לייטאון X40 מול teac X40 לאיזה צורב יש גמישות רבה יותר כשזה נוגע לסוג המדיה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לייטאון X40 מול teac X40 לאיזה צורב יש גמישות רבה יותר כשזה נוגע לסוג המדיה?

NOVA

Recommended Posts

והאם היתרון הוא משמעותי?

או שזה לא ממש משנה כי מ firmware אחת לאחרת זה משתנה?

ואיזה צורב מתמודד טוב יותר עם הגנות דיסקים ועד כמה זה צריך להיות חשוב לי כשאני בוחר אחד מהם?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני יודע בוודאות שהליטאון ממש לא מפונק בנוגע למדיות.

לא רק זה, הצליחו לעשות לו OC לX48, והוא צרב לי בעיה במהירות הנ"ל על מדיות של כפול 12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הצורבים מתמודדים יפה עם מגוון רחב של דיסקים.

מבחינת צריבת הגנה, הלייט-און יותר טוב (הוא מסוגל לצרוב SafeDisc 2.52).

למה זה חשוב? אם אתה רוצה לעשות גיבויים (או עותקים) לדיסקים מוגנים אז אתה צריך צורב שתומך בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה חשוב? אם אתה רוצה לעשות גיבויים (או עותקים) לדיסקים מוגנים אז אתה צריך צורב שתומך בזה...

שניה, זה ספסיצית safedisc 2.52? יש לך לינק אולי כדי לאמת?

יש עוד הגנות שהלייטאון מסוגל לצרוב וteac לא?

קיים גם מצב הפוך שהטק עולה על הלייטאון?

ועוד שאלה: כמה אחוזים (בהערכה) של משחקים כתובים בשיטה הזו של SAFEdisc שטק לא יכולים לצרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כך את הלייט און הוא יותר מהיר וזול יותר והוא לא רע בהגנות דבר שלי לא חיוני בקניית צורב כי אני לא צורב מקוריים(זה הפרת זכויות :nono:) אני צורב רק צרובים ;).

אבל מצד אחר רוב החנויות שמוכרות את ה RETAIL של TEAC מגיע לך שנתיים אחריות(אם זה שנתיים אז זה מהיבואן הראשי) אם זה BULK יתנו לך שנה אחריות זה מהחנויות שמיבאות בעצמן.

לאומת שנה של LITEON אחריות.

אבל עדיים במחיר של TEAC אתה יכול לקנות 2 LITEON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כך את הלייט און הוא יותר מהיר וזול יותר והוא לא רע בהגנות דבר שלי לא חיוני בקניית צורב כי אני לא צורב מקוריים(זה הפרת זכויות :nono:) אני צורב רק צרובים ;).

אבל מצד אחר רוב החנויות שמוכרות את ה RETAIL של TEAC מגיע לך שנתיים אחריות(אם זה שנתיים אז זה מהיבואן הראשי) אם זה BULK יתנו לך שנה אחריות זה מהחנויות שמיבאות בעצמן.

לאומת שנה של LITEON אחריות.

אבל עדיים במחיר של TEAC אתה יכול לקנות 2 LITEON.או שלא אני לא מעודכן כל כך במחירים של ה RETAIL של TEAC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי קצת קריאה הגעתי למסקנה שזה לא ממש משנה.

אני אסביר: יש תוכנה לצריבה שיש בה אפשרות ושמה 'Amplify Weak Sectors' . כאשר הנ"ל מסומנת הצורב של teac (שלא תומך ב 'Correct EFM Encoding') מוסגל לצרוב אפילו את דיסקים שמוגנים בSafeDisc 2.51.021 ככה שהיתרון הקטנטן הזה שהיה ללייטאון על teac כבר לא יתרון ('Correct EFM Encoding' נתמך אצל לייטאון).

בשבילי זהו עוד חיזוק חיובי בהחלטה איזה צורב לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...