מה אתם חושבים על אסוס {איכות, פילטרים} - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על אסוס {איכות, פילטרים}

guy 12

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם להיות בוטה, אז אסוס שווים לתחת! עדיף תקנה palit!

סתם יקרים בלי שום סיבה שבעולם, גיינוורד, MSI, לידטק, ויסיונטק, סומה... בקיצר כמעט על החברות מ***ות בתחת את אסוס, אתה משלם 80% על השם .

זה כמו:

- Hey look at me I bougt something from ASUS

- what?

- dunno

- huh?

- but its , it's supposed to be good, right?

- ehm... ok... LOL

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסוס לא חברה רעה, היא פשוט לא יוצאת דופן ולכן המחיר שהם דורשים ממש מוגזם ובלי פרופורציה.

אין להם שום יתרון על MSI שלהם יש מוצרים טובים ומחירים טובים.

הם לא ברמה של GAINWARD או שהם דורשים מחירים יותר יקרים מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני חושב? שאתה צריך לעשות חיפוש.

שמע מישה אני לא אידיוט כל ת'רד שאני פותח לפניו אני עושה חיפוש עשיתי ולא העלתי דבר אז אל תגיד כלום לפני שתברר אם זה נכון וmdk אני קונה אותו במחיר של משהו בסביבות ה1700

דלוקס 4200 עולה יותר מה4400 מה הבדל בביצועים בינהם ?

אני מצטער בשמו של מישה. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למי שאמר שרק LEADTEK ואסוס הן החברות הכי טובות וכל השאר סתם הוא טועה בגדול.

על SUMA אמרו שהם ב1600*1200 הפילטרים עדיין מראים תמונה מצויינת וחדה זה אומר משהו. על לא אמרו איזה משהו דומה בכלל לא ציינו בקושי את האיכות 2D שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל הכול טוב וזה חברה מומלצת פילטרים הכי טובים כמו של ati שנחשבים הכי איכותיים בשוק ואין לזה מיתחרים עם המחיר מגזימים וביגלל זה יכול להיות שלא שווה לקחת אותם אבל לידטק ועוד חברות דומות לזה וmsi במיוחד זה זבל אמיתי שלא שווה ליקנות אותו תסיק מסקנות לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל הכול טוב וזה חברה מומלצת פילטרים הכי טובים כמו של ati שנחשבים הכי איכותיים בשוק ואין לזה מיתחרים עם המחיר מגזימים וביגלל זה יכול להיות שלא שווה לקחת אותם אבל לידטק ועוד חברות דומות לזה וmsi במיוחד זה זבל אמיתי שלא שווה ליקנות אותו תסיק מסקנות לבד.

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי שהמנהלים יצנזרו/ינעלו/ימחקו אבל:

מה אתה יצור????

אהה חוץ מזה גם שכחת עוד חברה מעולה, איך קוראים להם... ::)

אהה כן: PowerColor!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם כולם ש LEADTEC וגינוורד הם חברות מעולות וגם אסוס יש להם בעיה התמחור של המוצרים (ליטק הם בסדר)

לגבי אני פשוט רציתי לציין שהיום שדרגתי את ה 4IN1 של VIA וגם לדריבר החדש 30.82 ואני חייב לציין שיש שיפור מדהים !

באיכות התמונה וגם בביצועים (עלה הציון ל11580 ה11109 ) בנוסף הם הוציעו גם גרסת WDM "חדשה" 1.16 שמשפרת מאד

את איכות התמונה ב VIVO של בכרטיס.

בנוסף היא בין החברות הבודדות שנותנות VIVO כמעט בכל הכרטיסים שלה !

לסיכום לדעתי - אם אין שיקול כספי ו VIVO לא חשוב לך אז גם ליטק הפחות יקרים ישו את העבודה בטרוף (אני ממליץ על 4400 ולא 4200 אם תוכל עדיין למצוא) לגבי SUMA היא מעולה אבל הגרסאות SE שלהם יקרות לפחות כמו לידטק.

אם VIVO כן שיקול אז כך את ה TI4400 (קצת קשה למצוא אבל עדיין יש) , לגבי אני הייתי מותר בגלל חוסר תימחור טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...