מי אתם רוצים להיות בעתיד? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אתם רוצים להיות בעתיד?

Dark_Phantom

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עומר

היום יש לי הרבה עבודה אז הלכתי לישון ב4 (עד 7...) אז לא אירחתי לך חברה בלילה

מחר נישאר איתך ;D

מחכה בקוצר רוח.. מי יודע אולי עוד נקנח במשחק טאקי סוף-סוף. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שגוסט דוג אמר לא מזמן - רואים שזה פורום לחובבי חומרה ותוכנה ;) כולם פה רוצים להתעסק במחשבים למרות שבתכלס זה מקצוע מגעיל. אם אתם רוצים מקצוע טוב שיביא לכם הרבה בחורות וכסף זה טייס כמובן... עוד בחורות זה טייס קרב.

תוכניות לעתיד - לבלות איזה חמש שנים בניו יורק עם עבודה סתמית כזאת ואולי ללמוד שם ואז לחזור לארץ כי אין לנו ארץ אחרת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שגוסט דוג אמר לא מזמן - רואים שזה פורום לחובבי חומרה ותוכנה ;) כולם פה רוצים להתעסק במחשבים למרות שבתכלס זה מקצוע מגעיל.

בינתיים הרוב אמרו שהם רוצים להיות מליינים ועם מאגר של כוסיות. (ציטוט)

ואם מקצוע אז -> רוצח שכיר!

הכי כיף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שגוסט דוג אמר לא מזמן - רואים שזה פורום לחובבי חומרה ותוכנה ;) כולם פה רוצים להתעסק במחשבים למרות שבתכלס זה מקצוע מגעיל.

בינתיים הרוב אמרו שהם רוצים להיות מליינים ועם מאגר של כוסיות. (ציטוט)

ואם מקצוע אז -> רוצח שכיר!

הכי כיף :)

אין מה לעשות חבר'ה, כדי להיות עשיר ולהצליח בעולם הזה אתה חייב להיות תכמן לא נורמלי וגם מניאק...

קחו לדוגמא את ביל גייטס... ;) הרוויח מלאן על גניבת רעיונות, מונופוליסטיות...אולי אין לו כוסיות...אבל יש לו מפסיק כסף לקנות אותן... :lol

ועוד דבר - כל מה שקשור להייטק קשור לכסף\אי-חוקיות כמו פריצות והאקריות....

אה ewingster - תמיד ידעתי שזה בדם שלך! ;) ;D :AR15:

לדעתי, אפשר לשכוח מכסף, בחורות, העיקר הבריאות, המשפחה ואושר (damn אני מתחיל להישמע כמו תכנית חינוכית... :lol:)

אבל בכל זאת - מי לא היה רוצה שיהיה לו מלאן כסף ומלאן כוסיות... ;D - רק הומואים לא... :lol:

נ.ב. - אוף עכשיו שקיבלתי את המסך 19" 959NF הוא משגע אותי עם ה"חוטים האלו" שעל המסך... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי רוצה ללמוד עוד 2 בחטיבה ולעבור לתיכון ללכת למגמה ביוטכנולוגיה לעובר ואז בתכניון או אוניברסיטת תל אביב ללמוד תואר ראשון ננוטכנולוגיה תואר שני ביוטכנולוגיה ואז לבנות חברה שמשלבת בין שני הדברים לרעיון מקורי ומתוחכם ואחרי שאני המיליון דולר הראשון שלי יקנה וילה בקסריה ימצא כוסית חכמה (מוכן להתפש על יופי בשביל חוכמה) יתכתן יש שני ילדים אחד בן אחת בת (ואני עדין מגלגל מיליונים) וכך יקנה לא כל מיני דברים מדליקים לווילה שלי וימות מאושר תוכנית החיים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...