התייעצות בקשר לoc שלי ל3000+ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בקשר לoc שלי ל3000+

mathan

Recommended Posts

קודם כל, אני רוצה שתראו את הפרוייקט שלי..אני מאוד גאה במעבד שלי..חח

http://www.hwzone.co.il/ocdb/index.php?action=viewinfo&project_id=623

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=41004

וגם הגעתי למסקנה שהסידור של המאווררים במארז משמעותי. יש לי אחד..חח..אבל הזזתי אותו מהצד למאחורה של המחשב, ועכשיו הוא מוציא אויר במקום להכניס, וזה הוריד לי את הטמפרטורה ב2 מעלות[!]

ועכשיו לשאלה..

הטמפרטורת מקסימום במשחקים או בתוכנות כבדות היא בערך 46. רק עם תוכנות מאמץ מיוחדות[פריים וs&m] המעבד מגיע לסביבות ה51-2. אני יודע שאלה כבר טמפרטורות לא מומלצות, אבל לא נתקלתי בהן אף פעם בלי תוכנת מאמץ, אז רציתי לשאול אם אני יכול עוד להמשיך, ולא להריץ תוכנות מאמץ.

אני שואל עכשיו כי אני לא מצליח להגיע ל280 htt בלי תוספת מתח. בביוס שלי זה הולך באחוזים העניין של התוספות מתח, עכשיו אני יציב עם 3.3 אחוז תוספת, וחשבתי להעלות ל6.6, ולהתקדם עוד קצת, לסביבות ה290 , אבל אני דואג מהטמפרטורה..אז מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהטמ"פ של המעבד כל כך גבוהות צריך לבטל את האובר מייד!!!אתה מקצר את החיים של המעבד!!!

תקנה חדש ותוסיף מאוררים למארז ואתה בטוח מוריד איזה 20 מעלות בלי צחוק ככה זה היה אצלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורות שלך לא כאלה בשמים (51-52 במאמץ עם OC זה סביר)..

ומה הבעיה להוסיף מתח (לא מומלץ לעבור את ה1.6V)..כנראה הגעת לשיא (אצלך בכול אופן) בOC ומהשלב הזה אתה חייב לתת יותר מתח

תוסיף מתח ותמדוד את הטמפרטורה עם המתח החדש ותראה מה קורה (משפט ישן אומר>>אם לא תנסה לא תדע)..

רצוי שתוסיף לפחות עוד מאוורר אחד שיכניס אוויר למארז

ואם אתה מתכוון להתפרע (מה שנראה שאתה הולך לעשות) אז מומלץ לקנות איכותי למעבד וכו (BT/SONIC)..

:smile1::screwy::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער על הטריפל פוסט..אבל לא עונים לי..וזה כל פעם עובר עמוד..

אני יודע שיצא קצת מגילה..אבל כל כך קשה להקדיש לזה שתי דקות ולקרוא?

עם תעשה עריכה לאותה הודעה זה לא נחשב להקפצה וזה יעלה אותה בחזרה לרשימה כדי שכולם יכלו לראותה..

מצטער שאני לא יכול לפתור את הבעיה אך אני מאמין שהיא תיפתר בהצלחה

וחג שמח צום קל  :beerchug: :auto: :alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..מצטער..אבל למדתי משהו חדש היום! תודה איש..

צום קל ומשמעותי גם לך! ולכולם..!

ועכשיו נחזור לנושא..אני רוצה לדעת מה המקסימום שלי לפני יום כיפור..חח

באמת אני חושב שמשהו אחר מגביל אותי..הגעתי כבר ל1.58 במתח..והוא לא היה יציב על 290 htt שזה לא נראה לי הגיוני שבלי בעיה על 1.45 הוא עושה 270 ועל 1.58 הוא לא מגיע ל20 יותר..זכרונות דווקא הבנתי שלא צריכה להיות לי בעיה.. בגלל הבקר מובנה במעבד שלי. בכל מקרה, לפי הסיפייוז הם ב135..שזה לא נראה לי יותר מדי..

מה שכן הספק ג'נרי וחשבתי שאולי הוא לא נותן מתח יציב מספיק ובגלל זה הקפיצות, אבל גם את זה שללתי, כי לפחות 280 צריך להיות יציב על יותר מ1.55...

אממ אולי עוד מתח ללוח? או לזכרונות? אף פעם לא יצא לי להתעסק עם זה..אם אנשים שמבינים פה יוכלו לענות יהיה נחמד..

עריכה:

אוקיי,תוספת מתח למעבד לא עוזרת..בדקתי אולי זה הזכרונות: הורדתי את המפכלה של המעבד, והעלתי htt..הגעתי ל280 ומשהו יציב[הכל בקלוקג'ן] הזכרונות הגיעו לבערך 150 כשהמחשב קפץ..זה היה בערך על 300 htt...אני חושב עכשיו שזאת רק בעית מתח..מישהו לא מקבל מספיק מתח, או שהזכרונות מתחממים..זה יכול לקרות בטווחים כאלה שלoc?

אני לא רוצה לפתור את זה בניסוי וטעיה..אני קצת מפחד על הלוח...מישהו יודע מי צריך עכשיו מתח? הזכרונות או הלוח?

הלוח המפרט..והזכרונות הם פשוטים[עד כמה שאני יודע..cl 2.5 של ..]

וגם הגעתי להחלטה שאני לא אעבור את ה60 מעלות במאמץ, אחרי שאני אדע מה מגביל אותי עכשיו..באתר של איי אמ די כתוב 65, אבל יש כל מיני סוגים..לא ניקח סיכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תיכנון לעוד כמה מאוררים במארז..בדיון אחר שאלתי גם כמה שאלות בנושא הזה..

אמ בינתיים, בלי עוד מאורר אתה אומר שלא כדאי לתת להם עוד מתח? ובטוח שזה הם או שעדיין הסיכויים הם חצי חצי ביניהם לבין הצ'יפסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...