האם כדי לעבור ללינוקס כאדם שמתמש במחשב לרוב למשחקים? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לעבור ללינוקס כאדם שמתמש במחשב לרוב למשחקים?

yakir8

Recommended Posts

שלום

רציתי לדעת אם כדי לי לעבור ללינוקס?

אני משתמש במחשב בעיקר למשחקים וגם לאנטרנט מה דעתם פשוט קצת משמם כבר הWindows ורציתי לדעת אם אני יכול לעבור ללינוקס להיות בטוח במה שאני עושה

אם אתם ממליצים לי אתם תוכלו להסביר לי עליו קצת אך מתקינות(אם זה דומה לWindows או שזה שונה) וכול מני דברים כאלה

עוד משהו שמענין אותי יש הפצה של בעיברית אם כן איזה ומאיפו אני מוריד

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dont know about you guys but I'm using both windows and linux(Gentoo), some thing just work better on windows such as games and all kind of software that dont have a good replacement. So I simply dual-boot and its working great, in less than 2 mintues I can switch OS.

I also use a large ext3 file system that both and windows can read so I have all my music, movies etc on both OS.

If you play games often you can still enjoy .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המשחקים של היום נכתבים לווינדוס.

חלק מהם אפשר להפעיל על הלינוקס על ידי שימוש באמולטורים, ובכל מקרה תצטרך להתקין דרייבר עם האצת חומרה לכרטיס המסך שלך בלינוקס, שזה יכול להיות כאב ראש רציני לפעמים.

אז לא הייתי אומר שכדאי לך לעבור לעבוד על על בסיס קבוע, אבל תמיד טוב להתנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש חושב שהיה לך הכי נוח לעבור ללינוקס ועדיין להישאר

בגלל שני בעיות

יכך לך הרבה זמן להבין את המערכת הזו

2. המשחקים של היום נכתבים לווינדוס ולא ללינוקס (כמו שאמרו) למרות שעם יש פה משהו שהוא מתכנת הוא יכול להשכים איתי שזה פשוט צחוק המעבר בתיכנות ישומים ללינוקס הוא לווינדוס זה אתו דבר מלבד כמה פקודות פשוטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...