עברית לא הפוכה לIRIVER! *!* עדכון עמ' 7*!* - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברית לא הפוכה לIRIVER! *!* עדכון עמ' 7*!*

nadaw

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאני לא מבין הוא - איך זה שחבורת חובבנים (בהגדרה) יכולה להוציא עברית מושלמת, שזה אומר בשמות קובץ, לא הפוך ולא כלום, תמיכה מימין לשמאל (אני מדבר כמובן על רוקבוקס), ואייריבר לא יכולים?

"התשובה לכל שאלה שמתחילה ב- 'למה הם לא' הוא כמעט תמיד 'כסף'" -- רוברט היינלין

אייריבר היא חברה, כל החלטה שם צריכה להצדיק את עצמה מבחינה כלכלית. רוקבוקס לא צריכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה ההגדרה של חובבנים? אנשים שעושים משהו לא כמקצוע, ולא כדי להרוויח כסף.

זה בדיוק רוקבוקס.

ברור שהם חבורה של תותחים אחד אחד, אבל הם עדיין חובבנים.

בקשר למה שנאמר על זה שאייריבר הם חברה וכו', כמובן שאתה צודק, אבל אני לא חושב שזה משהו שאמור לקחת כל כך הרבה עבודה. עובדה שיש להם את זה כבר פחות או יותר לh10... אפשר להשקיע קצת יותר בשביל לרצות את הלקוחות. גם אם מדובר באחוז מאד מאד מאד קטן מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה ההגדרה של חובבנים? אנשים שעושים משהו לא כמקצוע, ולא כדי להרוויח כסף.

זה בדיוק רוקבוקס.

מי קבע ?

Babylon Hebrew-English

חובבן

adj./n. amateur, dilettante, dabbler

Babylon Hebrew Thesaurus

חובבן

(ת'/ש"ע) חובב, דילטנט, לא מקצוען, לא מומחה, עושה דברים בשטחיות, חפיפניק, נוהג למרוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק רוקבוקס.

המילה שאתה מחפש היא "חובבים", לא "חובבנים". מילים דומות, משמעות שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כפי שמישהו אמר בהקשר H1XX מול H3XX:

"אז אלא אם כן אתה צריך את ה OTG ואת הצגת התמונות (למרות שביננו במסך כזה קטן צפייה בתמונות זה לא הכי אטרקטיבי שבעולם), או שסתם מבחינה פסיכולוגית אתה חייב תמיד את הדגם הכי חדש, אז אני לא חושב שיש סיבה הגיונית להעדיף את ה-320. איך שאני אישית רואה את זה לפחות.

אני בעיקרון מאלו שמשדרגים כל הזמן, אבל הפעם באמת שלא השתכנעתי שאני הולך להחליף למשהו יותר טוב."

לדעתי האישית כל הנגנים החדשים מוכרים אשליות. מתברר שכבר מזמן הבינו שלא חשוב מה אתה מוכר, חשוב איך אתה משווק אותו. בגלל זה הכל יותר צבעוני ונוצץ אבל רחוק משלמות. פשוט עובדים על הצד הפסיכולוגי של האדיוטים (ואני בכוונה לא רושם "הדיוטות"). לראיה כל הבהלה לזהב סביב הפלאפונים. הדור השלישי וכל השטויות מסביב. מוכרים לאנשים מכשיר פלאפון במחיר של מחשב (אתם קולטים את זה??!!) והאדיוט מאושר שהוא יכול לצלם תמונה באיכות אפסית או להוריד בתשלום רינגטון של סוליקו באיכות של קסטה בבסטה. (לא יאומן, פשוט תעשיית האשליות).

באותו הקשר, רוב החברות למדו מאפל ופשוט מנסות כיום למשוך את העין ותו לא. המכשירים שלהם רחוקים מאד מאד משלמות. במקום לקחת את הנגן, ולהביא אותו לשלמות, כמו ש ROCKBOX עשו.

אז אני עם המנהל פה. H120 עם ROCKBOX הוא פשוט הנגן אודיו המושלם. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...