עמדתי לחטוף. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמדתי לחטוף.

kinggil

Recommended Posts

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למה שירצו לזיין אותי מכות?  :kopfpatsch: תבין דבר אחד, הם אוהבים להיות גברים. הם לא ירביצו לאחד "חלשלוש" (למרות שאני לא.), הם רוצים אתגרים.

מהאופציות שאמרת, רק החצי הראשון של השאלה השלישית נכון, למה להתנקם? נתת להם את מה שהם רוצים, שילכו לאכול קשיו מיובש עם קינמון.

אם תתנקם, הם גם יתנקמו, לא חשבת שזה יצור תגובת שרשרת?  ::) גאון שכמותך.  :bash:

טעות. הם רוצים לצאת גברים במכות, לא אכפת להם אם אתה שמן נמוך קטן ומסכן או שרירי ענק. הם יתקפו חלשלושים בעיקר כי ככה הם לא מסתכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^Indeed

למה שירצו לזיין אותי מכות? :kopfpatsch: תבין דבר אחד, הם אוהבים להיות גברים. הם לא ירביצו לאחד "חלשלוש" (למרות שאני לא.), הם רוצים אתגרים.

מהאופציות שאמרת, רק החצי הראשון של השאלה השלישית נכון, למה להתנקם? נתת להם את מה שהם רוצים, שילכו לאכול קשיו מיובש עם קינמון.

אם תתנקם, הם גם יתנקמו, לא חשבת שזה יצור תגובת שרשרת? ::) גאון שכמותך. :bash:

זה מה שהם *לא* רוצים. אתגרים LOL, למה נראה לך הם באים חבורות חבורות על אנשים בודדים ? כי זה "מאתגר" ? או שאולי הם לא יודעים לספור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Yeah and this is why they come arround to get the frustration out on you. Wundebar.

אחרי פעם אחת כזו אותו הילד לא יחזור אליך כי אם הוא שוב ייטפל אליך הוא יודע שאתה בקלות הולך להגיד לאבא שלו שייתקע לו שוב מכות. אם אחרי פעם ראשונה שהלשנת עליו הוא יבוא אליך שוב אז הוא צריך להיות מזוכיסט או ממש ממש טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי ילדים בני 10 בערך מנסים ליגנוב אופנוע ביפו וזה מה שרובם מחפשים ליגנוב כי זה העבודה שלהם וזה היה באור יום דרך אגב

אמרתי לבעל האופנוע את זה והוא רדף אחריהם אבל מה הוא יכל לעשות איתם אים הוא היה תופש אותם ולוקח למישטרה היו משחררים אותם דקה אחרי שהוא היה יוצא

ואים הוא היה דופק להם מכות היו שמים אותו במעצר וזאת הבעיה המישטרה לו קימת עד שאין רצח וביגלל זה יש אזורים בארץ שיש בהם חצי אנרכיה כמו יפו

לדוגמה ואזורים אחרים ואני לא מדבר רק על ערבים כי יש גם אזורים של טינופת יהודית עד שלו יהיה שידרוג של המישטרה ומערכת המישפט המצב ימשיך ואפילו יחמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי כמה פעמים להיתקל במצבים כאלו. עוד לא גנבו ממני

גם חברים שלי סוסים ולא פחדנים אז זה עוד עזר.

לרוב כשאני בדרך הלוך למועדון הקבוע שאני הולך אליו (זה מרחק של 10-15 דקות מהבית שלי) אני רואה פה ושם חבורות ערסים\ערבים\אתיופים וזה די מפחיד לעבור לידם. לרוב אני פשוט עובר למדרכה השנייה או משהו. בדרך חזור אני שיכור מדי מכדי להשים לב מה קורה סביבי. אבל אחרי כל הסיפורים כאן אני ילך עם חבר הבייתה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי בן 12 או משו באיזור קרה גם לי דבר דומה...

רכבתי עם כמה חברים ברחבי העיר, הגענו לגשר של כיכר אתרים (בתל-אביב), אני הייתי לפני כולם בכמה מטרים, באופק אני רואה סתם חבורת נערים גדולים ממני עם אופניים, אני בנתיב השמאלי. איך שאני מתקרב הם חוסמים לי את הדרך ושואלים מה השעה (במבטא ערבי כבד)... בינתיים כל שאר החברים שלי המשיכו לנסוע.

למרבה האירוניה לכולם עד כמה שזכור לי היה שעון על היד, אז זו בטח לא היתה הבעיה שלהם. ;D

עניתי "מצטער, אין לי שעון..." והתחלתי לדווש. מנהיג החבורה (ככל הנראה) אמר "מוחמד..." ולפתע אחד מתחיל לנסות לתפוס אותי. המשכתי לדווש בכל הכוח ומוחמד התייאש לאחר 15 מטרים, הם חזרו להתכווץ כחבורה ואנחנו המשכנו לנו בדרכינו.

זה קורה הרבה ביום כיפור, מיטב ערביי- מיפו משתלטים על הטיילת של תל אביב ומחפשים ילדים תמימים לעשוק מהם את אופניהם (או דברים בעלי ערך אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

קראתי את כל הדיון הזה ואני פשוט בהלם.

אני גר בקיבוץ\ישוב בגליל העליון וההבדל בין מה שאתם מה שקורה פה לבין מה שקורה אצלכם זה פשוט עולם.

אני אומר לכם, מקרי האלימות\פשע\רצח\דקירות\אונס וכל מה שתרצו שואף פה ל-0 מוחלט.

ושלא תבינו אותי נכון, אני מדבר על עשרות ישובים פה בגליל ולא רק על הישוב שלי.

אני מעולם לא חוויתי או ראיתי מקרה של אלימות או סכינים כי זה פשוט לא קורה פה!

אחת המחשבות שלי על המצב הזה היא כנראה מדרך החינוך פה. זאת אומרת, האנשים פה מאוד מחונכים ואין אחד שהוא ברמה של "ערס" שאתם מתארים בשפע.

חבל שאתם לא יכולים לחוות את מה שקורה פה  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באמת כזה נורא כאן ...

כשהייתי קטן , גרוזינים סחטו ממני כסף , עד שיום אחד תפסו אותי בפינה 3 על 1 , מרוב יאוש הרמתי אבן ופתחתי לאחד מהם את הראש ...

מאותה התקרית , כל פעם שהם ראו אותי ברחוב , היו ממשיכים ללכת , בלי להחליף מילה , בלי להסתכל עלי .

נכון , שעם ערסים זה שונה , אבל אין מה לעשות ... אי אפשר לקחת את כולם ולהעביר אותם לעזה .

מתמודדים , ומסתגלים . גם עם ערסים אפשר לדבר כמו עם אנשים , פשוט צריך לדעת איך .

כנראה שזה כלול בתוכנית ההסתגלות של עריית בת ים ... עברתי אחלה הכשרה  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באמת כזה נורא כאן ...

כשהייתי קטן , גרוזינים סחטו ממני כסף , עד שיום אחד תפסו אותי בפינה 3 על 1 , מרוב יאוש הרמתי אבן ופתחתי לאחד מהם את הראש ...

מאותה התקרית , כל פעם שהם ראו אותי ברחוב , היו ממשיכים ללכת , בלי להחליף מילה , בלי להסתכל עלי .

נכון , שעם ערסים זה שונה , אבל אין מה לעשות ... אי אפשר לקחת את כולם ולהעביר אותם לעזה .

מתמודדים , ומסתגלים . גם עם ערסים אפשר לדבר כמו עם אנשים , פשוט צריך לדעת איך .

כנראה שזה כלול בתוכנית ההסתגלות של עריית [glow=red,2,300]בת ים[/glow] ... עברתי אחלה הכשרה  ;D

זה סתם סטיגמה. אין הרבה ערסים בבת ים. יש כמו בכל עיר כמו חולון וכמו ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ ....

בתור תושב בת ים לשעבר , ובתור תושב חולון נוכחי ... אגיד כזה דבר :

אחוז הערסים בבת ים וחולון ירדו יחסית במספר השנים האחרונות , רק הערסים האסליים נשארו בגבולות הערים האלה . הערסים המיוחסים בעלי ממון קצת מעל הממוצע , עברו לשכונות נבחרות בראשון לציון , ושם ממשיכים לזרוע את זרע השטן שלהם .

עקרונית , הם מתקבצים בקבוצות בחגים נבחרים , לצורכי איחוד , העברת נתונים הדדיים , והפגנת נוכחות .

הגזע המקורי התדלדל עם השנים , וכרגע הם פשוט צאצאים לזן יחודי שהתבולל ... אולי לטובה , אולי לרעה .

וזאת לא סטיגמה .

נסה להתקרב למקומות מפגש מרכזיים בבת ים , לצורך העניין , בחגי , אתה כבר תבין על מה אני מדבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלו שדיברו על האלימות בארה"ב נכון שהמספרים גבוהים משאר המקומות אבל בארה"ב זה מרוכז באזורים

אם תלך בשכונות כמו santa monica, westwood, brentwood, culver city לדוגמא בלוס אנג'לס הסיכוי שיקרה לך משהו כמעט ולא קיים. רצח סתם ככה ברחוב לא היה פה בשנה האחרונה, היו רציחות במשפחה ובין חברים וכו' אבל זה כבר שונה אני חושב מסתם ללכת ברחוב ולקבל דקירה.

רוב האלימות שאתם מדברים בארה"ב זה בשכונות הבאמת בעייתיות עם הכנופיות וכו'

המצב בארץ לדעתי נובע בעיקר מהשופטים. העובדה שיותר מדי מקרים שופטים אומרים שהילדים הם ילדים טובים ומשחררים אותם על פשעים פשוט גורם להם לחשוב שהם יכולים לעשות הכל.

העובדה שהיום בניגוד לעבר רוב המשפחות זה שני הורים עובדים מה שאומר שאף אחד לא מגדל את הילד והוא גדל לבד וברוב המקרים ברחובות. היום ילדים סתם מסתובבים ברחובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...