בעיה של גלישה איטית?? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של גלישה איטית??

Yaron-Cohen

Recommended Posts

לא רק גלישה איטית...(בחלק מן האתרים)...אלא גם LOW ID באימיול ובמשחק SOF2 MP DEMO הפינגים שלי גבוהים בטירוף...500-300...

מה לעשות??.

יש לי 1.5 מגה של הכבלים (נטויזיון)...פיירוול של וינדווס פעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הם אמרו את זה....אבל הקטע זה שאין לי בעיה בגלישה לחול....יש לי רק את 2 הבעיות הנ"ל....LOWID ופינגים גבוהים...

וגם הבעיה זה מיום שישי...עד עכשיו??

magafaim

אתה יכול להגיד לי אם זה מסתדר לך?...כי לחבר שלי יש 750 של הכבלים והוא גר 2 מטר לידי...אבל הספק שלו זה 012 ויש לו פינגים יותר נמוכים משלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הם אמרו את זה....אבל הקטע זה שאין לי בעיה בגלישה לחול....יש לי רק את 2 הבעיות הנ"ל....LOWID ופינגים גבוהים...

וגם הבעיה זה מיום שישי...עד עכשיו??

magafaim

אתה יכול להגיד לי אם זה מסתדר לך?...כי לחבר שלי יש 750 של הכבלים והוא גר 2 מטר לידי...אבל הספק שלו זה 012 ויש לו פינגים יותר נמוכים משלי...

זה לא ממש הסתדר לי...לא יודע....לא בדקתי מאז אני היום דיברתי איתם ב3 ככה.....הם אומרים שזה רק עם שרתים מחול...כי לי זה קרה רק עם שרתים מחול..שרתים ישראלים היה לי פינג סבבה....אני לא יוכל לעדכן אותך בקרוב אני טס מחר ליוון עד שישי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה נעוצה רוב הסיכויים בנטויז'ן, אם אתה שומר על המחשב שלך נקי ויש לך אנטי-וירוס די טוב, והבעייה היא רק בשרתים לחו"ל אז סביר להניח שהם הבעייה.

תעשה מה שאני עשיתי, היום, עברתי לברק, פינגים לחו"ל מהטובים שנתקלתי בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק באמת טובים, הם שומרים על מהירות מעולה יציבה לאורך כל הזמן.

אני איתם כבר כמעט שנה והמהירות נשארת אותו הדבר (אני בודק אותה עם תוכנה, אז אני יודע).

אבל גם להם יש בעיות.

בכלל לספקי בישראל יש בעיות על ימין ועל שמאל. העיתונות מודיעה כל חצי שנה על ספקית אחרת עם בעיות והמקרים שלא מפורסמים רבים עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...