המלחמה עם סדאם - סיפור שיחזור על עצמו ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלחמה עם סדאם - סיפור שיחזור על עצמו ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שנות ה-90 מלחמת המפרץ , המטרה : נסיגת כוחות עיראקיים מהשטחים הכבושים (אויי עוד פעם זוכרים שטחים כבושים וכ...) בכווית .

שנת 2002-2003 - מלחמת עיראק II המטרה - סילוק משטרו של סאדם חוסיין .

מז"א ? זה אומר שהמלחמה לא תסתיים עד שסאדם חוסיין יוחלף . לא יחכו לנסיגת כוחות , לא יחכו למשקיפים מהאום , לא יחכו לקופיקו ענניקו שיתווך .בקיצור כל התמונות של פצצות , , מסוקים , כוחות מיוחדים וכל הפירוטכניקה יחזרו למסכינו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלחמה עם סדאם - סיפור שיחזור על עצמו ?

YEA BABY YEA !

ואני מוסיף את השאלה הזו:

האם במלחמה זו ייעשה שימוש באמצעים לא קונבנציאונליים נגד ישראל?

("LET THE MAYHEM BEGIN")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יורש העצר האמריקני רוצה לסיים את מה שאבא שלו התחיל ולא משנה לו כמה אנשים ימותו בדרך.

(ובוש שאתם דואגים כל כך ש"הנה אמריקה עושה גם לנו מותר", אל תתפלאו אם תראו אותו בCNN מצר על הsad loss of the Israeli nation)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארו לכם איזה מגניב יהיה פה אחרי:

אנשים יצמיחו קרניים וזנבות

כולנו נזהר בחושך(אפשר לנהוג בלילה בלי פנסים!)

יהיה מגניב!

DONT WORRY BE HAPPY!

8)

:lol: :lol: :lol:

כולנו נזהר בחושך ...

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ימים יגידו מה יקרה.

לבנתיים, אנחנו צריכים להתכונן לגרוע מכול, ולשכנע את עצמנו שהגרוע מכול לא יקרה (כן... אני יודע... לא כלכ כך הגיוני... אבל ממתי העולם הגיוני?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אבא שלי כבר הוציא את הכיסאות נוח מהמחסן בשביל לשים אותם פה על הגג ליד המחשב כדאי לראות את הטילים עפים.......

זה לא נשמע לכם קצת מוזר?

חשבתי תיקרעו מצחוק.................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העירקאים ומה שיגידו ומה שיעשו לא משנה בכלל להחלטות המלחמה.

אני לא אסביר עכשיו גאופוליטיקה אבל תסמכו עלי - המלחמה הזאת היא כמעט בילתי נמנעת.

אולי בכל זאת הסבר על רגל אחת (רובד אחד של זה מתוך כמה):

לארה"ב יש בעלת ברית באיזור בשם ערב הסעודית. היא, בלשון המעטה, בעלת ברית מאוד לא נוחה לארה"ב. ארה"ב צריכים מקור אלטרנטיבי לזהב השחור וכמה שיותר מהר ע"מ לטפל בבעיית בת-בריתם. המקור המשתמע עתה הוא לא אחר מעירק.

בתיאריה ברגע שתקום שם מדינת דמוקרטית (בעיה מנטלית קשה לערבים שמשום מה קשה ליודעים-הכל בקפיטול לקלוט) הסנקציות יוסרו. תהיה זו, כמובן, מדינה בשיתוף פעולה עם ארה"ב (דוגמת אפגניסטן?) מהנפט יזרום משם בשפע ובזול. בדיוק מה שארה"ב רוצה (חלק מהתוכנית להנתנקות מאופ"ק, שאולי באה כאן לידי ביטוי - אולי עירק החדשה שלהם כבר לא תהיה בה).

כמובן שלשיקולים אלו נוספים עוד כמו מלחמתם בטרור - וסדאם אכן harboring wepons of mass destratsion, כוויית (?) - אגב המדינה עם המשפחה השלטת המושחטת ביותר בכל האיזור!.

ואולי החשוב ביותר - אם הדוגמה תצלח זה יפתח הפתח לדמוקרטיזציה של המזה"ת וכל מדינות ערב שבו (שוב, לתפיסתם - ימים יגידו) כאשר בטווח הרחוק יותר זוהי שאיפתם מאחר ומשטרים דמוקרטים יותר צפויים ויציבים, יותר קל ללחוץ או להידבר איתם וכו' (לפחות ע"י המערב).

ובכך להיפתר סופית מאופ"ק ואי-בהירותו ולייצר מזה"ת חדש (באמת).

ניתוח (על-רגל-אחת) מפי האשף :)

נ.ב. או כמו שגנרל ב(מקביל ל)אג"ת האמריקאי אמר - יתכן מאוד שהמשטר באפגניסטן לא יחזיק וארה"ב תאלץ משטר חדש שם, ובעירק, תחת קידוני החיילים האמריקאים - וזה, ייתכן מאוד, גדול מדי אפילו על ארה"ב הגדולה.

(כמובן במילים שלי, לא שהוא דיבר כך..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...