המלחמה עם סדאם - סיפור שיחזור על עצמו ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלחמה עם סדאם - סיפור שיחזור על עצמו ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במלחמת המפרץ הייתי תינוק ואבא שלי נסע עם דודים שלי להר בהרצליה כדי לצפות בטילים... וכשנפל טיל בסידני-אלי אז הם עקבו אחרי הטיל עד לנפילה שלו ואני בחיתי כמו כלב והם היו באטרף....

אבל לראות סקאדים נופלים זה נחמד... כמו ברק שיורד ועושה חור בקיר...

סקאד = זבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל תגיב, ללא כל ספק.

גם ב 91 הייתה אוגדה שמטרתה הייתה להתייצב במדבר הירדני מול עירק כאשר חציה (חצי של אותה אוגדה) הייתה אוגדה מוטסת וחציה נעה מישראל, דרך ירדן, לשם.

זאת כמובן בנוסף לח"א. בזמנו, בשל הקואליציה הערבית עם ארה"ב ושאר המדינות הערביות, היה חשש כי ברגע שנתערב הקואליציה הערבית תתפרק. לכן זה הגיע עד למצב שארה"ב אמרה כי לא תתן לנו את צפני ה F/F של חי"א שלהם ובעלת בריתם. מה שהיה גורם, בסבירות לא כ"כ גבוה, להפלתנו ע"י מטוסי בעולת הברית או הפלתנו אותם.

ברגע שלא הגבנו אז למעשה חדלה להיות מדינה ריבונית, בכך יש מעט מאוד ספק. אך אין לי כל ספק באשר למצב הנוכחי. אנחנו *נגיב* ונגיב חזק (קשה לי לראות ICBMs ישראלים עפים אבל אני מניח שח"א יופעל בכבדות) ולו רק משיקולי הרתעה, כמובן שזה שרון ואלו לא יהיו רק השיקולים הללו. בקיצור אנחנו נגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא נראה ICBMs עפים?

במקרה של תקיפה לא קונבנציונלית, גם כזאת שתסוכל ע"י ה'חץ', יש לישראל זכות להגיב בעצמה באמצעות לא קונבנציונלי.

בגדד נמחקת מהמפה בידי טיל יריחו ישראלי בעל ראש נפץ גרעיני, זה לא מספר של טום קלנסי, זה אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...