לא יודע אם שמתם לב, אבל ה-PS3 עוד מעט כבר בפתח... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע אם שמתם לב, אבל ה-PS3 עוד מעט כבר בפתח...

omemo

Recommended Posts

שלום!

ה-PS3 עומד לצאת (עוד חצי שנה) ובינתיים יש כמה וכמה דברים לראות...

offps34.jpg

הנה הטופ שבטופ (לבינתיים):

KILLZONE 2.

המשחק שהימם את כולם בתערוכת ... בהתחלה לא האמינו שזה הגרפיקה של המשחק עצמו, אבל זה כן.

http://www.ps3land.com/previews/Killzone2.php

כאן יש preview של המשחק, עם כמה מהסרטון שהוצג בתערוכה (שמציג את הכוח של המנוע הגרפי של המשחק עצמו).

http://www.ps3portal.com/?view=video_gallery&game=33

כאן יש את הסרטון שהוצג בתערוכה (לא באיכות הכי טובה, אבל סבבה+).

ויש עוד משחקים שהוצגו בתערוכה :)

כן. בתערוכה.

אז שימו לב מה מצפה לנו - שינוי טוטאלי בחווית המשחק...

אני רק מקווה שלא יגזימו במחיר של הפלייסטיישן בארץ... (יש למישהו 3000 ש"ח?)

תראו ותהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הגדולה היא משחקים ל-PS3 - העלויות הן אסטרונומיות לחלוטין והפיתוח הוא שונה מכל מה שהמפתחים הכירו בגלל הארכיקטורה השונה של מעבד ה-CELL. השמועות מדברות על נטישה של מספר מפתחות לכיוון ה-XBOX360 ואף אובדן בלעדיות של חלק מהמפתחות המובילות אך לבינתיים ל-PS3 יש היצע משחקים גדול יותר מאשר ל-XBOX360 למרות כל הקשיים והשמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה יקרה

אחרי הכל יש לה שם ויוקרה ענקיים זה לא כזה פשוט לנטוש חברה כזאת

וחץ מזה זה הצעד הבא בטכנוןלגית המעבדים אז זה להפך יכול לעודד חברות להשקיע כסף בטכנולוגיה החדשה והמהפכנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאנשי סוני אמרו הPS3 תהיה יותר יקרה מהPS2 לקונים חוץ מיזה כמו שאמרו לסוני יש הרבה פחות חוזים בילעדים מיבעבר והPS3

יוצא הרבה זמן אחרי הXBOX360 שלא לדבר על זה שהמכשיר של אמור לצאת בערך באותו זמן של הPS3 ולעלות הרבה פחות

הוא אומנם יותר חלש טכנולוגית אבל הוא מאוד חזק והידית שלו יכולה לחדש מאוד תשליטה בהרבה מישחקים ככה שאני לא חושב שהPS3 יצליח

כמו 1ו2 חוץ מיזה הפסידה כסף בדור הזה של הקונסולות וגם הPSP לא מצליח כמו הDS אז לא צריך ליתלהב מהPS3 כל כך זה

שהוא חזק מאוד זה דבר אחד השאלה כמה מישחקים טובים באמת יצאו לו וכמה הכל יעלה אני כרגה מעדיף לחקות שכל המיתאבקים יכנסו לזירה

ורק שהתמונה תהיה יותר ברורה אני יחליט מה ליקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל KILLZONE 2 הוא רק מישחק אחד וזה שיש לו גרפיקה טובה לא אומר הרבה גם לדום 3 היתה גרפיקה מאוד טובה לזמנו והוא לא יצא כל כך טוב

חוץ מיזה מישחקים של FPS עדיף לשחק במחשב או במהפכה ביגלל שקשה מאוד לישלוט במישחק בידית הרגילה

אים אתה שרוף על סוני תיתן דוגמאות יותר נורמליות כמו סידרת GT לדוגמה או ודברים בסיגנון שבהם יש לPS3 יתרון

בחלק מהסיגנונות לנינטנדו יש תהיתרון ביגלל השלט המיוחד שלהם ומי שאוהב FPS עדיף שיקנה מחשב טוב או תמהפכה ולא PS3 או XBOX360

לPS3 יש היתרון במישחקי מכות ומרוצים רגילים לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KILLZONE 2that video was rendered at 5fps and sped up to 30fps.

לא לפי מה שהמפתחים אומרים... :xyxthumbs:

---

דרך אגב, ראיתי כמה תמונות ממשחקים ל-xbox360... לצערי הם נראים כמו שיפור קטן של ה- הקודם.

למרות שגם ל-PS3 יש כמה משחקים שנראים ככה-ככה... אז אולי גם ל- תהיה תקנה... :)

בקשר ל-KillZone2, לא אמרתי שהוא יהיה בהכרח משחק מהנה, אבל זה בהחלט מראה על השינוי הדראסטי באווירה ובמראה של המשחקים... (תארו לכם את Tekken לפלייסטיישן 3... הוא כבר בשלבי ובינתיים יצא רק סרטון שהוא לא חלק מהמשחק).

עוד משהו קטן שקראתי על ה-PS3...

המנוע הגרפי שלה כל כך חזק, שהוא יכול להריץ בזמן אמת את הדמות הממוחשבת של ספיידרמן שהשתמשו בה בסרטים שיצאו לקולנוע.

וכנראה (שזה מן תעלול שיווקי) שאותה דמות בדיוק (עם אותו מספר פוליגונים מטורף) תהיה הדמות שישחקו בה במשחק החדש שייצא לספיידרמן ב-PS3.

(למרות שבטח רק תהיה לו גרפיקה מטורפת ומשחקיות משעממת). :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tekken מיזמן לא נחשב אחד מימישחקי המכות הטובים אים כבר VF של סגה חוץ מיזה כך בחשבון שלרוב האנשים יש רגילה מה שאומר

רזולוציה נמוכה או במילים אחרות לא תירא אבדל בין הגרפיקה של הXBOX360 הPS3 והמהפכה רק אנשים שיחברו תPS3 לטלוויזיה שתומכת בHD

באופן מלא יוכלו להנות מירזולוציה טובה וליראות הבדלים וגם אז רק במישחקים מאוד כבדים כי כל הקונסולות מאוד חזקות ככה שהPS3 לפחות בהתחלה

פונה לשוק היותר מ"שמן" ופחות לשוק הגדול הוא גם בא מצויד בכונן קרן כחולה דבר שמיקר אותו מאוד וגם פה צריך HD כדי להנות מימנו

אז תפסיק ליתלהב

אני אישית מיתלהב יותר מהשלט החדש של או איך שאני קורה לו עכבר 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לפי מה שהמפתחים אומרים...  :xyxthumbs:

---

דרך אגב, ראיתי כמה תמונות ממשחקים ל-xbox360... לצערי הם נראים כמו שיפור קטן של ה- הקודם.

למרות שגם ל-PS3 יש כמה משחקים שנראים ככה-ככה... אז אולי גם ל- תהיה תקנה...  :)

אז כנראה שלא ראית את Gears of war או את PGR3. פשוט תענוג לעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שלא ראית את Gears of war או את PGR3. פשוט תענוג לעיניים.

הורדתי עכשיו סרטון הדגמה של המשחק, ובאמת נראה מעולה חוץ מכמה glitches באנימציה כשהדמות עוברת מצבים.. אבל הגרפיקה ממש מצויינת.. זאת כבר תוצאה יותר הגיונית לקבל מה-xbox360...

גם KingKong לאקס בוקס החדש נראה לא רע בכלל.. (רק שהוא לא נראה כיפי במיוחד).

באותה הזדמנות אני אמליץ לכם על אחלה אתר, למי שלא מכיר:

http://www.gametrailers.com

פשוט תחפשו ב-search את המשחק שאתם רוצים, ותקבלו יותר סרטונים ממה שתרצו להוריד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KILLZONE2 הוכח כשקר אחד גדול

המפתחים שיקרו שקר מגעיל

הסרט היה מרונדר מראש,בFPS נמוך והוא הומהר.

כששאלו את המפתחים אם ככה המשחק באמת נראה,הם בתחלה אמרו כן,ואחר כך אמרו כי ככה "הם מקווים שהפיתוח הסופי של המשחק ייראה"

לסיכום?המשחק לא נראה ככה באמת,ולא ייראה ככה...

בהתחשב ברמה של KILLZONE1 שהיה עלוב בצורה מכפירה,אין סיכוי שKZ2 יהיה כזה טוב.

אתה רוצה לראות את כוח ה-PS3?תראה תטריילר של MGS4..זה באמת הגראפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי הגיוני שחברה תשקר בקשר לדבר כזה, כי אם זה לא משהו שהם יכולים לבצע, הם סתם ייצאו מטומטמים, לא אמינים וייהרס להם המוניטין...

אז מעניין מה יהיה...

כרגע ראיתי את הטריילר של MGS4... הוא נראה כבר פחות בומבאסטי...

אבל את הטריילר הזה של MGS4, כולם חייבים לראות... טריילר קומי משהו :)

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1743

תלחצו על האייקון של המדיה-פלייר או הקוויקטיים של הסרטון השני (E3 2K5 Trailer) ותראו את הסרטון... (אפשר גם להוריד אותו למחשב במקום לראות בסטרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...