• מי אנחנו?

  שלום אורח/ת!

  שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

  החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

cyb0rg

בעיית עם סרטי divx - ac3 ו- gtxp

12 תגובות בדיון זה

שלום

יש לי בבית את כרטיס הקול של הרקולס gtxp כאשר אני צופה ב- במחשב, עובד בסדר גמור מבחינת הפריסה לרמקולים, 6 ערוצים, אבל כאשר אני צופה בסרט divx עם פס קול ac3 אני שומע סטראו וכרטיס הקול פורס את הסטראו לכל הרמקולים, (כאשר אני נכנס לאפשרויות בקודק ( intervideo audio) אני רואה רק אפשרות ל- 2 speakers והאפשרות ל 4 או 6 אפורה, השאלה שלי היא האם סרט divx עם פס קול ac3 לא מוקלט ב- 5.1 ערוצים? ואם הסרט מוקלט ב- 5.1 איך מפעילים את כל הערוצים?.

בתודה מראש,

Cyb

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עם איזה תוכנה אתה משתמש

ואתה צריך גם חבילת תוסף לקודק שיתמוך בAC3 כמו הNIMO CODEC PACK

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום!

אני התקנתי את את הקודק של ac3 מנימו (interaudio video) ומכמה מקומות אחרים, אני שומע את הסאונד (מצטער אם לא הובנתי נכון) אבל החלוקה של הסאונד לא נכונה או יותר נכון לא ממצאת את כל הפוטנציאל (2 ערוצים במקום 6 ערוצים - המחשב מוציא סטראו ומחלק לכל הרמקולים, רואים את זה באפשרויות של המקודד הנ"ל מסומן "2 speakers" והאפשרות ל 4 או 6 רמקולים אפורה ואינה ניתנת לבחירה.),

מה שמוזר אם אני מריץ סרטי divx בעלי פס קול ac3 ב- power 4 (לא הגירסה שקיבלתי עם הכרטיס) אז זה כן מחלק נכון את הערוצים (למשל אני מנתק דרך ה- audio control את הסנטר ולא שומעים דיבורים), מה שלא עובד במדיה פלייר או ב- bs player, שם הקודק מוציא סטראו כמו שכתבתי.

אם למישהו יש פיתרון

בתודה מראש

Cyb

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אמרת בעצמך את הפיתרון..............

תשתמש בתוכנה אחרת

אני בעצמי לא משתמש במדיה פלייר

היא ממש תוכנה מוגבלת.....

תשתמש בzoom player היא גם תוכנה מעולה

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב- bs player, אני אנסה את zoom יותר מאוחר, בכל מקרה לאחר כמה בדיקות שלי אני אציג את המקרה ותגידו לי אם זה נורמלי,כאשר אני מחבר את המחשב לרסיבר ביציאה הדיגיטלית (קואקסלית) ומריץ סרט ב- power 4 כאשר ב- audio control \ other ה- V ב- digital output configuration נמצא ב- main outputs מופיע לי ברסיבר רק רמקולים ימני ושמאלי (L,R) ושומעים סאונד מ- 4 רמקולים (אני לא יכול להגיד אם החלוקה נכונה) + הסאב אבל לא שומעים דיבורים בכלל, רק רעשי רקע הסנטר לא עובד, כאשר אני מריץ סרט divx עם פס קול AC3 או סטראו שומעים בסדר אומנם ב- AC3 הדיבור מחולק גם לרמקולים הקדמיים, האם זה נורמלי (בעניין ה- divx הרי ישנם 6 ערוצים למה הקול מחולק גם לקדמיים)?

כאשר אני משנה את האופציה ב- audio control \ other מ- main outputs ל- powerDVD software player, כאשר אני מריץ במצב זה סרט אני רואה ברסיבר שכל הרמקולים עובדים (6 ערוצים) ועובדים מצויין אבל כאשר אני מנסה להריץ סרטי divx עם או בלי פס קול AC3 אני לא שומע כלום, כולל mp3 וכל סאונד אחר,

כאשר אני משנה ב- audio control \ other מ- powerDVD software player ל- digital audio source לא שומעים כלום גם בהרצת וגם ב- divx,

כאשר אני מחבר את המחשב לרסיבר בחיבור אנלוגי (6 כבלים), ומריץ סרט DVD ב- powerDVD החלוקה לרמקולים בסדר גמור (6 ערוצים) גם כאשר אני מריץ דרך powerDVD סרט divx עם פס קול AC3 החלוקה נכונה (6 ערוצים), אבל כאשר אני מנסה להריץ סרט divx ב- bs player או כל תוכנה אחרת שניסיתי שמשתמשת במפענח ac3 -intervideo audio או ac3 - cyberlink audio decoder ) החברה של power dvd, החלוקה אינה נכונה שומעים את ערוץ הסנטר מחולק בין הרמקולים הקדמיים והסנטר הוא הכלאה בין שני הקדמיים,

כמו שכתבתי בהודעה הראשונה כאשר אני נכנס לאפשרויות במפענח intervideo audio, האפשרות ל 4 או 6 אפורה, האם יש אפשרות לתקן זאת, (לראות סרט divx ב- powerdvd זה לא משהו כי התוכנה לא פורסת נכון ב- full screen את הסרט - רק כאשר מריצים סרט ברזולוציה נכונה 640X480 או רזולוציה של DVD לא זוכר כרגע), האם יש דרך לתקן או יותר נכון לאפשר 6 במפענח של AC3 ב- bs player? והאם מישהו יודע למה ישנם בעיות בהעברת בקול בצורה דיגיטלית לרסיבר, והכי חשוב האם ישנה דרך לתקן זאת? האם יש למישהו gtxp מחובר לרסיבר וזה עובר לו בצורה טובה,

מקווה שלא התשתי אתכם

בתודה מראש

Cyb

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא רציתי להגיב כי לא היית לי תשובה , אבל בקשר ל"למי יש GTXP מחובר למגבר?"

לי יש וזה עובר מעולה , אני מחבר אותו דרך היציאה האופטית או האנלוגית (אופטי ל AC3 ו DTS ואנלוגי לשירים רגילים)

אני חייב לציין שכל הדברים עובדים , והמגבר אכן מזהה אותו כמפענח חיצוני.

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה,,

רציתי רק לשאול אותך, כאשר אתה מחבר את ה- gtxp ביציאה דיגיטלית (אופטית/קואקסלית) לרסיבר ומריץ סרט divx עם פס קול AC3 האם זה מראה לך ברסיבר 6 ערוצים או רק סטראו (כאשר אני עושה זאת, אני רואה ברסיבר רק סטראו ולא שומעים דיבורים כלל.), ועל מה נמצא ה- "V" ב- audio control/other? בשיטת החיבור הנ"ל כאשר אני מריץ סרט אני רואה ברסיבר 6 ערוצים.

בכל מקרה תודה

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

משהו קטן ששכחתי לשאול, באיזה פילטר/קודק אתה משתמש לסרטים עם פס קול AC3 ?

cyberlink audio decoder? או interaudio video, אם אתה משתמש ב- inter כאשר אתה עושה אפשרויות האם הוא נותן לך אפשרות ל- 6 רמקולים? או רק 2.

בתודה מראש

Cyb

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סליחה על התגובה האיטית .

אני משתמש בקודק רגיל אני אפילו לא יודע את שמו , ואני מסמן ב:

DIGITAL OUTPUT

למתי שיש מקור דיגיטלי ואז כן שומעים ב AC3 וזה גם מראה 6 רמקולים

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, בכל מקרה, כאשר אני מחבר דרך היציאה דיגיטלית קואקסלית ומסמן digital output, אני לא שומע כלום, פשוט לא מעביר שום מידע לרסיבר, אם תוכל להגיד לי איפה ה- "V" ב- audio-control/other/digital output configuration?

במקור דיגיטלי - האם אתה מתכוון לסרט , כי אם כן, אז גם לי זה עובד בסרט אבל כאשר אני מריץ סרט divx עם פס קול AC3 במצב זה יש לי בעיה, או שאני שומע סטראו או כלום (תלוי בסימון ב- digital output configuration ), בכל מקרה מישהו בפורום של טכנו נתן לי קודק של moonlight בקודק הזה אני שומע 6 ערוצים כאשר אני מריץ סרט divx עם AC3, עובד פחות או יותר (כאשר אני מנתק את הסנטר לא שומעים את הדיבור), אבל ברסיבר עדיין מופיע לי רק סטראו (L,R) אבל שומעים 6 ערוצים נפרדים

בכל מקרה אם תוכל להגיד לי את שם הקודק שאתה משתמש אני אודה לך מאוד.

בתודה מראש

Cyb

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

 • חדשות אחרונות

 • תגובות חדשות בפורומים

  • זה הפרש של 650 ש"ח, תוספת של 25% למחיר. מעבר לזה, אין את המסך הזה בארץ, אולי יגיע בסוף ספטמבר, גם זה לא בטוח. בדקתי. אחריות ה-DOA של אמאזון היא מהטובות שיש.
  • 1. מה התקציב המקסימאלי? 4000 ש"ח א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? בעיקר פיתוח משחקים\תוכנות VR בסביבת Unity/Unreal, ושיהיה חזק לפיתוח כללי (Android Studio\Eclipse). יהיה מחובר Oculus Rift למערכת. -אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. בעיקר פיתוח לא משחקים יותר מידי -מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920x1080, Oculus Rift -לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך 4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין צורך בכרטיס מסך יש GTX 1060 5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5-6 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבת מחשב בחנות עם וינדוס 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בימים הקרובים  10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? מתוכנן שידרוג בעתיד (בעוד כשנה\שנה וחצי) 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:   אז יש לי כרטיס מסך, GTX 1060, ואני צריך את כל השאר (בלי מסך, מקלדת, עכבר).   יש לי פה מפרט שבניתי, מה דעתכם? יש פה איפה לחסוך? אולי כדאי להשקיע יותר במקומות מסויימים?    
   מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
   אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי מעבד: 1359 ₪ - Quad Core i7 6700 Skylake 3.4Ghz S1151
   לוח אם: 389 ₪ - * מבצע * - Gigabyte GA-B150M-D3H (DDR4) S1151
   זכרון: 315 ₪ - * מבצע * - 16GB (2x8GB) Kingston DDR4 2133Mhz CL15
   דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD Samsung 850 EVO 250GB SATA III
   דיסק קשיח: 225 ₪ - Seagate 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 3 Years Warranty
   באנדל (מארז + ספק): 410 ₪ - * חדש * - Antec GX300 Window (2x120mm) + Antec 500W (2xPCI-E) Active PFC
   קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - * מבצע * - Arctic Alpine 11 Rev.2 
   תוכנה: 399 ₪ - * מבצע * - Windows 10 64 bit Hebrew OEM מחיר סופי: 3575 ₪ למזומן  
    3646 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים   תודה מראש
  • אני לא הייתי לוקח קירור מפוח. גם מרעיש יותר וגם מתחמם יותר. קח את הזול ביותר עם קירור של 2-3 מאוררים. המהירות של הכרטיס לא כלכך משנה כי גם ככה ה boost מביאה את הכרטיס למהירויות גבוהות יותר. 50 מגה הרץ זה לא משהו מורגש במשחקים.
  • יש מישהו שמוכר ביד שניה פה מארז EVOLVE ATX , הייתי קונה אבל די לבינתיים עם מארזים מבחינתי