Project F1 **Update 23.12 קידמת מארז - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project F1 **Update 23.12 קידמת מארז

fire1ce

Recommended Posts

טוב אני חושב להמשיך את הפריקט שלי. כמובן לא באותו קצב כמו לפני כי אין לי הרבה זנן פנוי עכשיו.

אני רוצה לעשות מערכת קירור נוזלית. חשבתי על כמה רעיונות אך לעשות את הכל. מכיון שאין לי דרמל וגם את הכישורים להשתמש בו אז אני חושב על אל לעשות את הכול כמה שיותר פשוט. חשבתי לקחת את HEATSENK של המעבד ו ולקדוח בו כ 4-5 חורים מקבילים כמה שיותר קרוב לתחתית שלו. ולהלחים צינורות עליו - ככה אני לא הצתרך חיבורים מיוחדים כדי להצמיד אותו למעבד.

כן מתוררת הביעה הגולה!!!

אני צריך שהגוף קירור יהיה מנחושת ולא מאלומיניום כמו שהם באים עם מעבד. פשוט אי אפשר להלחים לאלומינים. עם למי שיש רעיונות או אפילו את הגוף הקירור מנחושת למעבד 478 אני השמח לשמוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה לא קצת לא קשורה למוד שאגב הוא נראה מעולה .

המאוורר של TT ה SILENT CAT הוא באמת שקט ?

והאם הוא יתאים למארז של אנטק שיש לו תושבת שעליה נכנס המאוור בלי הברגות ?

כן ה SILENT CAT באמת שקט! הוא נמצא אצלי עכשיו מקדימה. בקשר לשאלה עם הוא יתאים אני באמת לא יודע. אולי מישיהו אחר יוכל לתת לך תשובה על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה

לTT המדובר יש 2 דגמים

80MM ו 92MM

ה80 יתאים - הוא רגיל לחלוטין

ה92 - ניתן להרכבה באופן הבא

אתה מסיר את קליפס שתופס את המאווררים

מקבע את המתאם שבא עם המאוורר - למארז

ועליו אתה מבריג את המאוורר החדש (מנסיון ;) )

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב להמשיך את הפריקט שלי. כמובן לא באותו קצב כמו לפני כי אין לי הרבה זנן פנוי עכשיו.

אני רוצה לעשות מערכת קירור נוזלית. חשבתי על כמה רעיונות אך לעשות את הכל. מכיון שאין לי דרמל וגם את הכישורים להשתמש בו אז אני חושב על אל לעשות את הכול כמה שיותר פשוט. חשבתי לקחת את HEATSENK של המעבד ו ולקדוח בו כ 4-5 חורים מקבילים כמה שיותר קרוב לתחתית שלו. ולהלחים צינורות עליו - ככה אני לא הצתרך חיבורים מיוחדים כדי להצמיד אותו למעבד.

כן מתוררת הביעה הגולה!!!

אני צריך שהגוף קירור יהיה מנחושת ולא מאלומיניום כמו שהם באים עם מעבד. פשוט אי אפשר להלחים לאלומינים. עם למי שיש רעיונות או אפילו את הגוף הקירור מנחושת למעבד 478 אני השמח לשמוע!

אי אפשר להלחים לאלומיניום עם בדיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות מעין צינורות שיעברו דרך הסינק

הצינורות יהיו מנחושת (כמו של המזגנים וכו'..)

ותדביק אותם לסינק בעזרת דבק טרמי (אם אתה לא רוצה להסתבך)

אם אתה רוצה מים "אמיתי"

או שתשקיע קצת בבלוק, או שתייצר אחד.. (על השאר אפשר להתפשר -רד של טוסטוס וכו' )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי להסביר לכם על רתכות:

יש שלושה סוגים עיקריים של רתכות:

רתכת רגילה או אלקטרונית

רתכת MIG או מה שנקרא CO2

ורתכת ארגון.

הרתכת הראשונה משתמשת בחומר מצפה שמונע חימצון. אם לא היה את הציפוי הזה (שנקרא גם שלקה)

הריתוך היה פשוט מתפורר ולא מחזיק. בשני הרתכות האחרות השימוש שונה: ברתכת ה CO2 ההזנה מבוצעת על ידי מנוע כל שהוא הדוחף חוט ברזל

מגולגל כמו חוט תפירה. החוט יוצא מתוך כוס קטנה שממנה יוצא גם גז CO2 ומשמש כמון שלקה כדי שלא יבוא במגע עם חמצן. רתכת זו נחשבת יותר חזקה מרתכת אלקורונית רגילה. רתכת ארגון היא הרתכת הכי טובה ונותנת את הריתכים החזקים והיפים ביותר. רתכת זו משמשת בעיקר לריתוך אלומיניום ונירוסטה.

שוב כאן יש כוס המוציאה גז ארגון באמצע הגז יש מחט העשויה מכת קשה ושבירה שאינה מותכת בטמפ' נמוכה אלא בגבוה (כרגע אני לא זוכר את שמה)

והיא זאת שבצעת את העברת החמשל. המחט ממיסה את המתכת ובישביל לרתך אתה מוסיף עם היד השניה חומר, אם זה ברזל אלומיניום או נירוסטה.

רתכת זאת מקוררת על ידי מים (ולא אני לא משקר) בגלל החום העז שנוצר במהלך הריתוך.

מקווה שלמדת rhin0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...