כרטיסי creative - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי creative

guy 12

Recommended Posts

אני מחפש כרטיס קול של החברה הנ"ל הוא יהיה בעיקר למשחקים ומוזיקה עד 1000 שח ומישה אל תקפוץ ישר השתמשתי בחיפוש וזה לא ענה על שאלתי אז איזה כרטיס אתתם ממליצים לי ואין לי איזה אוזן של מוזקאי אז אני צריך ברטיס איכותי אבל לא מקצועי

נ.ב

איך הכרטיס x-gamer?

תודה לעונים

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה צריך כניסת/יצאת FIREWAER לך על כל כרטיס שנכנס ב1000 מסדרת Audigy

אם אתה רוצה איכות פחות טובה עם יותר פיצ'רים לך על הSound Blaster Live! Platinum 5.1 יש לו אחלה פנל קידמי

לי אישית יש את ה Audigy Platinum

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך להתקע על קריאטיב?

הרקולס כבר מזמן הוכיחו יכולת שוויונית לקריאטיב.

כרטיס איכותי אבל לא מקצועי? פורטיסימו בלי צל של ספק. לך על זה!

מחיר זול, אפשרויות נוחות: 5.1 יציאה וכניסה דיגיטלית. בשום מקום לא תראה כזה כרטיס בכזה מחיר. פשוט מעולה.

אני אישית משתמש בו עם מערכת של 5 אלף, והוא לא מבייש את האיכות של הדיוידי אפילו, משכנע ביותר, איכותי, אבל כמו שאמרתי, לא מקצועי במיוחד.

תוכנות מעולות עושות את הכרטיס הזה עוד יותר כיפי לשימוש.

לך על זה. לא שווה את הכסף קריאטיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעונין בקריאטיב לא בהרקולס ביקשתי המלצות על הרקולס אלא על קריאיטיב פעם הבאה קרא יותר בעיון תשאלה לפני שאתה תשובה

איפה למדת לדבר? אם לא הייתי אחרי 10 שנות לימוד לא הייתי מבין למה אתה מתכוון.

קראתי את השאלה בעיון רב,

אבל אתה לא קראת את שלי.

שאלתי אותך בהתחלה למה אתה מתקע דווקא על קריאטיב...(מה שמוכיח שאני כן הבנתי שאתה רוצה רק קריאטיב)

ואז הבאתי לך הוכחות שההרקולס הוא הכרטיס הטוב בשבילך.

ותלמד משהו [glow=red, 2, 300]חכם[/glow] לחיים- שאנשים מנסים לעזור לך, והם לא עוזרים לך בצורה שרצית, אל תהי כפוי טובה ותעשה להם פרצופים, תגיד תודה רבה, ו[glow=green, 3, 300]תשתוק[/glow].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה אבל כנראה לא הבנת את שאלתי נכון או שלא ניסחתי את עצמי נכון אני הבנתי לבד שהרקולס חברה טובה אני יכול לקנות רק כרטיסים של קריאטיב לא של הרקולס וביקשתי המלצה על כרטיס של קריאיטיב אז אם תוכל לתת לי המלצה על כרטיס של קריאיטיב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...