WTF שר הפנים: הרחצה בכנרת לא תהיה בחינם - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WTF שר הפנים: הרחצה בכנרת לא תהיה בחינם

Shadowman

Recommended Posts

שר הפנים: הרחצה בכנרת לא תהיה בחינם

השר אופיר פינס סייר בכנרת והבטיח כי ינקוט שורה של צעדים על מנת להסדיר את גביית התשלומים והפעלת החופים בכנרת. "יש אנשים שעשו כאן הרבה דברים והם מרגישים שיש להם זכויות. זה לא אומר שלא צריך להסדיר את החופים לפי החוק", אמר השר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3154024,00.html

פשוט מחריד, כאילו... לאן הגענו! הפעם ניראה לי כל העסק מוגזם עוד מעט נצטרך לשלם על אוויר לנשימה במדינה הזאת >:(

הייתי מקיא בכיף על הטמבל הזה אופיר פינס! :puke: :puke: :puke: :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

>:(

במקום להתעצבן תלמדו לקרוא.

אני לא יודע איפה אתם חיים, אבל כבר עכשיו עולה כסף, והרבה, להיכנס לחופי הכינרת. ברור שיש חופים נטושים (שאפשר להגיע אליהם כמעט רק גם רכבי שטח) שאף אחד לא יעמוד בכניסה ויקח מכם כסף, אבל זה לא משנה כרגע.

בעיקרון כרגע מבחינת החוק אסור לגבות כסף על כניסה לחוף, ואין דבר כזה חוף בבעלות פרטית.

גביית התשלום היא לא עבור הכניסה לחוף אלא עבור החנייה והשירותים השונים (דשא, ניקיון, בלה בלה בלה). זה שכל חוף גובה כמה שבא לו ללא כל פיקוח - זה מה ששר הפנים מנסה להסדיר בחוק.

וזה - ידידיי העצבניים שלא כלכך יודעים לקרוא - דבר טוב. :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שהייתי בכנרת עלה להכנס 40 שקל לחוף כורסי עם אוטו.

אם השר רוצה לשנות את המצב הקיים כך שיהיה מחיר עממי והסדרת המחיר בחוק + העסקת פקח למניעת חריגות (כפי שכתוב בכתבה) הרי זה מבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד האנשים האהובים עליי ( פוליטקאי שיודע שהעם בחר בו כדי שיאבק למען העם ולא לאינטרסים אישיים )

אז כל אלה שממהרים להשמיץ , שילמדו לקרוא עד הסוף וקצת לחשוב מעבר ל"מה עכשיו אני צריך לשלם כסף ?! " ,

תבינו שאתם משלמים מעבר כבר עכשיו ומקבלים הרבה פחות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אתמול-היום בכנרת, בחוף לא מוכרז (סמוך לחוף שיזף) וזה היה סבבה לחלוטין. אז כן, עם הרכב קשה להגיע לחוף עצמו, אז מחנים בצד הדרך (יש שם מקום), אבל ה-5 דקות הליכה האלה ממש לא שוות את ה-70 שקל שגובים בחוף שיזף (שזה מהשעה שבה אתה מגיע, עד 8 בבוקר למחרת).

מה שמקומם אותי זה לא שכל החופים יהיו בתשלום, אלא זה שרק עכשיו נזכרו להסדיר את הנושא, ולא רק זאת - אלא גם שזה נעשה רק בגלל שבג"ץ הורה לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

After every asswipe who used to be friends with Arik and with Ehud stolen a peice of the coast sometime back in the 70's and 80's we all had to pay money to enter and looks like it's not going to change anytime soon.

The thing is that, you will find beaches like that, with toilets, showers, grass and all the other mambo jambo right on the medditerenien sea, (Mandarin Beach at the north of Tel-Aviv for example or beaches in Herzelia) and yet visiting those beaches is absolutely free of charge, then howcome we have to pay 70-80nis entrance for a mere 24 hour stay at a dirty beach with some dry grass and restrooms that look like my life? Last time I been to the Kineret arround this June, I got really dissapointed. Me and some friends came there with 2 cars, had to pay 80nis for a 24 hour stay. We accidently parket and set our tents at another beach boarding, with the one we came on to, however there was no sign, it just looked like a continuence of this beach, and a bunch of big fat old niandarthals came and threatned us with sticks saying "It's a private beach".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיתחילו גם בראשון למה מה קרה?

אצלנו גובים רק עבור החניה מי שלא רוצה לשלם, מחנה בשכונה ליד.

ולא 70 שקל, אלא 5 שקלים לתושב ראשון לכל היום או 20 שקל למי שלא תושב ראשון לכל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב החופים בכינרת לא חוקיים , זה " ביריונים" שבאו והשתלטו על רצועות חוף של הכינרת על דעת עצמם ולכן הם עושים מה שהם רוצים וגובים מחירים אסטרונומים עבור כניסה , המלחמה נגדם ע"י הממשלה החלה , אני מקווה שיצליחו להתמודד איתם ושכולנו נוכל להנות מהכינרת במחיר סביר בהרבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה לא מדויק , הם פשוט מפחדים להתעסק איתם   :nixweiss:

הם לא מפחדים להתעסק איתם אלא אלו פשוט המקורבים/חברים שלהם... אתה פשוט לא יודע עד כמה עמוקה השחיתות במדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מפחדים להתעסק איתם אלא אלו פשוט המקורבים/חברים שלהם... אתה פשוט לא יודע עד כמה עמוקה השחיתות במדינת .

יודע גם יודע , ד"א פורסמה בעיתון "ידיעות" לפני שבוע בערך רשמיה של מדינות מושחטות ופחות מושחטות לפי דירוג מספרי , כמובן נמצאת בין המדינות המושחטות ואיך לא היא גם הצליחה לתפוס מקום מכובד מאוד בדירוג המספרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...