שאלה קטנה בקשר לניקוי ההיטסינק של המעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קטנה בקשר לניקוי ההיטסינק של המעבד

Bug2000

Recommended Posts

אני מניח שאתה מתכוון לניקוי מגריז טרמי, אם כן אז אני צטרף להמלצה של עומר על אציטון, פעול בצורה מושלמת, אבל אל תשים יותר מיד!!!

אבל

אם התכוונתה לניקוי מאבק, אז השיטה הכי טובה זה לחץ אוויר, קונים ספריי ב20 שקל ואז גם תנקה את שאר המחשב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שאני אקנה ספריי ב 20 שח >:( אני יהודי לא פראייר ;). בכל אופן רציתי לנקות את הסינק מהאבק ובדרך למרוח משחה טרמית :D,

אז אתם לא מתנגדים לדוש שאני הולך לעשות לסינק שלי ;)?

ועוד שאלה קטנה, איך אני יכול לגרום למעבד שלי לעבוד ב FULL LOAD, אבל ממש ממש ב FULL LOAD, כי אני רוצה לראות עד איזו טמפ' המערכת שלי מגיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני מניח שאתה מתכוון לניקוי מגריז טרמי, אם כן אז אני צטרף להמלצה של עומר על אציטון, פעול בצורה מושלמת, אבל אל תשים יותר מיד!!!

אבל

אם התכוונתה לניקוי מאבק, אז השיטה הכי טובה זה לחץ אוויר, קונים ספריי ב20 שקל ואז גם תנקה את שאר המחשב ;)

די כבר עם הספריי אוויר דחוס!

זה לא הפיתרון לכול הבעיות בחיים u know.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

מזה הספריי לחץ אוויר הזה ???

בקבוק שמכיל אוויר בלחץ גבוה אשר הופך לנוזל, ברגע שאתה משחרר אותו נוצר פרץ אוויר נורא חזק אשר יכול לנקות אבק בקלות.

חבל שזה כול כך יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שאני אקנה ספריי ב 20 שח >:( אני יהודי לא פראייר ;). בכל אופן רציתי לנקות את הסינק מהאבק ובדרך למרוח משחה טרמית :D,

אז אתם לא מתנגדים לדוש שאני הולך לעשות לסינק שלי ;)?

ועוד שאלה קטנה, איך אני יכול לגרום למעבד שלי לעבוד ב FULL LOAD, אבל ממש ממש ב FULL LOAD, כי אני רוצה לראות עד איזו טמפ' המערכת שלי מגיעה.

prime95 או seti@home או folding@home או gnome@home

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולכם על התגובות ;).

ועכשיו אני אספר משהו מצחיק/עצוב ( תחליתו אתם) .

אז ככה, לאחר שהסרתי את הסינק, החלטתי שאני גם ישים משחה טרמית חדשה, אז לכחתי כוהל 95% וניקיתי את ליבת המעבד מהחומר הקודם שהיה אליו , ומה אני מגלה?! יש מדבקת אחריות על הליבה!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :lol:

דבר כזה לא ראיתי מימי! >:( בגלל זה בזמן מאמץ המעבד היה 47 מעלות והמארז 40 מעלות ! ניקיתי את הסינק גם כן ועכשיו אני מוכן לבדיקת הטמפ' בזמן מאמץ ;)

היתי רוצה לדעת, מאיפה אני יכול להוריד את התוכנות אשר צינתם?

תודה רבה לכולכם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...