Project F1 **Update 23.12 קידמת מארז - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project F1 **Update 23.12 קידמת מארז

fire1ce

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

fire1ce - אתה מתבקש לשנות את הכותרת שתיהיה חוקית עפ"י חוקי הפורום.

2. כותרות: הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שאתם פותחים. הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

את כותרת הת'רד תוכל לשנות ע"י כפתור modify.gif להודעה הראשונה שלך.

תערוך בבקשה את הכותרת על מנת שהנושא לא ינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה. שיניתי את הכותרת.

עידכון 21.10

קדחתי היום חורים בחלק הקדמי של המארז במטרה להעביר את אחד מ שלושת המאוררים שלי. ההתקנה התסבכה כאשר גיליתי שחסר לי סנטימטר 1 בלבד של הכבל של המאורר ש Tt שלי. לכן היתי צריך להעריך לו את הכבל.

גם כן עשתי חורים לברגים של הפרספקס ובדקתי שהכול יהיה כמו שצריך. מחר אני יצבע את הדלת שעיתי ב את החלון והחבר את הפרספקס.

מחר אני הפרסם של התוצאות.  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני הולך לצבוע את השלת של החלון ולהתקין את הפרספקס בה. כבר קדחתי את החורים והכל מסודר - רק צריל לצבוע!

אני לא חושה שאני יספיק לצבוע משיהו חוץ מהדלת כי אין לי זמן היום =/

אני צריך את העזרה שלכם. קבלתי ספוג מיוחד המשמש כפילטר נגד אבק ואני חושב לבנות מתקן מיוחד בשביל הספוג. עם יש לכם רעיונותאך לעשות את זה אני מאד השמח לשמוע אותם =)!

הינה התמונות של הספוג:

דרך אגב הוא נמחץ בקלות!

picture0390he.jpg

picture0387zn.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספוג הזה זה ספוג מהיוחד המשמש נגד אבק באקרוניקה. ספוג זה מעביר חוסם את זרמת האויר ר' ב 4% וחסימת אבק של 80%+ . אני רוצה להרכיב את ההספוג מחוץ למארז. ככה שני צריך רעיונות. את הפרספקס אני מחבר עם ברגים (שחורים). כבר בדקתי והכל מתחבר מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...