחשב ב"מצב בטוח" (F5 בהפעלה של המחשב) ותשתמש בDriverCleaner על-מנת להסיר את כל השאריות שנשארו לאחר ההסרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תוריד את התוכנה Driver Cleaner ותתקין אותה.

תסיר את הדרייברים דרך הוספה\הסרה ואז תפעיל את המחשב ב"מצב בטוח" (F5 בהפעלה של המחשב) ותשתמש בDriverCleaner על-מנת להסיר את כל השאריות שנשארו לאחר ההסרה.

נראה לי שזה F8

אם יש לך כרטיס מתחת ל 6XXX לא שווה לך להחליף דריבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...