Project F1 **Update 23.12 קידמת מארז - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project F1 **Update 23.12 קידמת מארז

fire1ce

Recommended Posts

שלום לפני כשבוע התחלתי לעסוק במודינג אני לא ממש משקיע כסף כי אין לי.

אבל אני מנסה לעשות כל מה שאפשר במחיר מינימלי. בהתחלה עשיתי מגבר לאוזניות לחלק הקדמי של המארז כמו CD-ROM על זה אתם יכולים לקרוא פה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=146154.0

picture0205vi.th.jpg

BTW: נתוני המחשב שלי:

Crossesor: Intal Pen4 3.0GhZ

Mother Bord: P4VT8

Memory: Kingstom 512 400hrz

HD: 120GB

GeForse FX 5200 128MB

TV Card - PinacleStudio

CD RW, RW

Case: Common! :( :'( - Wont be after the moding!

היום (19.10.05) עגלתי את הכבלי ה IDE שלי במחשב ואת הכבלים של הספק. עלות של 10 שקל! ציוד: צינור, סרט בידוד (לא בדיוק עשה את המטרה שלו =))

בהמשך אני יעשה חלון במארז ותאורה! ידכונים יפרסמו בהמשך!

אני השמח לתגובות ועצות!

את הכבלים של ה CD_ROM ו FLOPY חתחתי לרצועות של 4-5 חוטים קטנים והוכנסו לתוח הצינור. את הכבל של ה HD פחדתי לגזור כי בתהליך של גזירת כבל FLOPY הרסתי אחד! אז פשוט קפלתי אותו והטפתי בסרט בידוד - ניתן לראות בתמונות!

picture0273py.jpg

picture0261iu.jpg

picture0256fw.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

=))) ת'אמת את הרעיון של האוזניות עשיתי כבר לפני כ חודש פשוט יצאה לא משיהו והמגבר הפנימי עשה כאלו רעשים כאשר פלפאון צלצל שפשוט קפצתי מהכיסה!

הינה התמונה של המגבר הישן:

http://img336.imageshack.us/img336/8752/picture0084jw.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אין טעם להעביר את המאורר קדימה כי אין לי חורים פלסטיק מקדימה במארז! אבל כרגע נתת לי רעיון מחמד לעתיד: חשבתי לצבוע את החלק הקדמי כולו ב שחור אז כאשר אני יעשה את זה אני כבר יעשה חורים ויעביר את המאורר. תודה! =))  :smile1:

כדרך אגב: אני רוצה להודות ל Pc1ko אשר עזר לי היום לחתוך את הסרט בידוד! :lol: חחח סתם הוא עזר לי קצת יותר =) תודה!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי! היום היה יום ממש טוב יחסית למה שעשיתי :smile1: אני יסביר את התהליך בתמונות.

picture0288ov.jpg

קניתי 2 נורות כחולות והתקנתי אותם.

picture0302gc.jpg

עוד זוית של המארז

לאחר ההתקנה של הנורות פשוט היתי חייב לעשות את החלון למארז חשבתי אך אני יעשה את הפתח. לקחתי מספרים לברזל והתחלתי לעבוד. החשש הגדול שלי היה לא לעקם את הפח.

לאחר החיתוך הינה התוצאות:

picture0373mp.jpg

picture0315yb.jpg

אחרי החיתוך הלכתי לחנויות לחפש גומי לפתח אך ניסיוני למצוא אותו נכשלו :pissed:

החלטתי לאלטר וקניתי צינור מאד צר וגמיש חתכתי אותו בצד אחד והישתמשתי בו כגומי (הוא עשוי מגומי :cool2:)

והתוצאה:

picture0335cf.jpg

picture0365wh.jpg

picture0354ru.jpg

picture0346mr.jpg

עכשיו קבלתי את הפלסטיק ממנו אני יעשה את החלון. אני לא בטוח אך לכתוב את שמו פרספקס? נכון?! ואני כנירא עוד מאט יתחיל לעבוד על חיבורו.

בשבת אני כנירא יתחיל בצביע של המארז לשחור כולו (החלק הקדמי ו ה CD ROMS כבר צבעתי ממזמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...