תוצאות ראשונות של OC עם המעבד החדש. קצת מאכזבות. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות ראשונות של OC עם המעבד החדש. קצת מאכזבות.

captaincaveman

Recommended Posts

145X12.5 וגם זה ב-1.95 עם מאוורר ריצפה ענק (ומרעיש מאוד) שיושב ליד המארז.

1.82 זה נחמד אבל אחרי שאני אסדר את נושא הקירור מים ואפתח את המעבד אני מקווה לראות משהו בסגנון ה-10X200 או לפחות 9.5X200.....

MBPROBE מראה עכשיו 62 מעלות אחרי כמה שעות של FULL LOAD בעזרת F@A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burn-In טוב זה להנמיך את המעבד למהירות הכי נמוכה שאתה יכול לעשות boot איתה ולעלות את המתח עד כמה שאתה יכול(בתקווה שהקירור שלך יכול להחזיק כזה Heat load) ולהריץ אותו לתקופת זמן כמו שבוע ככה ב-Full load, אני משתמש ב-Prime95, ה-BurnIn בסנדרה מריץ סידרה של מבחנים אשר דורשים מהמעבד עוצמת עיבוד מקסימאלית לתקופת הזמן שאתה מגדיר לו, ככה שהצ'יפ יהיה מורגל לרוץ במהירות גבוהות אבל עם מתחים נמוכים.

קח לדוגמא מכונית, היא לא מגיע בשנייה למהירות של 100 קמ"ש צריך להאיץ אותו לכמה זמן(כמה שניות בדרך-כלל) עד שהיא מגיעה ל-100 קמ"ש, אותו הדבר עם המעבד רק לתקופת זמן יותר ארוכה וצריך לעלות מתחים ולהוריד את מהירות המעבד.

האחריות לא מכסה את זה מכיוון שאתה בעצם מעלה את המתח וזה לא כלול באחריות.

אותו הדבר אפשר לעשות לזכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BURN IN, יש סברה (לא מוכחת אבל הרבה אנשים מאמינים לזה) שאם תריץ את אחד הרכיבים (לדוגמא מעבד, וכו') במתח גבוה אתה "מרגיל" אותו לעבודה קשה ואח"כ הוא יוכל להגיע גבוה יותר ב-OC.

BURN IN ב-SANDRA לא ישרוף לך את המעבד, זה לא קשור למה שכתבתי למעלה. כל מה שזה עושה זה מאמץ את ה-CPU למקסימום שלו. נותן לך אפשרות לוודא שהמערכת יציבה גם תחת עומס גדול. לא התוכנה המומלצת לזה, עדיף להשתמש ב-PRIME95 למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שקצת אינטימי עם איך שבנויים קשה לי להאמין שזה תורם. יש למישהו הוכחות מוצקות?

כמו שאמרתי, זה לא מוכח.....

מצד שני, כנס לפורומים ותראה שהרבה מאוד אנשים מדברים על זה ועושים את זה, ביניהם גם מהנדסים טכנאים וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...