כרטיס מסך ב 2500 שקל? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך ב 2500 שקל?

BONO

Recommended Posts

נעבור לתשובה:

אם יש לך זמן לחכות עד ספטמבר אוקטובר ככה חכה שיגיעו לארץ כרטיסי ATI RADEON 9700 החזקים פי 2 מכל כרטיס כיום ואפילו יותר.

אם לא הכרטיס הכי טוב היום זה LEADTEK 4 Ti4600 MyVivo יש לו את הפילטרים הכי טובים מבין כל כרטיסי אז הוא מבטיח לך תמונה חלקה וחדה הכי שאפשר והוא עולה 2000 ש"ח, והסיבה שזה זול כל כך זה כי היבואן מאוד נחמד ומתחשב. בחו"ל הוא עולה כמו האחרים......

לתשומת לבך, 9700 יהיה מהיר מהכרטיס שהמלצתי לפעמים יותר מפי 2, כי זה כרטיס דור חדש לגמרי אז תעשה ת'שיקול אם אתה יכול לחכות עוד חודש חודשיים או לא.

ולפני שתקנה את 9700 תבוא להתייעץ איתנו איזה חברה לקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחים שלי עזרתם לי בגדול אני יחכה עד שיצא ואז נשב כולנו מסביב לשולחן ונבחר חברה טובה שמייצרת את הכרטיס הכי טוב.

למרות ששמעתי שהכרטיס של החדש הולך להיות בן זונה יותר מה ATI את זה אתם תגידו אולי כשיצא ה ATI תגידו לי לחכות ל יאללה לילה טוב לכולם. :asthanos: :asthanos: :hat: :hat: :jump: :jump: :smoke: :smoke: :bash: :bash: 8) 8) :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הכרטיס החדש של באמת יכסח לATI את הצורה אפשר להיות בטוחים בזה במיוחד לאור המפרט.

אבל הכרטיס של יצא אולי עוד חודשיים אולי עוד 3 אף אחד לא ממש יודע וייקח טונה זמן עד שזה יהיה בארץ וזה לא שווה כי שניהם יהיו מאוד מאוד מאוד מהירים וייקח לפחות שנתיים עד שתוכל לשים לב להבדל במהירות ביניהם. כי שניהם פשוט חיות מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...