מהן הסיבות בחירה לניק שלכם... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהן הסיבות בחירה לניק שלכם...

MDK

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שהסיבה שלי היא הטיפשית ביותר:):

כשנכנסתי למירק לא ידעתי איזה ניק לבחור, אז הסתכלתי על המערכת סטריאו שאז הייתה על השולחן של המחשב, ראיתי שכתוב עליה Mini HI-FI Component System, ומאז אני קומפוננט :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

הממ ....

בהתחלה זה היה HardwareAbuser , ואחר כך זה נהיה מוזר מדי , ואז זה נהיה daslicht , וגם זה נמאס לי באיזהשהו שלב , ואז פשוט החלפתי ספק , והיא שאלה אותי איזה שם משתמש אני רוצה שיהיה לי , ובדיוק ראיתי איזו תוכנית על מסוקים בטלויזיה , ודיברו שם על איזה מסוק אב-טיפוס מוזר כזה , אז זרקתי לה prototype , ומאז אני זה אני ...

צריך לחשוב על איזה סלוגון מפיל לעצמי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחרתי בשם הזה כי אני אוהב לשמוע R.E.M. ( :smilyDJ: ),

והוספתי PhRreaK (זעת לו סגיעט חטיב ;D) כי זה נשמע טוב...

אגב, חשבתי להחליף אותו כי נמאס לי כבר (כמה שנים עם השם הזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי את הניק שלי בשביל מולטיפלר ב- ra2 ;D

כשאתה פותח משחק ב- ra2 השרת מסדר את המשחקים לפי שמות השחקנים באלף בית .

אז יצא a12beat ככה שתמיד אני ראשון (מחכה קצת זמן שיצטרפו למשחק שלי ) וגם יצא משמעות לא רעה

a 1 to beat = אחד שצריך לנצח אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש...אנשים מקוריים יש פה...סחטיין... ;)

ו-wizy, אני מנחש שאו שאתה יודע גרמנית, או שקרובים שלך יודעים או שפשוט הסתכלת במילון....תנסה להבין למה בחרתי...זה די ברור...ולא הכי מקורי מבחינת רעיון (ע"ע Sp@tz ), אבל הכינוי עדיין נחמד... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש...אנשים מקוריים יש פה...סחטיין... ;)

ו-wizy, אני מנחש שאו שאתה יודע גרמנית, או שקרובים שלך יודעים או שפשוט הסתכלת במילון....תנסה להבין למה בחרתי...זה די ברור...ולא הכי מקורי מבחינת רעיון (ע"ע Sp@tz ), אבל הכינוי עדיין נחמד... :-X

כן..מקורי...אני לא יודע גרמנית..יש לי קרובים שידועים אבל את זה "פתר" חבר שלי שבמהלך הקיץ מרוב שיעמום לימד את עצמו גרמנית!!! :o

נ.ב

אתה יכול כבר למחוק בחתימה שלך את זה שיפענחו את החתימה שלך..כי כבר פיענחו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...