המלחמה עם סדאם - סיפור שיחזור על עצמו ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלחמה עם סדאם - סיפור שיחזור על עצמו ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שרק מלחמה נגד הטרור תביא שלום

נראה לי :-\

האמת שיש חלק גדול מהערבים שנפגע מכל המצב בדיוק כמונו,הם עובדים פה לפרנסתם ועכשיו אין להם מקום עבודה.

הבעייה שלנו מצויה במחנות הפליטים שאלו אנשים שאין להם מה להפסיד כי הם חיים בתנאים מכפירים מההתחלה,אבל הרשות הפלסטינית במקום לשקם מחנות אלה ולעלות את רמת החיים משתמשת בכסף שהיא מקבלת ממאות ארגוני סיוע בעולם ומיפי הנפש האירופים כדי לקנות מכוניות ודירות לבכירים(בדיוק מה שעושה פה הכנסת עם הכסף אבל זה נושא אחר כבר)במקום להשקיע אותו בשיקום.

האנשים יוצאים למלחמה כי אין להם מה להפסיד ומצידם הם הולכים על כל הקופה,מצידם להרוג יהודים זה מצווה,אני רואה ילדים בני 9 היום בעיתון עם רובים ומבט של רצח בעיניים,חינכו אותם על זה שהם במצב ביש וכל זה בגלל הציונים שגזלו מהם את האדמה ובלה בלה בלה(שהם בעתם לא סכימו לתכנית החלוקה שהייתה ללא ספק לטובתם והם פתחו הרי במלחמה...)ואומרים להם לצאת להילחם באויב הציוני....ככה לא יהיה שלום,הכל מתחיל פה בחינוך,גם שלהם,גם שלנוכמו שאחרי שיש פיגוע אתה אומר בא לי להרוג את כל הערבים ככה אחרי שאומרים להם שגזלו מהם את האדמות ושהיהודים אחראים לכל המצב שלהם בא להם להרוג את כל היהודים.

בקיצור על הנושא אפשר לכתוב מגילות אבל זה בקצרה מה שאני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש חלק גדול מהערבים שנפגע מכל המצב בדיוק כמונו,הם עובדים פה לפרנסתם ועכשיו אין להם מקום עבודה.

הבעייה שלנו מצויה במחנות הפליטים שאלו אנשים שאין להם מה להפסיד כי הם חיים בתנאים מכפירים מההתחלה,אבל הרשות הפלסטינית במקום לשקם מחנות אלה ולעלות את רמת החיים משתמשת בכסף שהיא מקבלת ממאות ארגוני סיוע בעולם ומיפי הנפש האירופים כדי לקנות מכוניות ודירות לבכירים(בדיוק מה שעושה פה הכנסת עם הכסף אבל זה נושא אחר כבר)במקום להשקיע אותו בשיקום.

האנשים יוצאים למלחמה כי אין להם מה להפסיד ומצידם הם הולכים על כל הקופה,מצידם להרוג יהודים זה מצווה,אני רואה ילדים בני 9 היום בעיתון עם רובים ומבט של רצח בעיניים,חינכו אותם על זה שהם במצב ביש וכל זה בגלל הציונים שגזלו מהם את האדמה ובלה בלה בלה(שהם בעתם לא סכימו לתכנית החלוקה שהייתה ללא ספק לטובתם והם פתחו הרי במלחמה...)ואומרים להם לצאת להילחם באויב הציוני....ככה לא יהיה שלום,הכל מתחיל פה בחינוך,גם שלהם,גם שלנוכמו שאחרי שיש פיגוע אתה אומר בא לי להרוג את כל הערבים ככה אחרי שאומרים להם שגזלו מהם את האדמות ושהיהודים אחראים לכל המצב שלהם בא להם להרוג את כל היהודים.

בקיצור על הנושא אפשר לכתוב מגילות אבל זה בקצרה מה שאני חושב.

נגיד
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי בטלויזיה ,מומחה בנושא עיראק , שעבודתו היא "ניתוח אופיו הפסיכולוגי של סאדם חוסיין " - ואני מניח עוד מספר אספקטים בנושא .

לדידינו:

לשאלת המראיין האם "אכפת" לסאדם חוסיין מהפלסטינאים בשטחים ?

תשובתו היתה כל כך שערורייתי (לפחות לדעתי), עד שהחלטתי לפרסם אותה כאן .

בקיצור ולעניין:

אם סאדם חוסיין היה יכול לפגוע בעשרות אלפים של יהודים ישראלים , הוא היה מוכן לסכן מיליון פלסטינאים בדרך .

טוב עכשיו יכתבו לי : "מה לא ידעת?"

ואני אכתוב :" ידעתי , אבל לא האמנתי לרשעותו של זה !".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם רוצה להגיד לכם איך לפי דעתי תיתפתח מילחמת עולם שלישית:

יום בהיר אחד ארה"ב תתקיף את עירק, סדאם ירגיש חנוק ושאין לו מה להפסיד (הריי הוא לא

יכול להתקיף את ארה"ב) והוא יתחיל לזרוק לעברנו טילים עד שבאמת הוא ירגיש שהולכים

לגמור אותו כל רגע ואז יגיע לארצנו הנכבדה טיל ביולוגי שיהרוג פה מאות אם לא אלפיי אנשים.

התגובה שלנו תהיה התקפות וטיל גרעיני אשר ימחוק את בגדד מעל פניי האדמה.

ואז תתחיל מילחמת עולם שלישית !!! (ואז אנחנו גמורים).

לפי דעתי בקשר למצב הביטחוני בארץ פשוט אין פתרון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לכם בוש מכין לנו מלכודת , הוא מכין לנו כזה תבשיל שבחיים לא אכלנו.

יום אחד בוש יפנה לנו את העורף ואז אנחנו נישאר מול יותר מ 200 מליון מוסלמים שמספיק שכל אחד

מהם נותן עלינו יריקה ואנחנו פה כולנו טובעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם בוש היה מאוד מאוד אבל מאוד רוצה להפנות לנו עורף הוא לא יכול, כי אמריקה היא מדינה דמוקרטית וכל החלטה של בוש חייבת לעבור דרך הסנאט שבחיים אבל בחיים לא יאשר הפנית עורף לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים את האיומים האחרים שעומדים מעלינו.

קודם כל, אם לפלסטינאים תהיה פצצה גרעינית, אתם יכולם להיות בטוחים שהם ירכיבו אותה על אחד מהטילי שפם 2 שלהם ויחריבו אותנו.

בזמן זה האיראנים בונים 2 כורים אטומים בעזרתם של מומחים סובייטים לשעבר ואתם יכולים להיות בטוחים לאן הפצצות ילכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

- תסביר לי בבקשה איך הם ירכיבו ראש נפץ גרעיני על טיל קסאם..? וגם אם הם איכשהו יצליחו להרכיב פצצה מיניאטורית, הטיל ייפול באמצע המסלול שלו וסביר להניח שיהרוג את מי ששיגר אותו.

- האיראנים בונים כור גרעיני אחד, בסיוע כספי ובאספקת חלקים מרוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני, לגבי האיראנים... ידוע שעד 2005 ככה יהיה להם כולל יכולת שיגור כולל הכל (שיהאב 3) של פצצה גרעינית אל עבר ...

מה אתם אומרים פעולה ישראלית סטייל התקיפה באוסירק (תקיפת הכור בעירק) ב3 השנים הקרובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם רוצה להגיד לכם איך לפי דעתי תיתפתח מילחמת עולם שלישית:

יום בהיר אחד ארה"ב תתקיף את עירק, סדאם ירגיש חנוק ושאין לו מה להפסיד (הריי הוא לא

יכול להתקיף את ארה"ב) והוא יתחיל לזרוק לעברנו טילים עד שבאמת הוא ירגיש שהולכים

לגמור אותו כל רגע ואז יגיע לארצנו הנכבדה טיל ביולוגי שיהרוג פה מאות אם לא אלפיי אנשים.

התגובה שלנו תהיה התקפות וטיל גרעיני אשר ימחוק את בגדד מעל פניי האדמה.

ואז תתחיל מילחמת עולם שלישית !!! (ואז אנחנו גמורים).

לפי דעתי בקשר למצב הביטחוני בארץ פשוט אין פתרון !

אני אומר לכם בוש מכין לנו מלכודת , הוא מכין לנו כזה תבשיל שבחיים לא אכלנו.

יום אחד בוש יפנה לנו את העורף ואז אנחנו נישאר מול יותר מ 200 מליון מוסלמים שמספיק שכל אחד

מהם נותן עלינו יריקה ואנחנו פה כולנו טובעים.

אנשים אנשים? מה יש לכם??!!

אני רואה פה הודעות כמו מלחמת עולם שלישית שתשמיד אותנו ובגידות של בוש? פשוט שטויות (מכוון למי שכתב הודעות כאלו): צה"ל חזק יותר מכל מדינות המזרח התיכון גם יחד. זה היה בעיתונות הישראלית, האמריקנית, הבריטית, זה בא גם מפי מומחים אמריקנים ובריטים וכן ישראלים (אם כי הם פחות אובייקטיבים).

בקשר לבגידה של ארה"ב - משום מה אני נתקל הרבה פעמים בכעס של ישראלים על האמריקנים או במשפטים כמו: "הם צריכים אותנו קצת אז הם לטובתנו". אז כל זה שטויות - האמריקנים יודעים שאנחנו המשטר היחיד באיזור שלא יפול לפתע לטובת קבוצה קיצונית כלשהו ששונאת את אמריקה, ותוסיפו לזה את הלובי היהודי בקונגרס והסנאט.

קיצר - אין אף כרגע שמאיים על המדינה, אנחנו סוסים - החיים טובים (למי שלא נפגע מהמיתון) :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...