בבקשה כנסו צריך המלצה ל 5.1 Surround sound speaker system - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה כנסו צריך המלצה ל 5.1 Surround sound speaker system

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמרת שיש לך 400 לשים על כרטיס קול וזה בול מספיק לאודיגי 2 value, אני בהתחלה רציתי לקנות אותו אבל בסוף הוספתי 150 שקל וקניתי ZS בגולדטופ.....

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=299

אם אני משקיע את ה150 אני ארגיש הבדל משמעותי בין הכרטיס אודיגי VALUE 2 לבין ZS גולדוןפ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל היחידי מבחינת חומרה בין השניים - ל ZS יש מפענח לפורמטים DTS ו AC3, אלו שממילא ניתנים לפענוח בתוכנה.

שימושי רק למי שיש מגבר חיצוני המפענח DTS \ AC3 באיכות טובה יותר מכרטיס הקול הזה (DVD במחיר של שוקו ולחמניה לא נכלל בקטגוריה הזו).

קנה VALUE, קיימים עדכוני FIRMWARE \ והסרת נעילת תוכנה המאפשרים קבלת כל הפונקציות של ה ZS כמעט בכל כרטיס קול אודיג'י (אפילו אודיג'י 1)

כמובן שהפונקציות בחומרת הכרטיס יבוצעו באמצעות תוכנה בלבד ואמולציה, אך מבחינת הפיצ'רים של הדרייברים הם יהיו זהים לחלוטין.

שורה תחתונה - לא משתלם להוציא עוד 200 שקל על כרטיס קול שהדבר היחיד ששונה בו הוא איזו מדבקה שמו עליו בייצור. אין שום הבדל באיכות, בדיוק אותם צ'יפים

בדיוק אותם רכיבים, רק ב ZS יש צ'יפ מפענח DTS\AC3. קריאטיב רושמים באתר שלהם שה ZS הוא בעל SPL גבוה מעט יותר - אבל זה בולשיט, אני כבר למדתי

שהנתונים הטכניים שלהם שווים לתחת, 90% ממה שכתוב שם לא נכון ולא הגיוני, וה 10% שכן הגיוני פשוט לא עובד מסיבה זו או אחרת, בעוד שההתירוצים לא נגמרים.

אני משוכנע מעבר לכל ספק שתוכל למצוא ברשת פתיחת הדרייברים של כרטיס ה VALUE המאפשרת קבלת כל פונקציות התוכנה של ה ZS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-2db האלו קיימים. ולמען האמת אף בחלק מהמיקרים הצלחתי לקבל הבדל של 3db (בדקתי את שני הכרטיס באותם התנאים בדיוק).

אמת שרוב הנתונים הם שטויות, עם זאת, קח בחשבון שהתחום הדינאמי שרשום במפרט הוא תיאורטי בלבד בכל הכרטיסים. גם ה-Emu שלי שרשום עליו 120db מגיע אצלי ללא יותא מ-114db במקרה הכי טוב עד 113db במקרה הכי גרוע (לא שצריך משהו מעבר לזה). ולמרות שאפשר לקבל גם 118db עם כבלים balanced, הדבר עדיין לא זהה למפרט שמצוין באתר החברה. גם הג'ולייט של ESI הוציא צלי כמה db פחות מהנתון הרשמי, בסופו של דבר כל הנתונים הם שטויות.

הבדיקה היחידה ששווה משהו היא המציאות, ואכן מבחינת איכות הסאונד אין כל הבדל שמיע. בטח שלא במערכות שיש לאנשים שקונים כרטיסים כאילו.

ד"א, כמה מהשקרים הכי גדולים של החברה התרחשו עם ההכרזה על ה-X-Fi, מומלץ לקרוא את החדשה האחרונה שפורסמה בנושא באתר בכדי להבין מה פשר הדברים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...