שגיאה מציקה בוינדוס - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאה מציקה בוינדוס

mathan

Recommended Posts

אממ כל כמה דקות יש הודעת שגיאה כזאת, סתם זבל, אני יודע, אבל המחשב עבר פירמוט, ולא נראה לי הגיוני שנכנס לי זבל כל כך מהר..אני מתעלם מזה ולוחץ לו אישור, וזה ממשיך להופיע..תראו את התמונה ותבינו כבר..כל פעם שגיאה אחרת..סתפ ספאם, אבל מציק..

פעם קודמת הצלחתי להפסיק את זה איכשהו..אני פשוט לא זוכר איך..אולי מישהו פה יודע..?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתקין סרביס פאק 2 מסיבות או שיש דברים שכדאי שיהיה לי משם? מאבטחה אני לא דואג..אני ברשת ביתית עם ראוטר, ויש לו פיירוול נחמד..חוץ מהדבר הזה ועידכוני , התקנה של סרביס פאק 2 יתן לי משהו או סתם יגזול לי חצי שעה מהחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יגזול קצת יותר מחצי שעה של החיים.

אני אישית לא התקנתי אבל שמעתי רק תלונות מכל אלה שהתקינו

הראוטר שלך אמור לעשות לך את החיים שקטים בהרבה ואם אתה רוצה עוד קצת אתה יכול ללכת על פיירוואל אישי כמו outpost.

אני אישית לא רואה את הטעם בלהתקין את עידכוני האבטחה של , לי הם רק מאטים את המערכת.

בכל אופן, השיטה הכי פשוטה היא לבטל במסך ה services.msc את שירות ה messenger.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דואג מאבטחה..אני סומך על הראוטר שלי מספיק שיגן עלי מילדים קטנים שמשחקים אותה ומזיקים סתם למחשבים..ואין לי משהו מיוחד ברשת שיגרום לאנשים לרצות לפרוץ אליה, ככה שאני די רגוע..אני לא הולך להתקין פיירוואל על כל מחשב, שסתם יאט לי את המחשבים..השיטה הזאת של הservices.msc עובדת טוב מאוד, ולפעם הבאה אני אזכור אותה..אז תודה אנשים..! וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לקשקש על הSP2. זה צעד מאוד חיובי מצד MS. כמו כל עדכון תוכנה רציני, גם לזה היו כמה בעיות תאימות, אבל מעבר לכך העדכון מבורך.

ולפותח הת'ראד שלא דואג לאבטחה שלו, ההודעה שקיבלת זה ספייוור שמנצל את הMESSANGER SERVICE. כלומר, יש לך כבר ספייוור על המחשב. אז תתחיל להיות מודאג לגבי האבטחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...