לא יודע אם שמתם לב, אבל ה-PS3 עוד מעט כבר בפתח... - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע אם שמתם לב, אבל ה-PS3 עוד מעט כבר בפתח...

omemo

Recommended Posts

יש הבדל גדול לבין מה שהקונסולות החדשות יכולות לעשות לאומת איך שרוב המישחקים יצאו

סך הכל כל אחת מהקונסולות האלה מסוגלת ליצר גרפיקה יותר טובה מהסרט שרק אבל של מישחקים כאלה יקר מידי וארוך מידי בטכנולוגיה של היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הps3 בפתח?? ההשקה של איקסבוקס 360 בעוד חודש פחות או יותר, אני מאמין שזה טיפל'ה יותר קרוב. לומר את האמת אם אני אצטרך לבחור בין שתי הקונסולות האלו (ואני כנראה אצטרך) זו תהיה בחירה קשה. מצד אחד לאיקסבוקס את יותר משחקים מהסוג שאני יכול להעריך מצד שני אם אתה לא הולך על הפלייסטיישן אתה לא תוכל לשחק בכל המשחקים היפניים המוזרים (כמו Katamari Damacy למשל, וזה משחק מאוד טוב, חבל לפספס כאלו), הם בחיים לא יצאו לאיקסבוקס. הרבולושן של היא בקטגוריה נפרד, בין היתר בגלל שמחיר שלה צפוי להיות ממש מצחיק יחסית לקנסולות של סוני ומיקרוסופט אבל לא רק. למרבה הצער רוב המשחקים ששוה לשחק בהם לגייימקיוב היו המשחקים המסורתיים של ורק בגללם היה טעם בכלל לקנות את הקונסולה, וזה כנראה יהיה גם המצב בדור הבא. בכל אופן מה שאני מנסה לומר הוא שהיתרונות הטכנולוגיים הם עניין חשוב אומנם אבל בהחלט לא הדבר העיקרי שקובע את גורל הקונסולה, מבחר המשחקים זה מה שמשנה וזה כבר עניין של טעם אישי נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...